Telefon +48 574 987 112 E-mail biuro@mediadesign.pl Godziny otwarcia Pon - Pt: 8:00 - 16:00
Długopisy reklamowe z nadrukiem
Cena
Metody znakowania produktów
Kolor
Rozwiń
Filtruj

Wskaźniki laserowe z logo | Reklamowe długopisy touch pen

  • Pokazuje 1–72 z 89 wyników

Długopis z rysikiem

Długopisy reklamowe touch pen i wskaźniki laserowe
3,75 zł
Kod producenta:
MO9393-12
Kolory:
       
                       

Długopis aluminiowy

Długopisy reklamowe touch pen i wskaźniki laserowe
3,75 zł
Kod producenta:
MO9711-48
Kolory:
       
                       

Długopis, touch pen

Długopisy reklamowe touch pen i wskaźniki laserowe
1,85 zł
Kod producenta:
V1657/A-21
Kolory:
       
                                     

Długopis, touch pen

Długopisy reklamowe touch pen i wskaźniki laserowe
1,30 zł
Kod producenta:
V1315-21
Kolory:
       
                     

Długopis, touch pen

Długopisy reklamowe touch pen i wskaźniki laserowe
1,51 zł
Kod producenta:
V1660-11
Kolory:
       
                               

Długopisy touch pen są bardzo praktyczne

Reklamowe długopisy touch pen to świetne urządzenia, które łączą w sobie tradycyjny, automatyczny długopis oraz rysik do ekranów dotykowych. To idealne rozwiązanie dla osób, które w swojej pracy dużo piszą oraz używają smartfonów albo tabletów. Touch pen z logo przydaje się też każdej osobie podczas mrozów i chłodniejszych dni, kiedy noszenie rękawiczek chroniących dłonie przed zimnem znacznie utrudnia korzystanie z urządzeń dotykowych. Dzięki touch pen z nadrukiem nie ma potrzeby zdejmowania rękawiczek, przez co ręce cały czas znajdują się w przytulnym cieple, a odebranie telefonu, napisanie smsa albo przeglądanie internetu nie sprawia żadnego problemu. Reklamowe długopisy touch pen prezentują się bardzo elegancko, a naniesione na nie logo albo nadruk z pewnością będzie ich dodatkową ozdobą.

Wskaźniki laserowe w biurze i w szkole

Wskaźniki laserowe z nadrukiem przydadzą się w wielu miejscach i sytuacjach. Głównie będą potrzebne podczas szkolnych prezentacji, spotkań biznesowych oraz konferencji naukowych i branżowych. Są na nich równie konieczne, jak reklamowy długopis lub notes z logo na każdym ze stanowisk. Pomagają w zwróceniu uwagi publiczności na najważniejszą część slajdu lub obrazu albo wskazują miejsce prezentacji, którego dotyczy jakieś słowo albo zdanie. W tych miejscach i w tych sytuacjach wskaźniki laserowe do prezentacji przydadzą się zawsze i powinny być na wyposażeniu każdej firmy, szkoły czy uczelni. Właśnie dlatego te instytucje są doskonałymi odbiorcami reklamy, jaką możesz umieścić na wskaźniku laserowym z logo.
Wskaźniki laserowe doskonale zastępują tradycyjne, długie wskaźniki, a do tego są lekkie i poręczne, dlatego doskonale zmieszczą się w kieszeni albo w teczce konferencyjnej. Zaawansowane technicznie wskaźniki laserowe z nadrukiem nie tylko służą do podkreślania części prezentacji, ale też wyposażone są w przyciski, które pozwalają zmienić slajdy do przodu i do tyłu, co czyni ich idealnymi pomocnikami każdej doskonałej prezentacji.

Gdzie jeszcze można używać wskaźników laserowych z nadrukiem?

Szkoła oraz biuro i sale konferencyjne to nie jedyne miejsca, w których spotkamy reklamowe wskaźniki laserowe. Z powodzeniem mogą używać ich także pracownicy muzeum albo przewodnicy wycieczek. W wielu przypadkach osoby pracujące w tych zawodach chcą zwrócić uwagę odwiedzających muzeum albo grupy turystów na jeden, konkretny detal obrazu albo budynku. Zamiast określać, w które miejsce mają patrzeć zebrani, w łatwy sposób można to miejsce pokazać za pomocą wygodnego i praktycznego wskaźnika. Takie urządzenia przydadzą się też w domu na przykład podczas remontu, żeby dokładnie pokazać specjaliście, w którym miejscu ma powiesić dla nas lampę. Ze wskaźników laserowych z nadrukiem mogą skorzystać też budowlańcy, architekci albo projektanci.

A może touch pen i wskaźnik laserowy w jednym?

W naszej ofercie posiadamy również wielofunkcyjne produkty 4w1, które na pewno spodobają się fanom użytecznych rozwiązań i przydadzą się w wielu sytuacjach. Wyglądające jak klasyczne, eleganckie długopisy urządzenia mieszczą w sobie automatyczny długopis, długopis touch pen, wskaźnik laserowy oraz latarkę LED. Dzięki nim zamiast nosić ze sobą cztery przedmioty wszystko zostaje schowane w jednym, niezwykle użytecznym. Oszczędza to nie tylko miejsce w teczce albo torebce, ale też wpływa pozytywnie na ochronę środowiska i zużycie plastiku.

Personalizacja wskaźników laserowych i touch pen

Zarówno reklamowe wskaźniki laserowe jak i długopisy touch pen możemy specjalnie dla Ciebie oznakować Twoim logo lub innym nadrukiem, który chcesz na nich umieścić. Dzięki temu są to doskonałe nośniki reklamy w przestrzeniach biurowych, szkołach oraz na mieście. Wykonywane przez nas nadruki oraz znakowanie grawerem jest bardzo wysokiej jakości. Znakowanie jest wyraziste i trwałe, dzięki czemu Twoja reklama będzie widoczna na znakowanym przedmiocie przez bardzo długi czas i będzie bardzo dobrze działać na swoją korzyść.


Copyright © 2019 mediadesign - Agencja reklamowa