Telefon +48 574 987 112 E-mail biuro@mediadesign.pl Godziny otwarcia Pon - Pt: 8:00 - 16:00
Ubrania robocze z nadrukiem
Cena
Metody znakowania produktów
Kolor
Rozwiń
Filtruj

Czapki robocze z logo | Kapelusze robocze z nadrukiem

  • Pokazuje 1–0 z 0 wyników

Nakrycie głowy to jeden z podstawowych elementów odzieży roboczej w wielu zawodach

Każdy pracodawca powinien zapewnić swoim pracownikom odpowiednie warunki komfortowej i bezpiecznej pracy. Jednym ze sposobów na to jest wyposażenie pracowników w odpowiednią odzież roboczą. Robocze kurtki, spodnie czy elementy odblaskowe pozwalają na efektywne i wygodne wykonywanie obowiązków służbowych.

Jednym z elementów odzieży roboczej, która przyda się większości pracowników, są czapki robocze z nadrukiem. Chronią one głowę przed drobnymi urazami oraz działaniem szkodliwych warunków atmosferycznych. Każdy pracownik, który pracuje na zewnątrz, powinien posiadać odpowiednią czapkę roboczą z logo dostosowaną do zawodu, pory roku oraz panujących na zewnątrz warunków.

Kto powinien nosić robocze nakrycia głowy?

Czapki robocze z nadrukiem przydadzą się z pewnością robotnikom drogowym oraz budowlanym. Podczas pracy powinni oni nosić kaski oraz specjalne ochronne nakrycia głowy, jednak podczas przerwy mogą je zmieniać na wygodniejsze i bardziej przewiewne tekstylne czapki robocze.

Czapki robocze z daszkiem to także doskonałe elementy odzieży roboczej dla ogrodników, ratowników na basenach położonych na odkrytym terenie, osób zajmujących się utrzymaniem terenów zielonych, kurierów czy listonoszy.

Robocze nakrycia głowy na lato

Robocze czapki z daszkiem doskonale sprawdzą się w miesiącach letnich oraz wiosennych. Osłonią głowę przed gorącym słońcem, a oczy przed ostrym światłem. Czapki z daszkiem doskonale będą pasować do branży turystycznej czy sportowej, ponieważ z nimi najbardziej się kojarzą. Są bardzo wygodne oraz przewiewne, dzięki czemu zmniejszają potliwość i nie przyczyniają się do otarć albo odparzeń. Letnie czapki robocze z daszkiem mają regulowane obwody, za pomoca których każdy pracownik może je idealnie dopasować do swoich potrzeb.

Robocze czapki na lato mogą ochronić głowę także przed pyłem albo deszczem. Przydadzą się podczas prac w ogrodzie albo podczas wykonywania remontów, tynkowania albo malowania. Można ich także używać w sytuacjach prywatnych podczas spacerów czy wycieczek rowerowych. W każdym z tych przypadków doskonale się sprawdzą.

Robocze nakrycia głowy na zimę

Ciepła czapka robocza musi znaleźć się na wyposażeniu każdego pracownika, którego zawód wymaga znajdowania się na zewnątrz w chłodniejsze i zimowe dni. Zimowe czapki robocze są bardzo wygodne i ochronią głowę oraz uszy przed zimnym wiatrem, mrozem czy śniegiem. Dzięki nim praca zostanie wykonana w bezpiecznych warunkach, a do tego zdrowie pracownika na tym nie ucierpi.

Osoby pracujące na zewnątrz w zimie i na jesieni ciągle mierzą się ze zmienną i nieprzewidywalną pogodą. Deszcz, śnieg, mróz – wszystkie te czynniki mogą wpływać na jakość i efektywność pracy. Dzięki ocieplanym czapkom roboczym łatwo można poradzić sobie z niesprzyjającą aurą. Bardzo dobrze chronią przed chłodem oraz są miękkie i wygodne. Odpowiednio dobrana grubość roboczej czapki na zimę i materiału, z którego są one wykonane, ustrzeże przed doprowadzeniem do przegrzania organizmu. Najpopularniejsze na zimę są czapki robocze z polaru, a na jesień lekkie czapki robocze z bawełny.

Sprawdź robocze nakrycia głowy z naszej oferty

Oferujemy robocze nakrycia głowy wysokiej jakości, które z pewnością poprawią komfort pracy w każdych warunkach atmosferycznych. Możemy oznakować je logo lub innym nadrukiem, dzięki czemu oprócz pełnienia funkcji ochronnej posłużą także w celach marketingowych oraz pozwolą na identyfikację pracowników w przestrzeni publicznej.


Copyright © 2019 mediadesign - Agencja reklamowa