Telefon +48 574 987 112 E-mail biuro@mediadesign.pl Godziny otwarcia Pon - Pt: 8:00 - 16:00
Gadżety reklamowe do sublimacji
Cena
Metody znakowania produktów
Kolor
Rozwiń
Filtruj

Torby do sublimacji | Tanie gadżety reklamowe

  • Pokazuje 1–1 z 1 wyników

Torby sublimacyjne mogą stać się chodzącymi nośnikami reklamy

Nic nie sprawdza się tak dobrze jak nanoszenie treści reklamowych na gadżety promocyjne, które będą często używane poza domem i dotrą do naprawdę szerokiego grona odbiorców. Tak będzie na pewno w przypadku toreb do sublimacji, na które można nanieść różne atrakcyjne wizualnie nadruki. Te niezwykle praktyczne gadżety reklamowe zabierane są do pracy, do szkoły, na zakupy, na piknik czy nawet na zwykły spacer. W każdym z tych miejsc osobę mającą przy sobie torbę sublimacyjną otacza dużo ludzi, a więc reklama dociera do ogromnej ilości potencjalnych klientów.

Torby do znakowania metodą sublimacji to nie tylko praktyczny gadżet, ale także chodzący billboard reklamujący firmę i usługi. To jedna z najskuteczniejszych form reklamy! Odpowiednio oznakowane mogą być rozdawane na przykład na konferencjach, targach branżowych, targach pracy czy podczas spotkań biznesowych. Będą doskonałym opakowaniem dla innych atrakcyjnych gadżetów reklamowych użytych do promocji firmy.

Z jakich materiałów wykonane są torby do sublimacji ?

Znajdujące się w tej kategorii torby sublimacyjne nadają się do znakowania za pomocą metody sublimacji, w której barwnik pod wpływem ciśnienia i temperatury zmienia swój stan skupienia ze stałego na gazowy i wnika we włókna tkaniny. Dzięki temu nadruk sprawia wrażenie wręcz wtopionego w znakowany przedmiot i nie jest ani trochę wyczuwalny w dotyku.

W przypadku sublimacji najlepiej sprawdzają się tkaniny wykonane w całości z poliestru lub z wysoką zawartością tego materiału. Pozwala on na dokładne przeniesienie kolorów ze wzoru na znakowany gadżet reklamowy. Torby do sublimacji są zazwyczaj białe, ponieważ na tym kolorze nadruk będzie najbardziej wyrazisty. Tkaniny w innych kolorach nie dają już tak dobrego efektu, dodatkowo jeżeli na wzorze, który ma zostać przeniesiony na materiał znajdą się białe elementy, przybiorą one ten sam kolor co materiał, z którego wykonane są torby.

Torby sublimacyjne przydają się w wielu sytuacjach

Materiałowe torby do nadruków sublimacyjnych doskonale sprawdzają się w wielu miejscach i sytuacjach. Można zabrać je ze sobą do pracy, na zakupy, do szkoły, na uczelnię, do biblioteki czy do parku. Pomieszczą bardzo wiele przedmiotów. Dzięki temu, że wykonane są z miękkich materiałów niejako dopasowują się do swojej zawartości, dlatego można zapakować do nich naprawdę wiele rzeczy. Znajdzie się w nich miejsce na notesy, przybory do pisania, podręczniki, dokumenty, przedmioty osobiste, klucze, etui na okulary przeciwsłoneczne a nawet na małe laptopy. Takie torby są niezwykle uniwersalne i przydadzą się każdej osobie, niezależnie od wieku czy wykonywanego zawodu.

Torby do sublimacji są niezastąpione podczas zakupów. Pomieszczą wszystkie zakupione towary i ułatwią przenoszenie ich ze sklepów do bagażnika samochodu. Dodatkowo reklamowe torby sublimacyjne są wielokrotnego użytku. Dzięki temu to jedne z bardzo popularnych w ostatnim czasie gadżetów ekologicznych, które robią prawdziwą furorę na rynku gadżetów reklamowych.

Torby i worki będą ciekawym uzupełnieniem każdej stylizacji

Gadżety reklamowe w postaci toreb z nadrukiem sublimacyjnym są nie tylko szalenie praktyczne, ale także atrakcyjne wizualnie. Metoda sublimacji pozwala na nanoszenie na nie nadruków w bardzo wyrazistych kolorach, dzięki czemu przyciągają wzrok i ożywiają stylizację. Sublimacja daje naprawdę wspaniałe efekty i dzięki niej każdy nadruk znakomicie prezentuje się na znakowanym przedmiocie.

Materiałowe torby świetnie sprawdzają się w przypadku luźnych, miejskich stylizacji, ale nie tylko. Pasują tak naprawdę do każdego ubioru i nadają mu oryginalny charakter. Coraz więcej kobiet wybiera torby z materiału jako alternatywę dla tradycyjnych damskich torebek, ponieważ są one pojemniejsze oraz bardziej wygodne, a do tego można nosić je na wiele sposobów.


Copyright © 2019 mediadesign - Agencja reklamowa