Telefon +48 574 987 112 E-mail biuro@mediadesign.pl Godziny otwarcia Pon - Pt: 8:00 - 16:00
Druk offsetowy i cyfrowy
Cena
Metody znakowania produktów
Kolor
Rozwiń
Filtruj

Plakaty reklamowe | Plakaty na zamówienie | Drukarnia online

  • Pokazuje 1–9 z 9 wyników

Chcesz wzmocnić świadomość swojej marki wśród potencjalnych klientów? Poinformować przechodniów o promocjach i rabatach w swoim sklepie? Zachęcić ludzi do skorzystania z Twojej oferty? Poinformować mieszkańców Twojego miasta o nadchodzącym wydarzeniu? Do wszystkich tych celów idealnie sprawdzi się plakat reklamowy! Podobnie jak w przypadku banerów reklamowych, doskonale pełni funkcję informacyjną i promocyjną oraz jest świetnym uzupełnieniem wszystkich działań marketingowych.

Tanie plakaty uznawane są za jedną z najskuteczniejszych form reklamy papierowej, zaraz obok ulotek reklamowych rozdawanych klientom i przechodniom. Dają ogromne możliwości personalizacji i tworzenia treści, dlatego bardzo łatwo dobrać odpowiedni plakat na zamówienie do celu, w jakim zostanie wydrukowany, branży przedsiębiorstwa, charakteru kampanii reklamowej oraz kolorystyki stosowanej przez firmę.
Można drukować na przykład plakaty wyborcze, plakaty informacyjne czy plakaty zachęcające do wyboru danej uczelni czy pracodawcy. Możliwości są tak naprawdę nieograniczone!

Zalety plakatów reklamowych

Ogromną zaletą plakatów do druku wykorzystywanych w promocji firmy, usług i produktów jest na pewno duża powierzchnia dostępna na nadruki. Dzięki temu na plakacie można umieścić wszystkie niezbędne treści reklamowe, logo firmy, slogan, hasło reklamowe oraz atrakcyjne i przyciągające wzrok grafiki.

Na korzyść plakatów z nadrukiem przemawia także fakt, że można powiesić ich w wielu widocznych miejscach, w których zachęcać będą do skorzystania z oferty. Plakaty znajdą się na witrynach sklepowych, na ścianach w biurach, recepcjach i przychodniach, na tablicy ogłoszeń na budynkach czy na reklamowych stojakach i potykaczach. Dzięki temu bardzo łatwo jest je dostrzec, a znajdujące się na nich treści reklamowe trafiają do wielu ludzi, którzy są potencjalnymi klientami i usługobiorcami.

Plakaty na zamówienie mogą być także ciekawą dekoracją wnętrz. Odpowiednio zaprojektowany plakat z fajną grafiką może zawisnąć w każdym domu, biurze czy lokalu i cieszyć oko przez bardzo długi czas. Plakaty na ścianę są bardzo popularne zwłaszcza wśród młodzieży, która chce pokazać swój indywidualizm.

Plakaty reklamowe na zamówienie w naszej ofercie

W naszej drukarni online oferujemy szeroki wybór dużych plakatów reklamowych, które różnią się od siebie rozmiarem oraz gramaturą papieru wykorzystanego do ich wydrukowania. Każdy z plakatów drukujemy jednostronnie w pełnej kolorystyce CMYK (4+0). Pozwala nam to na nadruki wyrazistych barw oraz pełne odwzorowanie nadruków z projektu na plakacie. W zależności od wyboru oraz potrzeb klienta stosujemy papier o gramaturze 115g, 130g oraz 170g. Znajdziesz u nas plakaty w następujących rozmiarach:

  • Reklamowe plakat B2 (500mm x 707mm)
  • Reklamowy plakat A3 (297mm x 420mm)
  • Reklamowy plakat A2 (420mm x 594mm)

Cennik plakatów reklamowych w drukarni online Krosno

Nasza drukarnia mieści się w Krośnie, jednak pomimo to świadczymy usługi dla klientów z całego kraju. Ceny wydruku plakatów uzależnione są od wybranego rozmiaru, gramatury papieru, zamówionego nakładu oraz tego, czy masz gotowy projekt graficzny plakatu na zamówienie. Jeżeli nie, nasi graficy z pewnością przygotują dla Ciebie atrakcyjny projekt, który spełni Twoje oczekiwania. Większe plakaty o dużej gramaturze papieru wiążą się w wyższymi kosztami, jednak są one bardziej widoczne w miejscach, gdzie są zawieszone oraz zdecydowanie bardziej wytrzymałe. Dzięki temu będą Ci służyć przez bardzo długi czas oraz doskonale spełniać swoje zadanie treści reklamowych, które są jednocześnie ciekawą dekoracją.

Im więcej zamówionych sztuk danego plakatu z nadrukiem, tym cena netto za jedną sztukę jest mniejsza. Przy każdym z oferowanych przez nas plakatów do druku podajemy tabelkę z aktualnym cennikiem netto za 50, 100, 250, 500 i 1000 sztuk. Polecamy zamawianie dużych nakładów, ponieważ wiąże się to z niższymi kosztami za sztukę, a więcej plakatów firmowych oznacza, że reklama dotrze do jeszcze większego grona odbiorców.


Copyright © 2019 mediadesign - Agencja reklamowa