Telefon +48 574 987 112 E-mail biuro@mediadesign.pl Godziny otwarcia Pon - Pt: 8:00 - 16:00
Gadżety z nadrukiem sublimacyjnym
Cena
Metody znakowania produktów
Kolor
Rozwiń
Filtruj

Leżaki firmowe z logo | Tanie leżaki z nadrukiem full color

  • Pokazuje 1–0 z 0 wyników

Leżaki reklamowe z nadrukiem to świetne nośniki reklamy w sezonie letnim

Szukasz praktycznego gadżetu reklamowego, który sprawdzi się podczas pięknych, słonecznych dni? Polecamy wygodne i uniwersalne leżaki z nadrukiem! Kojarzą się one głównie z relaksem i odpoczynkiem, dlatego doskonale zapadają w pamięć oraz przyciągają wzrok w każdym miejscu, w którym się znajdą. Logo, hasło reklamowe, slogan lub grafika na leżaku reklamowym będą doskonale widoczne i zauważalne przez wielu ludzi. Wytrzymała drewniana konstrukcja oraz szeroki i mocny materiał pozwalają na spędzenie czasu w komfortowych warunkach wygrzewając się na słońcu z okularami przeciwsłonecznymi na nosie oraz zimnym drinkiem w ręku. Czy można wyobrazić sobie lepszy sposób na urlop albo odpoczynek w ogródku po pracy?

Leżaki firmowe z nadrukiem na plażę oraz na basen

Wypoczynek oraz opalanie się na leżaku kojarzy się zazwyczaj z orzeźwiającym morzem, spokojnym jeziorem albo basenem. Jednym słowem, z relaksem nad wodą. Dlatego leżaki z nadrukiem idealnie sprawdzą się, jeżeli chcesz umieścić reklamę na plaży, gdzie na pewno zauważy ją całe grono plażowiczów, które chętnie skorzysta z możliwości wygodnego siedzenia na gorącym piasku bez obaw o przykre konsekwencje. Jednak do takich akcji promocyjnych wcale nie jest potrzebne morze. W wielu miastach coraz częściej powstają małe plaże na rynkach, w których każdy może odpocząć czy budować zamki z piasku. To świetne okazje do przeprowadzenia akcji marketingowych z wykorzystaniem leżaka z logo firmy oraz piłki plażowej! Plaże umieszczone w przestrzeni miejskiej na pewno zwracają uwagę i znajdzie się wiele ludzi, którzy będą chcieli z nich skorzystać.

Leżaki reklamowe
powinny znaleźć się także we wszystkich ośrodkach wypoczynkowych, w których znajduje się basen. Logo lub nazwa firmy na leżaku pomagają w budowaniu spójnego i pozytywnego wizerunku ośrodka. Wiele wypoczywających w nim osób na pewno powróci na kolejne udane wakacje i poleci go znajomym i rodzinie.

Leżaki z nadrukiem logo jako oryginalny prezent

Nasz produkty nadają się nie tylko do celów reklamowych i promocyjnych. Personalizowane leżaki z własnym nadrukiem będą bardzo ciekawym i nieoczywistym prezentem na wiele okazji. Składane leżaki drewniane są łatwe w transporcie – wystarczy schować je do bagażnika samochodu i rozłożyć w parku, na łące albo nad rzeką. Sprawdzą się w przypadku osób, które lubią podróżować oraz wędkarzy, którzy dzięki nim będą mogli wygodnie realizować swoje hobby. Dzięki leżakowi z nadrukiem można będzie odpocząć w każdym momencie podczas podróży albo w domowym ogródku. Każdy z nas zasługuje na chwilę relaksu w doskonałych warunkach, a piękny leżak z personalizacją na pewno na to pozwoli.

Leżaki z nadrukiem znakujemy metodą sublimacji

Logo firmy lub nadruk na leżak drewniany naniesiemy za pomocą sublimacji. Jest to proces chemiczny, w którym barwnik zmienia swój stan skupienia ze stałego od razu w gazowy. Dzieje się tak z powodu działania na niego dużej temperatury, która wytwarzana jest w specjalnej prasie. Dzięki temu nadruk wnika we włókna tkaniny, które pod wpływem temperatury ulegają otwarciu i pięknie przyjmują kolory.
Leżaki z nadrukiem full print oznaczają, że nadrukiem pokryty jest cały materiał leżaka, a nie tylko jego mała część umieszczona w konkretnym miejscu. Dzięki temu leżak staje się doskonałym nośnikiem treści reklamowych, który jest widoczny już z daleka i świetnie przyciąga wzrok. Pozwala to na dotarcie do bardzo szerokiego grona odbiorców i utrwalenie się logo lub nazwy firmy w ich świadomości. Decydując się na reklamę za pomocą leżaka reklamowego możesz zdobyć ogromną liczbę potencjalnych klientów!

Zapraszamy do kontaktu – przygotujemy dla Ciebie doskonałą ofertę!

Leżaki znakujemy najnowszymi metodami, a nasz zespół dokłada wszelkich starań, aby nasi klienci byli zawsze w pełni usatysfakcjonowani naszymi projektami. Skontaktuj się z nami, a na pewno doradzimy w kwestii leżaków sublimacyjnych i odpowiemy na wszelkie pytania.


Copyright © 2019 mediadesign - Agencja reklamowa