Telefon +48 574 987 112 E-mail biuro@mediadesign.pl Godziny otwarcia Pon - Pt: 8:00 - 16:00
Druk wielkoformatowy
Cena
Metody znakowania produktów
Kolor
Rozwiń
Filtruj

Druk wielkoformatowy dla firm | Reklama wielkoformatowa | Drukarnia online

  • Pokazuje 1–0 z 0 wyników

Nasza oferta to nie tylko znakowanie gadżetów reklamowych. Oferujemy także szeroki zakres usług poligraficznych w tym drukowanie materiałów reklamowych o dużych powierzchniach. Zajmujemy się między innymi tworzeniem banerów, tablic, szyldów oraz folii samoprzylepnych, które są doskonałą formą reklamy w przestrzeni miejskiej. Drukujemy zarówno duże nakłady jak i pojedyncze sztuki.

Druk wielkoformatowy to wszelkie wydruki, których nie da się wydrukować na standardowych drukarkach, które możemy znaleźć w domach albo w biurach. Do ich produkcji potrzebne są duże, specjalistyczne maszyny. Rozmiar wydruków wielkoformatowych może osiągać nawet kilka metrów.

Zalety druku wielkoformatowego

Reklamy wielkoformatowe są chętnie wybierane przez firmy jako jedna z form marketingu. Skutecznie przyciągają wzrok, a do tego są wyraziste. Ciekawe reklamy o dużej powierzchni mogą być także ozdobą każdego miejsca, w którym zostaną umieszczone. Są wizytówką każdej firmy i pozwalają na ich łatwą identyfikację przez klientów. Dzięki banerowi umieszczonemu na budynku, w którym znajduje się biuro przedsiębiorstwa, nie będzie żadnego problemu z trafieniem w dobre miejsce.

Druk wielkoformatowy dla firm to doskonały sposób na tworzenie reklam zewnętrznych. Dzięki takiej formie promocji każda firma stanie się zauważalna i zdobędzie więcej klientów. Banery reklamowe wiszące na ogrodzeniach, rusztowaniach lub ścianach budynku są bardzo dobrze widoczne i łatwo przyciągają wzrok przechodniów. Umieszczenie na nich haseł reklamowych lub sloganów oraz danych kontaktowych firmy sprawi, że przedsiębiorstwo przyciągnie do siebie więcej zainteresowanych osób, a zatem wzrosną także jego zyski. Takie wielkoformatowe materiały graficzne są bardzo profesjonalne oraz pomagają wyróżnić się na tle konkurencji. Podejmowanie działań marketingowych w postaci umieszczenia reklamy na druku wielkoformatowym jest bardzo ważne w przypadku promocji lokalnej. Dzięki niej do sklepu stacjonarnego albo do biura trafi więcej klientów, którzy chętnie skorzystają z usług.

Druk wielkoformatowy nie tylko do reklamy zewnętrznej

Banery i folie samoprzylepne są stosowane głównie na zewnątrz budynków, jednak przydają się także wewnątrz pomieszczeń i lokali. Zawieszone na ścianie wskazują, gdzie znajduje się dane biuro albo informują o promocjach. Przydadzą się na przykład w galeriach handlowych czy biurowcach. Sprawdzą się także na targach branżowych jako forma promocji stoiska.

Skorzystaj z naszych usług i wybierz druk wielkoformatowy do promocji firmy

Wykonywane przez nas wydruki wielkoformatowe cechuje doskonała jakość wydruku. Dzięki temu reklama zewnętrzna jest bardzo dobrze widoczna i wyrazista oraz godnie reprezentuje firmę. Nadruki wykonujemy na trwałych materiałach odpornych na działanie warunków atmosferycznych oraz promieni słonecznych, co pozwala cieszyć się banerem reklamowym albo reklamą na folii samoprzylepnej przez bardzo długi czas. Nie blakną, nie rozmazują się ani nie namakają na deszczu albo śniegu.

Zaprojektujemy dla Ciebie profesjonalne wydruki wielkoformatowe

Pracujemy zarówno z gotowymi projektami dostarczonymi nam przez klientów jak i projektujemy banery i folie samoprzylepne od podstaw. Nasi graficy stworzą dla Ciebie doskonałą formę reklamy, która zawiśnie w wielu miejscach. Nie masz pomysłu na projekt? Nic nie szkodzi, przygotujemy go dla Ciebie. Nasi graficy korzystają z nowoczesnych narzędzi oraz najlepszych i profesjonalnych fotografii reklamowych. Stworzą reklamę zewnętrzną dopasowaną do charakteru firmy, logo oraz kolorów przewodnich przedsiębiorstwa oraz grupy docelowej.

Cena druku wielkoformatowego

Koszty, które poniesiesz, zależą od rodzaju projektu oraz jego rozmiaru. Dlatego nie jesteśmy w stanie podać ogólnego cennika, którym mogą sugerować się nasi klienci. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, dlatego zapraszamy do kontaktu, aby zapoznać się z naszą ofertą.


Copyright © 2019 mediadesign - Agencja reklamowa