Telefon +48 574 987 112 E-mail biuro@mediadesign.pl Godziny otwarcia Pon - Pt: 8:00 - 16:00
Teczki firmowe na dokumenty
Cena
Metody znakowania produktów
Kolor
Rozwiń
Filtruj

Teczki na dokumenty z logo | Tanie reklamowe teczki na dokumenty

  • Pokazuje 1–18 z 18 wyników

Teczki na dokumenty to praktyczny i uniwersalny gadżet reklamowy

Jest wiele sytuacji, w których reklamowa teczka na dokumenty z logo z pewnością się przyda. Są to na przykład wizyta w jakimś urzędzie w celu złożenia wniosku albo dostarczeniu innego dokumentu, konferencje, na których będziemy dawać prezentacje, spotkania biznesowe czy nawet codzienna praca albo chodzenie do szkoły. Teczki na dokumenty pozwalają na dobrą organizację dokumentów, dzięki czemu do wszystkiego będziemy mieć łatwy dostęp i odpowiednio zorganizujemy wszystkie potrzebne nam papiery. Zwykłe, papierowe teczki również spełnią to zadanie, jednak specjalne, dedykowane teczki stworzone specjalnie do wykorzystywania ich w sytuacjach biznesowych i służbowych wyglądają bardziej profesjonalnie i wzbudzają większe zaufanie.

Reklama na funkcjonalnej teczce z logo na dokumenty

Teczki na dokumenty z logo przyciągają wzrok, ponieważ wyglądają bardzo elegancko i wręcz luksusowo. Umieszczając logo Twojej firmy albo inny nadruk na takiej teczce możesz mieć pewność, że będzie ono zauważone przez inne osoby biorące udział w spotkaniu biznesowym albo na przykład konferencji naukowej. Oferowane przez nas firmowe teczki na dokumenty wykonane są na przykład z eleganckiej ekoskóry, ekologicznego korka, albo grubego papieru powleczonego ekologicznym i eleganckim lnem. Pozwoli to znaleźć idealną teczkę dla siebie.
Teczki na dokumenty są wykonane z wysokiej jakości materiałów, które równocześnie są przyjemne w dotyku. Format A4 mieści się w plecakach oraz aktówkach, dzięki czemu teczki łatwo jest przenieść w każde potrzebne miejsce. Dodatkowe przegródki i kieszenie wewnątrz teczki pozwalają na optymalne zorganizowanie swoich dokumentów, notesów, schowania do niej kilku wizytówek, które mogą się przydać do rozdawania innym uczestnikom spotkań oraz innych luźnych kartek oraz papierów. Teczki na dokumenty z logo mają też w środku specjalną przegródkę, w której idealnie zmieści się długopis potrzebny do sporządzania notatek ze spotkań. Firmowe teczki na dokumenty dodatkowo wyposażone są w duży notatnik, na którym zmieścimy wszystkie notatki z interesujących nas prelekcji na konferencjach.

Teczki rekalmowe na dokumenty dla Twoich pracowników

Wysyłając pracowników na spotkania biznesowe, targi albo konferencje warto zaopatrzyć każdego z nich w firmową teczkę z logo firmy. Dzięki temu Twoja reklama będzie zawsze widoczna wśród ludzi z Twojej branży oraz wśród potencjalnych klientów, którzy w przyszłości skorzystają z Twoich usług. W takich przypadkach teczki na dokumenty są doskonałym nośnikiem reklamy, który nigdy Cię nie zawiedzie i stworzy bardzo profesjonalny wizerunek.

Potrzebujesz podkładki do pisania? Znajdziesz je u nas!

Podkładki do pisania z praktycznym klipsem umożliwia łatwą organizację dokumentów podczas różnych wystąpień i pełnienia funkcji prowadzącego. Firmowe podkładki do pisania z logo mają sztywną strukturę, dzięki temu zamiast trzymać w rękach nieestetyczną, pomięta kartkę, możemy przypiąć dokument do podkładki. Dzięki temu wyglądamy bardzo profesjonalnie i wzbudzamy zaufanie widowni. Podkładki do pisania z logo przydadzą się podczas spotkań biznesowych, na których musimy przedstawić prezentację. Notatki i konspekt umieścimy na praktycznej podkładce, dzięki czemu łatwo możemy śledzić, w którym miejscu prezentacji jesteśmy i na pewno się nie zgubimy. Każde takie spotkanie na pewno zakończy się sukcesem.

Wybierz teczkę na dokumenty w formie praktycznego pokrowca

W ofercie posiadamy również tanie i praktyczne pokrowce na dokumenty wykonane z materiału PVC, który jest powszechnie stosowany do wyrobu różnych przedmiotów. Materiał PVC jest odporny na wodę oraz łatwo z niego usunąć wszelkiego rodzaju zabrudzenia. Teczki na dokumenty w postaci pokrowca są bardzo lekkie i poręczne, dzięki czemu nie zabierają dużo miejsca w plecakach czy damskich torebkach. Pokrowce na dokumenty wyposażone są w praktyczny zamek z suwakiem, dzięki czemu dokumenty są bezpieczne i z niego nie wypadną.


Copyright © 2019 mediadesign - Agencja reklamowa