Telefon +48 574 987 112 E-mail biuro@mediadesign.pl Godziny otwarcia Pon - Pt: 8:00 - 16:00
Smycze reklamowe
Cena
Metody znakowania produktów
Kolor
Rozwiń
Filtruj

Smycze transferowe z logo | Tanie smycze reklamowe z nadrukiem

  • Pokazuje 1–11 z 11 wyników

Smycz 20mm

Smycze transferowe
1,43 zł
Kod producenta:
MO9058-12
Kolory:
       
                   

Smycz 20mm

Smycze transferowe
1,68 zł
Kod producenta:
MO9354-10
Kolory:
       
                   

Smycz 25mm

Smycze transferowe
3,11 zł
Kod producenta:
MO9661-37
Kolory:
       
                   

Smycze transferowe – co to takiego?

Tajemnicze słowo „transferowe” w przypadku smyczy z tej kategorii odnosi się po prostu do techniki znakowania. Jest to jedna z metod znakowania gadżetów reklamowych zwana sitodrukiem.
W tradycyjnym sitodruku nadruk nanoszony jest bezpośrednio na znakowaną powierzchnię za pomocą specjalnie stworzonych sit. W efekcie cała grafika to tak naprawdę obraz składający się z setek albo nawet tysięcy osobnych, maleńkich kropek zlewających się w ostateczny wzór. Każdy z kolorów nadruku nanoszony jest na przedmiot osobno, dlatego nadruk powstaje warstwami.


Czym charakteryzuje się znakowanie smycz transferowych?

Dzięki zastosowanej technice nadruk na smyczach transferowych jest precyzyjnie odzwierciedlony, co dotyczy także użytych do jego wykonania kolorów. Ta technika gwarantuje bardzo wysoką jakość nadruku, dobre pokrycie znakowanego przedmiotu kolorem oraz bardzo wysoką trwałość projektu. Sitodruk pozwala na nadrukowanie na znakowane powierzchnie nawet małych detali, a i tak pozostaną one wyraźne. Nadruk jest odporny na ścieranie, uszkodzenia mechaniczne czy działanie promieni słonecznych.
Technika ta jest pracochłonna i czasochłonna, dlatego najlepiej sprawdzi się w przypadku znakowania dużego nakładu.

Praktyczne smycze transferowe w domu i pracy

Smycze z logo to wciąż jeden z najpopularniejszych nośników reklamy. Przydają się do powieszenia na nich kluczy, identyfikatora, czy nawet pendrive’a. Jest to idealny sposób na to, aby mieć wszystkie potrzebne w pracy albo w domu rzeczy stale pod ręką bez potrzeby zastanawiania się, gdzie je położyliśmy albo bez konieczności szukania ich po szufladach, torebkach albo plecakach. Smycze z nadrukiem to często jeden z elementów podstawowego wyposażenia wręczanego nowym pracownikom firm, razem z parasolką z logo, długopisem z grawerem czy kubkiem z nadrukiem. Noszone są głównie przez pracowników dużych korporacji, gdzie do otworzenia niektórych pomieszczeń, wejścia do windy czy ogólnie do budynku potrzebny jest specjalny identyfikator. Dzięki powieszeniu go na firmowej smyczy łatwo i wygodnie wykona się wszystkie te czynności.
Smycze z nadrukiem upodobali sobie również turyści i podróżnicy. Dzięki przywieszeniu do smyczy specjalnego, wodoodpornego etui mogą nosić na szyi telefon, dokumenty potrzebne za granicą, dowód osobisty czy gotówkę. Dzięki takim zabiegom wszystkie te rzeczy są bezpieczne i nie trzeba bać się, że ktoś ukradnie je z torebki czy kieszeni plecaka.

Smycze transferowe to doskonała forma reklamy

Dzięki temu, że smycz można wygodnie powiesić na szyi, nadrukowane na niej logo, slogan lub hasło reklamowe Twojej firmy dotrze do bardzo szerokiego grona odbiorców każdego dnia. Dlatego zdecydowanie warto to wykorzystać i użyć smyczy transferowych jako gadżetu reklamowego Twojej firmy. Taki gadżet możesz rozdawać na targach pracy na uczelniach, targach branżowych, konferencjach, spotkaniach biznesowych i innych podobnych eventach. Taki nośnik reklamy na pewno doskonale się sprawdzi i będzie godnie reprezentował Twoją firmę na szyjach obdarowanych nimi osób.


Copyright © 2019 mediadesign - Agencja reklamowa