Telefon +48 574 987 112 E-mail biuro@mediadesign.pl Godziny otwarcia Pon - Pt: 8:00 - 16:00
Gadżety reklamowe do rysowania
Cena
Metody znakowania produktów
Kolor
Rozwiń
Filtruj

Kredki z nadrukiem logo | Tanie kredki z nadrukiem | Ołówki reklamowe

  • Pokazuje 1–72 z 81 wyników

Ołówek

Kredki reklamowe i ołówki z logo
0,73 zł
Kod producenta:
V6592-05
Kolory:
     
     

Każde dziecko powinno posiadać kolorowe kredki reklamowe

Kredki dla dzieci to podstawowy element wyposażenia każdego malucha, przedszkolaka i ucznia. Przydają się podczas kolorowania i spędzania czasu w domu, a także podczas zajęć plastyki w szkole. Kredki to narzędzie każdego małego artysty, który za jego pomocą wyraża swoje emocje oraz przedstawia świat takim, jaki go widzi.

Dlatego kredki z nadrukiem mogą być świetnym nośnikiem reklamy, który każda firma może wykorzystać w swojej promocji. Kredki reklamowe znajdą się w każdym domu, w którym są dzieci oraz w szkole i przedszkolu. Daje to bardzo duże możliwości promocji oraz sprawia, że komunikat reklamowy zawarty na kredkach dotrze do szerokiego grona odbiorców i na pewno będzie skuteczny.

Kredki dla dzieci z logo to także świetny i przemyślany podarunek dla okolicznych szkół i przedszkoli. Kredki z nadrukiem możesz podarować tym placówkom w ramach organizowanych akcji promocyjnych, czym na pewno zbudujesz swój pozytywny wizerunek oraz wzbudzisz podziw i zaufanie lokalnej społeczności. Sprawi to, że z Twoich produktów i usług będzie korzystać więcej osób. Oprócz rozdawania kredek albo zabawek w celach promocyjnych, warto zadbać także o bezpieczeństwo dzieci inwestując w elementy odblaskowe, jak na przykład w praktyczną samozaciskową opaskę odblaskową z logo firmy.

Kredki reklamowe dla dzieci i ołówki z logo mogą być doskonałym prezentem

Dzieci uwielbiają dostawać prezenty nawet i bez okazji, ale takie wydarzenia jak ich urodziny albo Dzień Dziecka na pewno warto uczcić w wyjątkowy sposób. Oprócz zorganizowania przyjęcia dla malucha można podarować mu kolorowe kredki oraz inne podarunki, które wzbudzą u niego radość oraz przyniosą uśmiech na twarz.

Kredki dla dzieci pozwalają najmłodszym na naprawdę wiele. Mogą za ich pomocą tworzyć małe dzieła stuki, uczą się także prawidłowego trzymania przyborów do pisania i trenują swoją kreatywność. Warto wspierać rozwój dzieci poprzez podarowywanie im odpowiednich prezentów, a kolorowe kredki na pewno są takim własne upominkiem, który nie tylko bawi, ale także spełnia inne, równie ważne funkcje.

Kredki z logo dla dzieci przydadzą się w wielu miejscach

Dzieci mogą kolorować i korzystać z kredek nie tylko w domu czy w szkole. Także w wielu sklepach i punktach usług można obecnie znaleźć kącik dla dzieci, a w nim odpowiedni zestaw kredek z logo, czyste kartki papieru lub kolorowanki z nadrukiem oraz wiele zabawek, które zajmą czas dziecka, podczas gdy rodzice będą załatwiać swoje sprawy.

Takie rozwiązania sprawdzają się na przykład w bankach, urzędach, w poradniach i ośrodkach zdrowia, biurach turystycznych, recepcjach oraz wielu innych miejscach. Wszędzie tam warto zadbać o to, aby zabiegani rodzice mogli spokojnie skorzystać z usług, podczas gdy dziecko zajęte jest zabawą albo kreatywne spędza czas na kolorowaniu. Rodzice na pewno będą wdzięczni za taką możliwość i na pewno często będą wracać do takiego miejsca, bo będą wiedzieć, że ich potrzeby zostaną tam spełnione.

Jakie kredki dla dzieci wybrać?

W zależności od tego, jak ma wyglądać końcowe dzieło albo od osobistych preferencji dziecka, dobrać można odpowiednie kolorowe kredki. Najbardziej popularne i najczęściej wybierane są tradycyjne drewniane kredki ołówkowe. Dają one dużą wygodę użytkowania, są łatwe w temperowaniu i pozwalają na wyczarowanie wspaniałych obrazków albo laurek dla rodziców. Inny rodzaj kredek reklamowych to na przykład kredki świecowe. Sprawdzą się one zwłaszcza w przypadku małych dzieci, ponieważ są miękkie, a także znacznie łatwiej szybko pokolorować nimi duże powierzchnie. Dodatkowo mają bardzo żywe kolory, co na pewno spodoba się dzieciom. Dla starszych i bardziej zaawansowanych artystów dobre będę kredki pastelowe, które dają niesamowity i piękny efekt na każdym obrazku, na którym zostaną wykorzystane.

Kredki z logo pakowane są w różny sposób. W naszym sklepie znajdziesz na przykład standardowe kredki w kartoniku, na którym pięknie będzie wyglądać każdy nadruk. Natomiast kredki w tubie to rozwiązanie, które pozwala na zaoszczędzenie miejsca oraz łatwo mieszczą się w każdym szkolnym plecaku.

Znajdziesz u nas także reklamowe ołówki

Do tworzenia rysunków oraz nauki dzieciom przydadzą się także praktyczne ołówki z gumką do mazania. W ofercie posiadamy też ołówki kreślarskie, które sprawdzą się na zajęciach z techniki. Ołówki reklamowe mogą zostać ozdobione Twoim logo lub innym nadrukiem, a taka forma reklamy będzie towarzyszyła dzieciom na co dzień w domu oraz szkole.


Copyright © 2019 mediadesign - Agencja reklamowa