Telefon +48 574 987 112 E-mail biuro@mediadesign.pl Godziny otwarcia Pon - Pt: 8:00 - 16:00
Odblaski reklamowe z nadrukiem
Cena
Metody znakowania produktów
Kolor
Rozwiń
Filtruj

Kamizelki odblaskowe dla dzieci z logo | Tanie odblaski reklamowe

  • Pokazuje 1–3 z 3 wyników

Kamizelki odblaskowe dla dzieci

Na szczęście coraz bardziej dbamy o swoje i swoich bliskich bezpieczeństwo na drodze. Dlatego coraz częściej naszym dzieciom podczas spaceru zakładamy kamizelki odblaskowe. Dzięki temu są doskonale widoczne dla kierowców, którzy widząc dzieci przebywające w pobliżu drogi zachowują szczególną ostrożność. Są równie popularne jak breloczki odblaskowe przypinane do szkolnych tornistrów, jednak ich duża powierzchnia zapewnia znacznie lepszą widoczność dziecka po zmroku

Kamizelka odblaskowa dla dzieci z nadrukiem

Wszystkie kamizelki odblaskowe dla dzieci z naszej oferty wyróżniają się nie tylko ciekawym designem, ale też doskonałą jakością. Nadruki umieszczone na nich metodą sitodruku są bardzo trwałe i odporne na ścieranie. Produkty wykonane są z lekkiej, fluorescencyjnej, a także szybkoschnącej tkaniny. Jaskrawy kolor jest nie tylko widoczny, co poprawia bezpieczeństwo, ale również bardzo atrakcyjny dla dzieci. Mogą je nosić podczas spacerów w szkole czy przedszkolu. Dodatkowym atutem jest uniwersalny rozmiar - dzięki niemu odblaskowa kamizelka może być używana o każdej porze roku, ponieważ swobodnie można ją założyć nawet na kurtkę. Przy okazji kamizelki są stosunkowo tanie w wykonaniu.

Uniwersalne kamizelki odblaskowe dla dzieci

Są idealne dla wszystkich dzieci. Zamawiane często przez szkoły i przedszkola dla zwiększenia bezpieczeństwa uczniów. Dzięki kamizelkom poprawia się nie tylko widoczność dzieci na drodze, ale odróżnia także grupę, nadając jej szczególną cechę. Kamizelki mogą mieć bowiem różne kolory lub wzory. Równie skutecznym elementem odblaskowy dla dzieci będa odblaskowe opaski samozaciskowe z logo.

Kamizelka odblaskowa z nadrukiem a budowanie pozytywnego wizerunku marki

Zakładanie przez dzieci kamizelek odblaskowych z nadrukiem wpływa nie tylko na ich bezpieczeństwo na drodze, ale także ma na celu wpojenie wartości edukacyjnych. Dzieci uczą się, że dbanie o bezpieczeństwo, swoje oraz innych uczestników ruchu drogowego, jest bardzo ważne. Wyrabiają przy tym w sobie pozytywne nawyki, które potem zostają w pamięci przez całe życie. Dodatkowo takie kamizelki z nadrukiem stanowią znakomitą promocję dla szkół czy przedszkoli.

Dzięki kamizelkom odblaskowym dla dzieci, oraz umieszczonym na nich nadrukom wiele szkół i przedszkoli buduje pozytywny wizerunek. To sprawia, że ich podopieczni są znakomicie widoczni na ulicach.


Copyright © 2019 mediadesign - Agencja reklamowa