Telefon +48 574 987 112 E-mail biuro@mediadesign.pl Godziny otwarcia Pon - Pt: 8:00 - 16:00
Biuro i praca
Cena
Metody znakowania produktów
Kolor
Rozwiń
Filtruj

Akcesoria reklamowe do biura z logo lub z nadrukiem | Tanie gadżety do biura

  • Pokazuje 1–72 z 627 wyników

Gadżety biurowe to zawsze dobre miejsce na umieszczenie Twojej reklamy

Prawdopodobnie nie ma lepszych i popularniejszych gadżetów reklamowych na rynku niż gadżety i artykuły biurowe. Bardzo szeroka gama dostępnych przedmiotów oferuje wiele możliwości marketingowych, które doskonale przysłużą się promocji Twojej firmy. Mnogość rodzajów artykułów biurowych i piśmienniczych to także wiele dostępnych opcji i metod znakowania. W zależności od wybranego przedmiotu i jego opakowania może to być na przykład tampodruk, grawer, termotransfer czy sitodruk. Artykuły biurowe się dosłownie wszędzie: w pracy, w domu, w szkole, na uczelni, w delegacji, w bibliotece, na zakupach, a nawet w podróży, dzięki czemu Twoja reklama będzie zawsze obecna w każdej przestrzeni.

W naszej ofercie znajdziesz przeróżne gadżety biurowe z logo albo nadrukiem

Nasz sklep reklamowegadzety.pl jest zaopatrzony w materiały i artykuły biurowe z logo najwyższej jakości i o różnym przeznaczeniu. Dzięki temu z pewnością znajdziesz gadżet reklamowy, który idealnie posłuży do promocji Twojej firmy. W zależności od formy i charakteru Twojej kampanii reklamowej oraz od budżetu, jakim dysponujesz, u nas możesz wybrać między innymi:

  • Długopisy reklamowe – ta najpopularniejsza i najbardziej praktyczna forma reklamy sprawdza się od lat i pomimo zmian na rynku i postępu technologii wcale nie ustępuje nowszym i innowacyjnym gadżetom elektronicznym, które notabene również u nas znajdziesz. Długopisy z logo mogą być niezwykle skutecznym, a do tego tanim sposobem na promocję Twojej firmy. Przydają się zawsze i wszędzie: do wypełniania dokumentów w pracy, do robienia notatek w szkole, do podkreślania ważnych informacji w podręczniku, do zapisywania listy zakupów, do robienia planów urlopowych oraz w wielu innych sytuacjach. W sytuacjach kryzysowych zastąpi nawet spinkę do włosów. Umieszczenie logo na długopisie pozwala na zaistnienie w świadomości odbiorców wszędzie tam, gdzie długopis z nadrukiem będzie używany.
  • Karteczki reklamowe – to kolejny gadżet reklamowy, którego popularność wcale nie spada pomimo wielu aplikacji na smartfona, które są dla niego alternatywą. Jest coś niezwykle pociągającego w możliwości zapisania swoich planów i pomysłów na kolorowej karteczce i przylepienie jej do lodówki albo specjalnej tablicy. Dzięki temu karteczki z logo mamy zawsze na widoku i wiadomości na nich są bardziej konkretne i motywują do działania. Karteczki samoprzylepne są też niezbędne do bardzo popularnej japońskiej metody optymalizacji procesów Kanban, która popularna jest na całym świecie.
  • Kalkulatory reklamowe – kalkulatory to podstawowy gadżet biurowy w każdym dziale finansowym, urzędzie pocztowym, banku czy firmie świadczącej usługi księgowe. Kalkulatory z logo pozwalają na szybkie wykonanie skomplikowanych obliczeń. Nie zastąpią ich nawet kalkulatory dostępne online albo na smartfonach. Takie kalkulatory wymagają albo znalezienia na internecie, albo uruchomienia aplikacji, a tradycyjny reklamowy kalkulator zawsze jest pod ręką gotowy do użycia.
  • Przybornik na biurko – to bardzo praktyczny gadżet reklamowy, który pozwoli Twoim klientom na dobrą organizację przyborów biurowych i drobnych przedmiotów, co pozwoli im na większą produktywność, szybszą pracę i lepsze wykonywanie obowiązków. Bałagan na biurku zawsze przeszkadza w pracy, a dzięki przybornikom biurkowym z logo, ten problem nie będzie już dokuczał Twoim klientom. Od teraz wszystko będą mieć w jednym miejscu w zasięgu ręki.
  • Wizytowniki – plik wizytówek, które zabieramy ze sobą na targi albo konferencje zawsze dobrze jest mieć do czego spakować. Takim idealnym etui na wizytówki będą wizytowniki z logo. Wizytowniki z naszej oferty są bardzo eleganckie i przyciągają wzrok. Są bardzo estetyczne i praktyczne oraz pozwalają na łatwe przeniesienie i przechowywanie wizytówek.

Wybierz idealny gadżet biurowy dla siebie

Niezależnie od tego, jaki gadżet biurowy z logo wybierzesz, możesz liczyć na wysoką jakość zarówno zakupionego u nas artykułu reklamowego, jak i nadruku albo logo, które na nim dla Ciebie wykonamy. Nasze usługi na pewno spełnią Twoje oczekiwania.


Copyright © 2019 mediadesign - Agencja reklamowa