Telefon +48 574 987 112 E-mail biuro@mediadesign.pl Godziny otwarcia Pon - Pt: 8:00 - 16:00
Zestawy piśmiennicze reklamowe
Cena
Metody znakowania produktów
Kolor
Rozwiń
Filtruj

Długopisy z grawerem Parker i Waterman z logo | Ekskluzywne długopisy reklamowe

  • Pokazuje 1–0 z 0 wyników

Długopisy Parker i Waterman to klasyka połączona z elegancją

Jak ogólnie wiadomo, długopis jest podstawowym narzędziem w pracy, szkole oraz w domu. Długopisów używamy przez cały dzień robiąc listę zakupów, wypełniając dokumenty, zapisując przepisy kulinarne albo robiąc notatki. Każdy w swoim posiadaniu ma kilka albo nawet i kilkanaście tanich długopisów, których używa zamiennie. Jednak wśród przyborów do pisania znajdują się też produkty ekskluzywne, niezwykle wytrzymałe oraz ponadczasowe, które są oznaką statusu społecznego, prestiżu lub zajmowania wysokiego stanowiska w firmie. Są to produkty firm Parker i Waterman, które zajdziesz w naszej ofercie.

Znakowanie długopisów Parker i Waterman

Z ekskluzywnymi produktami, jakimi są długopisy Parker oraz długopisy Waterman, idealnie współgrało będzie znakowanie za pomocą grawera laserowego. Podobnie jak produkty tych firm, grawerowanie jest ponadczasowe i niezwykle trwałe. Polega na usunięciu cienkiej, wierzchniej warstwy materiału, z którego wykonany jest znakowany przedmiot, dzięki czemu znakowanie pozostaje na długopisie praktycznie na zawsze i nie ulega uszkodzeniom. Grawerowanie laserowe pozwala na naniesienie na długopisy nawet najmniejszych detali, które będą bardzo wyraźne na gotowym produkcie.

Długopisy Parker i Waterman będą idealnym prezentem

Wyjątkowość długopisów Parker z grawerem sprawia, że są one doskonałymi upominkami i mogą służyć jako prezenty na wyjątkowe okazje albo dla wyjątkowych ludzi. Tak samo będzie w przypadku grawerowanych długopisów Waterman. Te eleganckie produkty można podarować swojemu szefowi na urodziny, firmowemu koledze z okazji przejścia na emeryturę czy aspirującemu pisarzowi na zachętę do dalszej pracy. Takie długopisy będą z pewnością ozdobą każdego biurka i będą stanowić jego najważniejszy element, który będzie przyciągał wzrok. Osoba obdarowana prezentem na pewno poczuje się doceniona i zapamięta ten upominek na bardzo długi czas. To wszystko sprawia, że spersonalizowane długopisy Parker z dedykacją oraz długopisy Waterman z dedykacją to klasyka upominków. Można zapakować je w specjalne, dedykowane etui na długopisy, przez co prezent będzie jeszcze bardziej wyjątkowy.

Długopisy Parker i Waterman – którego producenta wybrać?

To pytanie zadaje sobie wiele osób. W końcu zakup długopisu albo pióra z którejś tych firm nie jest taki sam jak zakup zwykłego reklamowego długopisu. To tak naprawdę inwestycja na lata, w którą trzeba włożyć stosunkowo dużo pieniędzy. Dla wielu nie jest to pochopna decyzja, którą mogą podjąć impulsywnie w kilka sekund. Zarówno długopisy Parker jak i długopisy Waterman mają swoje zalety i należy z nimi wszystkimi się zapoznać przed podjęciem tak ważnej decyzji. Wszystkie z długopisów tych firm zachwycają pięknym designem, wygodą użytkowania oraz długim czasem, przez jaki można z nich korzystać.


Copyright © 2019 mediadesign - Agencja reklamowa