Telefon +48 574 987 112 E-mail biuro@mediadesign.pl Godziny otwarcia Pon - Pt: 8:00 - 16:00
Reklama i poligrafia
Cena
Metody znakowania produktów
Kolor
Rozwiń
Filtruj

Artykuły poligraficzne z logo | Tanie usługi poligraficzne

  • Pokazuje 1–40 z 40 wyników

Usługi reklamy i poligrafii w naszej ofercie zadowolą każdego

Za każdym razem, kiedy chcesz postawić na reklamę w formie drukowanej, skorzystaj z naszych usług reklamowych i poligraficznych. Oferujemy wiele możliwości druku, dzięki czemu Twoja reklama może znaleźć się na przykład na różnego rodzaju kalendarzach, wielkoformatowych banerach i foliach samoprzylepnych, katalogach, notesach, plakatach, ulotkach, wizytówkach, stojakach, potykaczach czy rollupach. Nasza oferta na pewno pozwoli Ci dobrze zareklamować się wśród tłumów.

Reklama i poligrafia w przypadku kalendarzy

Kalendarze reklamowe to powierzchnie reklamowe, które widoczne są wszędzie przez cały rok. Kalendarze wiszą na ścianach albo są obecne na biurkach w wielu urzędach, biurach, gabinetach lekarskich, gabinetach kosmetycznych, zakładach fryzjerskich lub szkołach. Najpopularniejsze są reklamowe kalendarze trójdzielne, na których można sprawdzić nie tylko aktualną datę i dni w aktualnym miesiącu, ale też dni miesiąc do przodu i miesiąc do tyłu. To bardzo praktyczne rozwiązanie dla wszystkich osób, które przyjmują i realizują zamówienia, rejestrują pacjentów lub umawiają wszelkiego rodzaju rozmowy czy spotkania. Popularne są również firmowe kalendarze listkowe, które z jednej strony mają rozpisane dni całego roku, a z drugiej mogą mieścić na przykład Twoją wizytówkę z nazwą i logo firmy, danymi kontaktowymi oraz linkami do strony internetowej oraz profili w portalach społecznościowych. Dla zabieganych osób, które lubią zapisywać listę obowiązków i ważne daty świetnie sprawdzą się kalendarze książkowe z logo z praktycznie rozpisanymi dniami i wieloma polami do wypełniania.

Reklama i poligrafia to także druk wielkoformatowy

Każda firma potrzebuje dużej, dobrze widocznej reklamy, która znajdzie w przestrzeni miejskiej. Banery reklamowe można umieścić na bramach, na balkonach, na płotach, na ścianach budynków, przyczepach samochodów albo na ścianach budynków. Taka forma reklamy wielkoformatowej jest bardzo popularna i bardzo skuteczna. Na powierzchniach szklanych, jak na przykład drzwi wejściowe, okna budynków albo okna autobusów czy tramwajów sprawdzi się reklama wykonana na folii samoprzylepnej. Dzięki obu tym formom reklamy, czyli dzięki banerom reklamowym i folii samoprzylepnej, Twoja reklama dotrze do naprawdę bardzo szerokiego grona odbiorców albo będzie podróżować na środkach komunikacji miejskiej i podmiejskiej.

W naszej ofercie reklamy i poligrafii znajdziesz też druk offsetowy i cyfrowy

Druk offsetowy to obecnie prawdopodobnie najpopularniejsza forma druku. Polega na przeniesienie nadruku z formy na podłoże za pomocą specjalnych cylindrów. Najlepiej sprawdza się w przypadku dużych rozmiarów drukowanych powierzchni oraz dużego nakładu. Wymaga trochę więcej pracy i wysiłku niż druk cyfrowy, ale jest równie jak on trwały, a nadruki wykonane tą technika są bardzo wyraźne.
W druku cyfrowym druk wykonywany jest z danych zapisanych w komputerze i nie są potrzebne do niego żadne formy drukarskie. Projekt, który ma zostać wydrukowany, można przenosić na dowolnym nośniku danych. Druk cyfrowy jest bardzo szybkim procesem, który daje wyraziste efekty. Idealnie nadaje się do zadrukowywania małych powierzchni ja na przykład ulotki albo wizytówki. Jest też atrakcyjny cenowo i opłaca się już przy przygotowaniu niewielkiej ilości sztuk.

Reklama i poligrafia na systemach wystawienniczych

Oferujemy również elementy systemów wystawienniczych. Popularne są zwłaszcza rollupy oraz stojaki i potykacze. Rollupy to doskonałe rozwiązania podczas targów, konferencji, pokazów, szkoleń czy spotkań promocyjnych. Oferują one dużą powierzchnię reklamową i można zmieścić na nich naprawdę dużo informacji oraz bardzo czytelną reklamę, a po zwinięciu są poręczne i łatwo przenieść je z miejsca na miejsce. Dzięki temu rollupy mogą być wygodnie przechowywane i wykorzystywane wiele razy zawsze wtedy, kiedy są potrzebne. Materiał, na który nanoszony jest nadruk jest bardzo wysokiej jakości, dzięki czemu nadruk jest wyrazisty i doskonale oddaje kolory projektu.


Copyright © 2019 mediadesign - Agencja reklamowa