Telefon +48 574 987 112 E-mail biuro@mediadesign.pl Godziny otwarcia Pon - Pt: 8:00 - 16:00
Breloki reklamowe
Cena
Metody znakowania produktów
Kolor
Rozwiń
Filtruj

Breloki antystresowe reklamowe z logo | Tanie breloczki reklamowe dla firm

  • Pokazuje 1–30 z 30 wyników

Breloki antystresowe z nadrukiem

Breloki antystresowe to praktyczny, a przy tym bardzo relaksujący gadżet promocyjny. Różnorodne kształty i jaskrawe kolory oraz miękka pianka, z której wykonane są breloki antystresowe, na pewno spełnią swoje zadanie. Sprawią, że nawet największy nerwus mając przy sobie taki antystresowy brelok zapomni o swoich problemach. Nasz sklep oferuje bogaty wybór breloków antystresowych w różnorodnych kolorach, kształtach i wielkościach. Na każdym, z powodzeniem, można nanieść grafikę czy treści reklamowe. Wykonać to możemy za pomocą dwóch technik znakowani: metody tampodruku, dzięki czemu nadruk może być wykonany w kolorze, a także za pomocą graweru.

Mamy w ofercie duży wybór różnych reklamowych breloków antystresowych w kształcie owoców i warzyw, piłeczek, w kształcie serca czy zwierzątek. 
 

Antystresy reklamowe pomogą rozładować napięcie

Antystresy cieszą się dużą popularnością wśród osób wykonujących stresujące zawody. Będą więc niezbędne w korporacjach, gdzie wszystko jest uzależnione od deadlinów. Pomagają nerwusom rozładować wewnętrzne napięcie i wyciszają. Kiedy jesteśmy zdenerwowani i chcemy powstrzymać napad agresji, nie powinniśmy tłumić złości w sobie tylko w naturalny sposób uwolnić się od złych emocji. Aby się uspokoić wystarczy sięgnąć po gadżety antystresowe i ściskać je tak długo i mocno aż poczujemy się lepiej.
 

Antystresy to gadżety reklamowe dla każdego

Żyjemy w ciągłym pośpiechu i nieraz potrzebujemy szybkiego sposobu na rozładowanie napięcia. W ofercie naszego sklepu znajdziecie wiele modeli gadżetów antystresowych dostępnych w różnych kształtach, kolorach i wielkościach. Niektóre z nich są bardzo małe i z powodzeniem możemy je dołączyć do kluczy. Inne możemy trzymać w szufladzie w biurku i korzystać, gdy tylko coś nas zdenerwuje.
 


Copyright © 2019 mediadesign - Agencja reklamowa