Telefon +48 574 987 112 E-mail biuro@mediadesign.pl Godziny otwarcia Pon - Pt: 8:00 - 16:00
Kalendarze reklamowe firmowe
Cena
Metody znakowania produktów
Kolor
Rozwiń
Filtruj

Kalendarz trójdzielny z logo | Tanie kalendarze reklamowe

  • Pokazuje 1–2 z 2 wyników

Kalendarz reklamowe trójdzielne idealny gadżet firmy na ścianę

Otacza nas mnóstwo elektroniki, w tym różnych aplikacji do mierzenia czasu. Warto jednak zaopatrzyć się w tradycyjną formę kalendarza reklamowego jaką jest kalendarz trójdzielny. Ten rodzaj kalendarza dzięki swojej funkcjonalności od wieków cieszy się niegasnącą popularnością, zyskując coraz większe grono użytkowników.

Kalendarz trójdzielny z logo jako forma mierzenia czasu

Kalendarz trójdzielny jest na tyle uniwersalny, że spokojnie znajdzie swoje miejsce w każdym biurze, gabinecie, urzędzie, sklepie czy domu, będąc jednocześnie wspaniałym narzędziem organizatorskim. Jest przy tym bardzo praktyczny i funkcjonalny. Jest bardzo podobyn do kalendarza jednodzielnego, jednak jest od niego bardziej czytelny. Posiada bowiem trzy oddzielne kalendaria, w obrębie których znajduje się miesiąc poprzedni, obecny oraz następny. Mamy też możliwość zrywania kartek z poszczególnym miesiącem, dzięki czemu możemy jak najlepiej dostosować kalendarz do swoich potrzeb. Kalendarium w kalendarzu trójdzielnym jest sporych rozmiarów, dzięki czemu widoczny jest z dalszych odległości. Dodatkowo dzięki temu możemy zakreślić lub zanotować na nim wszelkie terminy spotkań, wyjazdów, konferencji, delegacji, jak również daty bieżących rachunków. Każdy kalendarz posiada plastikowy pasek z okienkiem, który służy do przejrzystego zaznaczania bieżącego dnia miesiąca.  Niewątpliwie taki kalendarz trójdzielny stanowi idealne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie funkcjonalność, praktyczność, a także przejrzystość oraz czytelność.

Kalendarz trójdzielny firmowy i nie tylko

Kalendarz trójdzielny to idealny nośnik materiałów promocyjnych. Możemy na nim umieścić dowolną grafikę oraz logo i dane firmy. Dzięki temu, że kalendarz wisi na ścianie cały rok, jest większa szansa na to, że Twoja firma zapadnie w pamięci klientów. Kalendarz trójdzielny znajdzie również niewątpliwe zastosowanie jako prezent dla dla partnera biznesowego lub bliskiej osoby. Kolorowe fotografie, będą stanowiły nietuzinkową dekoracją każdego pomieszczenia, zaś produkt zawierający logo firmy stanie się użytecznym gadżetem zarówno dla klientów, jak i przyszłych kontrahentów.

Tanie kalendarze trójdzielne z logo

Cena kalendarzy trójdzielnych to gadżet stosunkowo tani. Związane jest to przede wszystkim z niewielką ilością papieru, którą wykorzystuje się w procesie produkcji. Dokonując zakupu hurtowego wiele firm oferuje atrakcyjne rabaty, na skutek czego cena jeszcze bardziej maleje. W przypadku kalendarzy trójdzielnych mamy również możliwość wyboru główki kalendarza, może być wypukła lub płaska.  Tanie kalendarze trójdzielne z wypukłą główką wyróżniają się wyraźną  szatą graficzną oraz wysoką jakością druku. Jest to zatem produkt, który łączy w sobie nie tylko funkcjonalność, ale i wyjątkowo atrakcyjną cenę.

Kalendarze trójdzielne znajdują bardzo szerokie zastosowanie w naszym codziennym życiu. Są praktyczne, ładnie wyglądają, a ponadto pomagają w zarządzaniu czasem i promowaniu marki.
 


Copyright © 2019 mediadesign - Agencja reklamowa