Telefon +48 574 987 112 E-mail biuro@mediadesign.pl Godziny otwarcia Pon - Pt: 8:00 - 16:00
Gadżety reklamowe do telefonów i tabletów
Cena
Metody znakowania produktów
Kolor
Rozwiń
Filtruj

Obiektywy do smartfonów z logo | Tanie reklamowe gadżety do telefonów

  • Pokazuje 1–10 z 10 wyników

Wśród popularnych gadżetów reklamowych królują ostatnio wszelkiego rodzaju gadżety do smartfonów. Popularne są na przykład selfie sticki czy różnego rodzaju etui. Nic dziwnego – smartfony towarzyszą nam codziennie i praktycznie się z nimi nie rozstajemy. Przydają się w szkole, pracy, na konferencjach i delegacjach oraz na krótszych i dłuższych wyjazdach. Stały się tak ważnym przedmiotem, że wiele firm wykorzystuje ten fakt i wprowadza na rynek mnóstwo różnorodnych gadżetów do smartfonów, które pozwolą ich właścicielom na wyróżnienie się z tłumu albo wręcz uczynienie ze smartfona zupełnie nowego sprzętu. Takim gadżetem reklamowym będą z pewnością obiektywy do smartfona, które zwykły telefon zmienią w profesjonalne urządzenie do robienia zdjęć.

Pozwól Twoim klientom na uwiecznienie wyjątkowych chwil dzięki obiektywom do smartfona

Dzięki temu, że każdy smartfon wyposażony jest w aparat, robienie zdjęć stało się bardzo popularne wśród ludzi. Pstrykamy zdjęcia już praktycznie każdemu momentowi naszego życia i zdjęciami dzielimy się w mediach społecznościowych, żeby pochwalić się tym, co akurat robimy albo co jemy. Nie trzeba mieć już dedykowanego sprzętu, doskonałego aparatu ani wyjątkowych umiejętności aby stać się fotografem-amatorem i uwieczniać różne chwile, zarówno te wyjątkowe, jak i zwykłe, codzienne. Nowoczesne smartfony wyposażone są w aparaty bardzo dobrej jakości o ogromnej liczbie megapikseli. Takie telefony już dawno wyprzedziły starsze modele lustrzanek i aparatów cyfrowych jeżeli chodzi o możliwości robienia zdjęć. Dzięki odpowiednim gadżetom, jak na przykład specjalne obiektywy do smartfona, można zmienić telefon w specjalistyczną maszynę, która pozwoli na wykonywanie wręcz profesjonalnych, niesamowitych zdjęć. Obiektywy do smartfona pozwalają na osiągnięcie zupełnie nowego poziomu fotografii.

Obiektywy do smartfona z Twoim logo

Oferując swoim klientom i partnerom biznesowym obiektywy do smartfona z Twoim logo zapewnisz im rozrywkę na długie godziny. To bardzo dobre rozwiązanie. Gadżety reklamowe, które najczęściej przypadają ludziom do gustu to albo te praktyczne, które przydadzą im się w codziennym życiu i których mogą używać wielokrotnie, albo takie, które pozwolą im się zrelaksować albo przyczynią się do wykształcenia nowego hobby. Obiektywy do smartfona z nadrukiem pozwolą Twoim klientom na zabawę obrazem i poczucie się jak profesjonalny fotograf za każdym razem, kiedy będą używać Twojego prezentu. Obiektywy do smartfona w formie specjalnych nakładek na pewno przyciągają wzrok i intrygują innych ludzi i przechodniów, dzięki czemu są idealnym miejscem na umieszczenie Twojego logo lub innego nadruku czy małej grafiki. Reklamowe obiektywy do smartfonów znakowane są zazwyczaj metodą tampodruku. To idealna metoda znakowania na małych powierzchniach. Powstały nadruk jest trwały, wyrazisty i precyzyjny oraz odporny na ścieranie. Nie wpływają też na nie czynniki atmosferyczne, jak promienie słoneczne czy mróz. Polega na nakładaniu na przedmiot gęstej farby za pomocą tzw. tamponu, czyli specjalnego stempla. Zachęcamy do zapoznania się z obszernym materiałem na temat tampodruku na naszej stronie.
Reklamowe obiektywy do smartfona spodobają się na pewno ludziom aktywnym w mediach społecznościowych, którzy lubią dokumentować swój dzień i dzielić się tymi informacjami w internecie. Portale jak Facebook czy Instagram pozwalają na bardzo łatwe i szybkie dzielenie się zdjęciami, które im ciekawsze tym bardziej intrygują i interesują. Zdjęcia przydają się też autorom blogów, na których chwalą się swoimi kwiatami, rękodziełem czy ugotowanymi przez siebie potrawami. Dla wszystkich tych osób obiektywy do smartfona z logo lub nadrukiem będą idealnym gadżetem reklamowym, ponieważ pozwolą im na robienie niepowtarzalnych zdjęć, które wpłyną na ich renomę i ilość komentarzy i kliknięć w przycisk „lubię to”. To także świetny gadżet dla fanów wszelkiego rodzaju nowinek technologicznych, a wraz z rozwojem technologii jest ich na świecie coraz więcej.


Copyright © 2019 mediadesign - Agencja reklamowa