Telefon +48 574 987 112 E-mail biuro@mediadesign.pl Godziny otwarcia Pon - Pt: 8:00 - 16:00
Gadżety z nadrukiem sublimacyjnym
Cena
Metody znakowania produktów
Kolor
Rozwiń
Filtruj

Śliniaczki z logo | Tanie śliniaczki z nadrukiem

  • Pokazuje 1–1 z 1 wyników

Śliniaczki reklamowe z nadrukiem przydadzą się rodzicom każdego noworodka

Każdy rodzic noworodka i malutkiego dziecka wie, że posiadanie co najmniej kilku kompletów kaftaników czy ubranek jest wręcz niezbędne. Dziecko często się brudzi podczas jedzenia, którego często używa także jako coś do zabawy. Utrzymanie ciuszków w czystości wcale nie jest takie proste. Dlatego śliniaczki z nadrukiem będą wspaniałym prezentem dla świeżo upieczonych rodziców, którzy będą bardzo wdzięczni za taki gest oraz będą bardziej skłonni skorzystać z usług firmy lub kupić jej produkty w przyszłości.

Estetyczne śliniaczki z logo będą używane przez rodziców w wielu sytuacjach, nie tylko w domu, ale także w parku, w restauracjach czy na spacerach. Dzięki temu nadruk znajdujący się na śliniaczku zostanie dostrzeżone przez innych ludzi, którzy od tej chwili będą dobrze kojarzyć firmę. Śliniaczek jest na pewno nietypowym gadżetem reklamowym i mało kto spodziewa się zobaczyć na nim logo przedsiębiorstwa. I właśnie dlatego reklama zapada w pamięć i może być bardzo skuteczna!

Reklama na gadżetach dla dzieci na pewno się opłaca

Zdecydowanie warto inwestować w promocję wśród młodych odbiorców. W końcu oni także są w pewnym sensie klientami firmy poprzez swoich rodziców oraz zostaną nimi gdy dorosną i zaczną decydować o sobie. Dla najmłodszych świetnym gadżetem będą na przykład maskotki z nadrukiem firmowym albo śliniaczki reklamowe, natomiast dzieci w wieku szkolnym docenią także artykuły biurowe albo elementy odblaskowe zapewniające im bezpieczeństwo.

Artykuły promocyjne dla dzieci, na których wybór może zdecydować się firma, dzielą się na dwie kategorie: służące do zabawy oraz użyteczne. Oferowanae przez nas śliniaczki z nadrukiem są niezwykle praktyczne i na pewno przydadzą się dziecku i jego rodzicom.

Śliniaczki z logo w promocji firm i instytucji

Najskuteczniejsze gadżety reklamowe to takie, które ą praktyczne i dobrze kojarzą się z daną firmą. Dlatego artykuły promocyjne w postaci śliniaczków reklamowych z pewnością sprawdzą się w przypadku akcji marketingowych firm związanych z branżą dziecięcą, jak na przykład sklepy z artykułami dla maluchów czy fotografowie dziecięcy.

Śliniak z logo firmy i imieniem dziecka może być doskonałym prezentem dla pracowników, którzy właśnie zostali rodzicami. Będzie bardzo użytecznym elementem wyprawki dla dziecka od firmy, a rodzice chętnie założą go na szyję swojej pociechy.
Śliniaki reklamowe to również dobre gadżety reklamowe dla instytucji samorządowych. W niektórych miastach i gminach panuje tradycja odwiedzania noworodków, które urodziły się jako pierwsze w danym roku przez prezydentów i wójtów. Dzieci dostają wtedy odpowiednie wyprawki i umieszczenie logo instytucji na śliniaczkach, maskotkach czy kaftanikach może być ciekawym sposobem na promocję.

Oferujemy śliniaczki reklamowe z wyrazistymi nadrukami

W ofercie posiadamy śliniaczki z kolorową wiązaną lamówką. Nadruki na nie nanosimy za pomocą sublimacji, która jest jedną z najtrwalszych i najbardziej atrakcyjnych metod znakowania gadżetów reklamowych. Nadruk zostaje wgrzany w materiał w specjalnej prasie. Dzięki temu nie jest wyczuwalny w dotyku ani nie powoduje otarć na delikatnej skórze dziecka. Stosunkowo duża powierzchnia dostępna na umieszczenie logo firmy, hasła reklamowego, sloganu czy innej grafiki sprawia, że będą one doskonale widoczne oraz wyraziste.

Reklama na śliniaczkach z nadrukiem jest skierowana nie tylko do dzieci

Gadżety reklamowe dla dzieci, w tym śliniaki z logo firmy, nie są skierowane tylko do najmłodszych odbiorców. Często większą korzyść czerpią z nich dorośli i to właśnie oni potrafią najbardziej docenić takie artykuły promocyjne. Radość dzieci z otrzymania gadżetu będzie prawdopodobnie znacznie większa niż w przypadku rodziców, będzie ona jednak krótkotrwała i potrwa do otrzymania następnego prezentu. Jednak dzięki temu, że ich pociecha otrzymała upominek od firmy, jej wizerunek znacznie zyskuje w oczach rodziców.


Copyright © 2019 mediadesign - Agencja reklamowa