Telefon +48 574 987 112 E-mail biuro@mediadesign.pl Godziny otwarcia Pon - Pt: 8:00 - 16:00
Kubki reklamowe
Cena
Metody znakowania produktów
Kolor
Rozwiń
Filtruj

Kubki sublimacyjne z logo firmy | Tanie kubki reklamowe

  • Pokazuje 1–1 z 1 wyników

Postaw na wyrazistą reklamę – postaw na kubki sublimacyjne z nadrukiem!

Kubki z nadrukiem to wciąż jeden z najpopularniejszych gadżetów reklamowych podarowywanych klientom, kontrahentom czy partnerom biznesowym. Sprawdzają się jako gadżety rozdawane na targach, konferencjach i różnych innych eventach. Kubki z nadrukiem są często rozdawane pracownikom firm jako element pakietu powitalnego, razem z parasolkami reklamowymi, koszulkami z logo firmy albo pamięciami USB z grawerem. Kubki z nadrukiem znajdą się także w wielu biurach, zakładach fryzjerskich i kosmetycznych, bankach, punktach usług czy hotelach i recepcjach. Logo umieszczone na reklamowym kubku zapada w pamięć, a do tego stanowi jego ciekawą i oryginalną ozdobę.

Doskonałymi kubkami do nanoszenia na nie nadruków są specjalne kubki sublimacyjne, które dają duże możliwości znakowania. Można na nie nanieść logo firmy, nadruk z hasłem albo sloganem reklamowym, a nawet zdjęcie z wakacji czy ważnego wydarzenia i mieć pewność, że na pewno będą wyraźne i pięknie ozdobią kubek reklamowy.

Na sublimacyjne kubki z nadrukiem można nanieść wzory wielokolorowe, skomplikowane i zawierające wiele detali. Metoda znakowania, jaką jest sublimacja, radzi sobie nawet z najbardziej wymagającymi projektami. Każdy gadżet reklamowy stworzony za pomocą tej techniki jest wyjątkowy i niepowtarzalny.

Kubki sublimacyjne z nadrukiem – co to takiego?

Kubki sublimacyjne to tradycyjne kubki ceramiczne specjalnie przygotowane do tego, aby wykonać na nich nadruk tą właśnie metodą znakowania. Pokryte są cienką powłoką poliestrową, która zapewnia najlepsze efekty i daje wysoką jakość nadruku. Kubki sublimacyjne występują głównie w białym kolorze, ponieważ pozwala on na najlepsze przeniesienie wzoru nadruku na kubek i zachowanie kolorów. Barwy nadruków na kubkach sublimacyjnych są żywe i ani trochę wyblakłe albo rozmyte. Dzięki temu nadruk jest wyraźny i trwały.

Sublimacja na kubkach z nadrukiem

Sublimacja to bardzo popularna i często wybierana metoda nanoszenia nadruków na gadżety reklamowe. Często korzystamy z niej, jeżeli tylko pozwala nam na to materiał, z którego wykonany jest artykuł promocyjny. Sublimacja najlepiej sprawdza się na tkaninach poliestrowych albo z domieszką poliestru, jednak dokonale nadaje się także do znakowania odpowiednich kubków sublimacyjnych oraz filiżanek reklamowych.

Sublimacja jest tak naprawdę procesem chemicznym, w którym specjalny barwnik za pomocą działania wysokich temperatur przechodzi ze stanu stałego od razu w stan gazowy. Wnika on w znakowany materiał i w ten sposób powstaje bardzo trwały i wręcz fotorealistyczny nadruk, który odporny jest na działanie szkodliwych czynników oraz ścieranie. Nadruk ani trochę nie odstaje od znakowanego przedmiotu i sprawa wrażenie, jakby znajdował się na nim już od samego początku produkcji gadżetu reklamowego.

Sublimacja i poliester to dobrana para

Sublimacja działa świetne z materiałami wykonanymi z poliestru, dlatego często korzystamy z niej podczas produkcji naszych fartuchów z nadrukiem. Pozwala nam to na zachowanie żywych kolorów nadruku oraz daje nam pewność, że będzie on widoczny na znakowanym przedmiocie przez bardzo długi czas.

Dzięki specjalnej powłoce poliestrowej sublimacja jest też doskonałą metoda znakowania kubków z nadrukiem. Daje doskonałe efekty i sprawia, że logo umieszczone na kubku, nadruk albo zdjęcie są wyraziste i doskonale spełniają swoje zadanie.


Copyright © 2019 mediadesign - Agencja reklamowa