Telefon +48 574 987 112 E-mail biuro@mediadesign.pl Godziny otwarcia Pon - Pt: 8:00 - 16:00
Elektronika i inne
Cena
Metody znakowania produktów
Kolor
Rozwiń
Filtruj

Reklamowe gadżety elektroniczne | Elektronika z logo firmy

  • Pokazuje 1–72 z 761 wyników

Elektronika na rynku gadżetów reklamowych

Odkąd rozwój technologii nabrał rozpędu, elektronika przebojem wdarła się na rynek gadżetów reklamowych. Każda nowinka techniczna, która może zostać użyta w celu promocji firm i usług przyjmowana jest z ogromnym entuzjazmem. W końcu firma, która decyduje się na wybór gadżetów elektronicznych z logo w kampaniach reklamowych jest postrzegana jako niezwykle nowoczesna, idąca z duchem czasu i wyprzedzająca swoją konkurencję. Dołącz do tego zaszczytnego grona już dziś i zdecyduj się na wybór elektronicznego gadżetu reklamowego z naszej oferty.

Elektronika to nowoczesność idąca w parze z praktycznością

Zdecydowana większość gadżetów elektronicznych z nadrukem służy ułatwieniu życia. Dzięki takim gadżetom łatwej i szybciej wykonujemy służbowe albo domowe obowiązki. Często takie gadżety umilają też czas albo służą rozrywce. Gadżety do telefonów i tabletów, elektronika oraz słuchawki i głośniki są używane na co dzień i widoczne wśród innych ludzi na przykład na dworcach, lotniskach czy przystankach. Dlatego są one świetnym nośnikiem reklamy, na którym logo lub nadruk wygląda bardzo wdzięcznie i jest ich dodatkową ozdobą, która pozwala na wyróżnienie się z tłumu. Wybierając gadżety elektroniczne jako miejsce na reklamę możesz mieć pewność, że pojawi się ona w świadomości dużej liczby ludzi, którzy są Twoimi potencjalnymi klientami. Dzieje się tak dlatego, że każdy elektroniczny gadżet z logo oraz każda nowinka technologiczna wzbudza ciekawość i przyciąga wzrok.

Elektronika to gadżet reklamowy dla wymagających

Gadżety elektroniczne może i nie należą do najtańszych, ale za to trafiają w gusta wielu osób, a zwłaszcza tych, którzy nie zadowolą się już długopisem z grawerem albo notesem z nadrukiem. W przypadku takich osób warto wydać na akcję promocyjną trochę więcej pieniędzy, co na pewno zaowocuje w przyszłości.
Jeżeli nie chcesz od razu masowo wprowadzać gadżetów elektronicznych z logo w celach promocyjnych, bo na przykład ogranicza Cię budżet, możesz na początku ofiarowywać je Twoim stałym i zaufanym kontrahentom i partnerom biznesowym. Będzie to na pewno bardzo miły gest z Twojej strony, który zostanie bardzo dobrze odebrany i jeszcze bardziej wzmocni wasze relacje.

Elektronika, którą znajdziesz na reklamowegadzety.pl jest najwyższej jakości

Wiemy, że gadżety elektroniczne są przyszłością akcji reklamowych, dlatego możemy zaoferować Ci bardzo bogaty asortyment. Znajdziesz u nas setki produktów, co pozwoli Ci na znalezienie tego idealnego gadżetu dla siebie.

Oferujemy między innymi:

  • Reklamowe etui na telefony – coraz droższe smartfony dostępne na rynku wymagają coraz lepszej ochrony. Dużo osób inwestuje w specjalnie etui z logo oraz casy z nadrukiem, które doskonale się do tego sprawdzają. Ciekawe etui w różnych kolorach na pewno przyciągnie wzrok, dlatego umieszczenie na nich Twojej reklamy będzie świetnym posunięciem.
  • Ładowarki reklamowe – w dzisiejszych czasach, kiedy mnóstwo gadżetów działa na baterie, ładowarki z logo lub nadrukiem są produktem pierwszej potrzeby. W każdym domu jest przynajmniej jedna ładowarka, ale też warto zawsze nosić ten gadżet przy sobie aby zawsze i wszędzie cieszyć się w pełni naładowaną baterią w smartfonie, tablecie albo słuchawkach bezprzewodowych. Wiele galerii handlowych oraz innych sklepów oferuje już swoim klientom możliwość naładowania baterii w elektronicznych gadżetach. Podobnie jest na dworcach i lotniskach oraz w autokarach i samolotach. Dlatego reklamowe ładowarki przydadzą się w każdym miejscu.
  • Powerbanki z nadrukiem – obok reklamowych ładowarek, powerbanki z logo są podstawą wyposażenia każdej nowoczesnej osoby. Powerbanki często wręcz ratują nam życie za każdym razem, kiedy poziom baterii w smartfonie jest niebezpiecznie niski. Dlatego właśnie powerbanki z nadrukiem są doskonałym i popularnym gadżetem reklamowym.
  • Pamięci USB – te małe i poręczne gadżety elektroniczne są bardzo przydatne w pracy i szkole. Można nagrać na nie dokumenty, muzykę, zdjęcia i inne pliki i łatwo i wygodnie zabrać ze sobą w każde miejsce.
  • Słuchawki reklamowe – muzyka potrafi bardzo umilić relaks albo pracę, dlatego słuchawki z logo przydadzą się praktycznie każdemu. To też bardzo oryginalny sposób na reklamę, z którego nie korzysta jeszcze wiele firm. Warto to wykorzystać.


Copyright © 2019 mediadesign - Agencja reklamowa