Telefon +48 574 987 112 E-mail biuro@mediadesign.pl Godziny otwarcia Pon - Pt: 8:00 - 16:00
Gadżety z nadrukiem sublimacyjnym
Cena
Metody znakowania produktów
Kolor
Rozwiń
Filtruj

Zegary z nadrukiem z logo | Tanie zegary z nadrukiem

  • Pokazuje 1–1 z 1 wyników

Umieszczenie logo na zegarach reklamowych daje ogromne możliwości

Jeżeli szukasz nieoczywistego i nietypowego gadżetu reklamowego, który mimo to będzie bardzo skuteczny, wybierz zegary reklamowe! To świetne i oryginalne artykuły promocyjne, które możesz wykorzystać w akcjach marketingowych prowadzonych przez Twoją firmę.

Większość przedsiębiorstw decyduje się na promocję z wykorzystaniem standardowych gadżetów, jak na przykład długopisy metalowe albo plastikowe, smycze reklamowe czy pamięci USB z grawerem. Owszem, są to niezawodne rozwiązania, które zawsze się sprawdzają i również możesz je wykorzystać. Jednak jeżeli chcesz się wyróżnić na tle konkurencji i mieć pewność, że logo Twojej firmy zostanie zauważone, zegary z logo będą świetnym wyborem, który pozwoli na osiągnięcie sukcesu i dotarcie do dużej grupy odbiorców.

Dlaczego zegary z logo są skutecznymi gadżetami reklamowymi?

Zegary spotykamy wszędzie. Znajdują się w każdym domu, biurze, urzędzie, szkole, banku, a nawet w sklepach. Codziennie przez te miejsca przewija się mnóstwo ludzi, którzy zazwyczaj gdzieś się spieszą i co jakiś czas zerkają na zegarek, aby sprawdzić, która jest godzina. Nawet jeżeli mają swój własny zegarek na ręce albo smartfona, to i tak szybciej sprawdzą czas patrząc na urządzenie znajdujące się na ścianie w widocznym miejscu. I właśnie dlatego zegar ścienny z nadrukiem firmowym jest świetnym nośnikiem treści reklamowych! Każdego dnia przyciąga wzrok wielu osób, a znajdujące się na nim logo dobrze utrwala się w świadomości bardzo szerokiego grona odbiorców.

Postaw na zegary reklamowe ścienne

Zegary na ścianę są najbardziej praktycznym modelem zegarów z logo. W zdecydowanej większości przypadków powieszone są w dobrze widocznym miejscu, gdzie zostaną dostrzeżone przez każdą osobę, która znajdzie się w ich pobliżu. Zegary biurkowe są być może bardziej funkcjonalne, bo mogą być połączone z kalendarzem albo przybornikiem, jednak zasięg umieszczonej na nich reklamy nie jest aż tak duży jak w przypadku zegarów ściennych z nadrukiem.

Na takie gadżety bardzo często zerkają ludzie czekający w kolejce do lekarza albo do okienka w banku czy dowolnym urzędzie. Pomimo tego, że ich celem jest sprawdzenie aktualnej godziny, a nie podziwianie wyglądu zegara, to jednak mimowolnie zauważają logo lub nadruk za każdym razem. Dzięki temu po pewnym czasie doskonale kojarzą firmę, a więc taka forma reklamy spełnia swój cel z ogromnym powodzeniem.

Zegary z nadrukiem w asortymencie reklamowegadziety.pl

W naszej ofercie znajdziesz zegar reklamowy z nadrukiem sublimacyjnym full color. Co to oznacza? Że teksty i grafiki ze wzoru są bardzo dobrze odwzorowane na znakowanym przedmiocie oraz pełne żywych i wyrazistych kolorów. Dzięki temu zegar z logo jeszcze bardziej przyciąga wzrok, a reklama jest jeszcze bardziej skuteczna.

Zegar sublimacyjny wykonany jest z płyty pilśniowej średniej gęstości (MDF), która jest bardzo łatwa do wykończenia. Jego duża powierzchnia o średnicy 20cm pozwala na umieszczenie na nim wyraźnej i widocznej reklamy w postaci logo, hasła reklamowego, sloganu lub dowolnej grafiki. Ogranicza Cię tak naprawdę jedynie wyobraźnia oraz Twoje potrzeby.

Sublimacja jest bardzo nowoczesną techniką znakowania przedmiotów i gadżetów promocyjnych. Jest to proces chemiczny zachodzący przy udziale nacisku oraz wysokich temperatur. Nadruk sublimacyjny powstaje w specjalnej prasie. Barwnik ze wzoru zmienia w niej swój stan skupienia ze stałego na gazowy i przenika w głąb powierzchni.

Sublimacja idealnie nadaje się do znakowania tekstyliów wykonanych z poliestru, ponieważ w ich przypadku barwnik wnika we włókna tkaniny. Jeżeli chodzi o pozostałe gadżety reklamowe, jak na przykład kubki ceramiczne czy zegary z nadrukiem reklamowym, to zostają one wcześniej pokryte warstwą specjalnego lakieru poliestrowego, który pozwala na osiągnięcie bardzo dobrych rezultatów.


Copyright © 2019 mediadesign - Agencja reklamowa