Telefon +48 574 987 112 E-mail biuro@mediadesign.pl Godziny otwarcia Pon - Pt: 8:00 - 16:00
Odblaski reklamowe z nadrukiem
Cena
Metody znakowania produktów
Kolor
Rozwiń
Filtruj

Kamizelki odblaskowe z logo firmy | Tanie odblaski reklamowe

  • Pokazuje 1–22 z 22 wyników

Kamizelka

Kamizelki odblaskowe z nadrukiem
14,09 zł
Kod producenta:
V7131-06
Kolory:
       
           

Kamizelka

Kamizelki odblaskowe z nadrukiem
14,16 zł
Kod producenta:
V6595-06
Kolory:
       
       

Kamizelka

Kamizelki odblaskowe z nadrukiem
7,41 zł
Kod producenta:
V6596-04
Kolory:
       
       

Kamizelka

Kamizelki odblaskowe z nadrukiem
7,66 zł
Kod producenta:
V8705-06
Kolory:
       
             

Kamizelka

Kamizelki odblaskowe z nadrukiem
80,80 zł
Kod producenta:
V7129-05XXL
Kolory:
       
                 

Kamizelka odblaskowa z nadrukiem logo

Nie wiesz, co jeszcze możesz wybrać jako gadżet reklamowy dla swojej firmy? A może zdecydujesz się na bardzo praktyczne i funkcjonalne kamizelki odblaskowe z logo? Te z pozoru niepozorne gadżety mają ogromną wartość – zapewniają bezpieczeństwo w każdych warunkach, a w wielu sytuacjach potrafią nawet uratować życie. Warto pokazać, że dbasz o zdrowie i życie swoich klientów i podarować im w prezencie kamizelkę odblaskową z logo. Ten gest na pewno zostanie doceniony. Kamizelki możesz podarowywać również najmłodszym. Kamizelki odblaskowe dla dzieci sprawdzają się tak samo dobrze, jak te dla dorosłych.
Kamizelki odblaskowe wykonane są z kolorowego, cienkiego ale bardzo wytrzymałego materiału, jakim jest poliester. Ten materiał bardzo dobrze nadaje się do farbowania i dobrze przyjmuje tusz, oraz pozwala na oddanie nawet najbardziej jaskrawych kolorów. Między innymi dlatego właśnie kolory reklamowych kamizelek odblaskowych są tak neonowe. Druga kwestia to to, że im bardziej wyrazisty i jaskrawy kolor, tym bardziej przyciąga on wzrok. Dzięki temu odblaskowe kamizelki z logo widoczne są na noszących je osobach nawet w środku bardzo słonecznego dnia.

Kamizelki odblaskowe z nadrukiem w pracy

Jest wiele zawodów, które ze względów bezpieczeństwa i higieny pracy wymagają tego, aby pracownicy byli bardzo dobrze widoczni. Są to z pewnością pracownicy służb drogowych, a więc osoby zajmujące się utrzymaniem dróg – ich budową, naprawą, poprawianiem stanu nawierzchni, utrzymywaniem pobocza. Te osoby stale narażone są na bycie ofiarami wypadków, zwłaszcza na autostradach. Dlatego niezwykle ważne jest, aby poziom ich bezpieczeństwa był stale na wysokim poziomie. Zapewniają to z pewnością kamizelki odblaskowe z nadrukiem. Ich jaskrawe kolory odcinają się od jednolitego tła jakim jest beton albo trawa. Dzięki nim kierowca może w odpowiednim czasie dostrzec osobę pracującą na drodze, odpowiednio dostosować i prędkość i bezpiecznie ominąć każdego człowieka.
Również osoby pracujące w otoczeniu maszyn powinny być wyposażone w firmową kamizelkę odblaskową. Pracownicy budowy, fabryk czy magazynów zwiększają swoje bezpieczeństwo dzięki odblaskowym kamizelkom. Operatorzy maszyn zwracają na nich większą uwagę i przez to praca odbywa się bezpiecznie i bezwypadkowo. 
Dlatego jeżeli prowadzisz firmę z wyżej wymienionych branż, albo chcesz się w tych branżach właśnie reklamować, kamizelki odblaskowe z logo oraz odblaski reklamowe ogólnie są bardzo dobrym rozwiązaniem.

Kamizelka odblaskowa zapewni bezpieczeństwo podczas uprawiania sportu

Każda osoba, która chociaż raz poszła pobiegać po zmroku albo wybrała się wtedy na spacer wie, że może to być bardzo niebezpieczne. Jednak dla wielu jest to jedyna opcja, bo natłok obowiązków służbowych i prywatnych po prostu nie pozwala na wcześniejsze wyjście z domu. Kamizelka odblaskowa z logo sprawdzi się w takich sytuacjach znakomicie. Kamizelki występują w wielu rozmiarach, a więc każdy dopasuje ją do siebie. Są one lekkie i przewiewne, a do tego nie krępują ruchów. Zakładając reklamową kamizelkę odblaskową podczas biegania, spacerowania, jazdy rowerem czy jazdy na rolkach dajemy sobie pewność, że będziemy dobrze widoczni, a przez to bezpieczni. Równie dobrze sprawdzą się mniejsze, elastyczne opaski odblaskowe, które można założyć na nadgarstek albo kostkę u nogi.

Kamizelka odblaskowa jest idealnym wyposażeniem samochodu

Polskie prawo wymaga, aby w samochodzie znajdowały się obowiązkowo gaśnica oraz trójkąt ostrzegawczy. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby w bagażniku albo samochodowym schowku wozić także odpowiednią, odblaskową kamizelkę reklamową. Przecież nie zajmuje ona praktyczne żadnego miejsca i nic nie waży, a może nawet uratować życie. Dużo słyszy się w mediach o wypadkach, w których ktoś wysiadał po zmroku z samochodu aby udzielić pomocy innej, poszkodowanej osobie i sam stał się ofiarą. Noszenie kamizelki odblaskowej z logo w takich przypadkach mogłyby znacznie ograniczyć podobne sytuacje. Kamizelki odblaskowe są bardzo tanie, a założenie ich na siebie zajmuje dosłownie kilka sekund. Warto poświęcić te kilka złotych oraz odrobinę czasu na to, aby być bezpiecznym i odpowiednio widocznym.


Copyright © 2019 mediadesign - Agencja reklamowa