Telefon +48 574 987 112 E-mail biuro@mediadesign.pl Godziny otwarcia Pon - Pt: 8:00 - 16:00
Gadżety reklamowe do sublimacji
Cena
Metody znakowania produktów
Kolor
Rozwiń
Filtruj

Poszewki na poduszki do sublimacji | Poszewki sublimacyjne

  • Pokazuje 1–3 z 3 wyników

Poszewki na poduszki z nadrukiem są bardzo oryginalnym nośnikiem treści reklamowych

Szukasz oryginalnego, a jednocześnie praktycznego gadżetu reklamowego, który pozwoli Ci się wyróżnić na tle konkurencji? Pomyśl o zdecydowaniu się na poduszki z logo firmy, które wykonasz za pomocą naszych poszewek na poduszki do sublimacji. To nieoczywisty artykuł promocyjny, który jednak bardzo dobrze może spełnić swoje zadanie i dobrze promować firmę.

Jeżeli chodzi o gadżety reklamowe dla firm, to najlepiej sprawdzają się te, z których obdarowane osoby będą chętnie korzystać, a które jednocześnie robią duże wrażenie oraz zapadają w pamięć. Tak będzie w przypadku poduszek reklamowych powleczonych w poszewki na poduszki do sublimacji. Większość firm decyduje się na standardowe artykuły promocyjne, jak na przykład długopisy z logo, worki na sznurkach albo breloczki do kluczy. Dlatego wykorzystanie poduszek z logo do promocji firmy na pewno będzie skutecznym i ciekawym sposobem na reklamę. Rozdawanie ich klientom, kontrahentom czy partnerom biznesowym podczas targów i spotkań sprawi, że zapamiętają taką formę reklamy na bardzo długi czas i często chętnie po nią sięgną.

Poszewki do sublimacji w naszej ofercie

Znajdziesz u nas poszewki na poduszki do sublimacji, czyli towary wykonane z materiałów służących do nadruku metodą sublimacji. Ta technika znakowania polega na umieszczeniu znakowanego gadżetu reklamowego w specjalnej, gorącej prasie, w której barwnik zmienia stan skupienia ze stałego w gazowy. Dzięki temu bardzo dobrze wnika we włókna tkaniny, które także rozszerzają się pod wpływem temperatury i wracają do swojego normalnego stanu po ostygnięciu.

Nadruk na tekstyliach sublimacyjnych wygląda tak, jakby znajdował się na nich od samego początku ich produkcji. Ani trochę nie odznacza się i jest niewyczuwalny w dotyku. W przypadku poduszek z nadrukiem, które będą wykorzystywane do spania i odpoczynku, jest to bardzo ważne. Standardowe nadruki mogłyby się ścierać podczas użytkowania poduszki z logo albo podrażniać skórę. W przypadku sublimacyjnych poszewek na poduszki ten problem nie występuje. Dzięki temu popularne jaśki z nadrukiem pozwalają na komfortowy sen i relaks po męczącym dniu.

Oferujemy „czyste” poszewki na poduszki pod sublimację. Kupisz u nas już jedną sztukę poszewki, a także 100 sztuk lub 500 sztuk.

Poduszki z nadrukiem wykonanym na poszewkach do sublimacji mogą być ciekawą dekoracją biur i urzędów

Coraz więcej firm szuka sposobów na to, jak być blisko klientów i sprawić, aby często korzystali z ich usług. Jednym ze sposobów jest stworzenie domowej atmosfery w biurach oraz pomieszczeniach, w których przebywają klienci aby załatwić jakieś sprawy albo poczekać na swoją kolej. W tym celu w lokalach stawiane są nie tylko stoliki z różnymi dekoracjami, jak na przykład świece zapachowe, ale także wygodne i miękkie kanapy, na których klienci mogą wygodnie usiąść.

Dekoracyjne poduszki z logo firmy ubrane w poszewki do sublimacji świetnie sprawdzą się jako element ozdoby biura albo urzędu. Położone na fotelach czy kanapach dla klientów na pewno przyciągną wzrok i zapadną w pamięć. Bardzo dobrze spełnią swoją funkcję reklamową, a do tego wpłyną na całość wizerunku firmy. Sprawią wrażenie profesjonalizmu – w końcu firma, która dba o wizerunek na każdym etapie budowania marki, jest znacznie lepiej odbierana. Dotyczy to także wyposażenia i dekoracji biur.

Duże korporacje często decydują się także na zorganizowanie w budynku firmy specjalnych pokoi relaksacyjnych dla swoich pracowników, w których mogą odpocząć i zmotywować się do dalszej pracy. W takich pokojach również można znaleźć kanapy z poduszkami z logo firmy, które wpływają na identyfikację marki.

Sprawdź także nasza ofertę gotowych poduszek z nadrukiem sublimacyjnym i wybierz skuteczny gadżet reklamowy dla swojej firmy.


Copyright © 2019 mediadesign - Agencja reklamowa