Telefon +48 574 987 112 E-mail biuro@mediadesign.pl Godziny otwarcia Pon - Pt: 8:00 - 16:00
Wyroby z drewna
Cena
Metody znakowania produktów
Kolor
Rozwiń
Filtruj

Grawerowane wyroby z drewna z logo | Wyroby drewniane dla firm

  • Pokazuje 1–14 z 14 wyników

Postaw na trwałość i wybierz reklamę na wyrobach z drewna z grawerem

Wyroby z drewna z logo są bardzo elegancką formą reklamy. Drewno to bardzo trwały i wdzięczny materiał, z którego produkowane jest wiele materiałów reklamowych. Dzięki korzystaniu z wyrobów z drewna z grawerem firma sprawia, że wartość jej wizerunku wzrasta. Drewno jest materiałem wręcz ekskluzywnym i luksusowym, który spodoba się z pewnością każdej, nawet najbardziej wymagającej osobie.

U nas znajdziesz:

  • Wyroby z drewna z grawerem do kuchni i pokoju – niezwykle eleganckie i praktyczne tace śniadaniowe z grawerem umilą poranki dzięki śniadaniom serwowanym do łóżka. Takie tace mogą służyć też jako podstawka pod laptopa, dzięki czemu można wygodnie pracować w każdej pozycji.
  • Skrzynki drewniane z graweremskrzynki z grawerem to bardzo praktyczny sposób na reklamę, ponieważ odpowiednio zaprojektowane skrzynki mogą być wielorazowego użytku. Do drewnianych skrzynek z grawerem można włożyć na przykład butelkę alkoholu, elegancki wygrawerowany kieliszek czy nawet karafkę. Nie tylko zawartość skrzynki, ale też samo opakowanie będzie efektownym prezentem.

Wyroby z drewna z logo nie tylko do reklamy

Dlaczego wyroby z drewna są tak specjalne i chętnie się z nich korzysta? Wyjątkowość wyrobów z drewna z grawerem polega między innymi na tym, że można je odpowiednio spersonalizować. Przydadzą się na prezenty z najróżniejszych okazji: ślubów, rocznic, jubileuszy, urodzin, walentynek, Dnia Matki, Dnia Ojca, Dnia Nauczyciela, Dnia Babci, Dnia Dziadka oraz innych świąt. Jeżeli zdecydujesz się na wybór drewnianych produktów z grawerem, będziesz mieć pewność, że Twój prezent na pewno wywoła duże wrażenie i zostanie zapamiętany na długo.

Grawer laserowy to idealna technika znakowania wyrobów z drewna

Do znakowania produktów z drewna najlepiej nadaje się grawer laserowy. Ta niezwykle trwała forma nanoszenia na przedmioty napisów oraz grafik polega na usunięciu cienkiej wierzchniej warstwy drewna. Znakowanie jest bardzo eleganckie i estetyczne, a do tego wytrzymałe na starcia, uszkodzenia oraz warunki atmosferyczne. Tak naprawdę dopiero świadome wypolerowanie oznakowanego przedmiotu może usunąć z niego znakowanie wykonane grawerem laserowym. Grawer pozwala na naniesienie na wyrób z drewna już bardzo małych napisów lub grafik i bardzo dokładnie oddaje wszystkie kształty i detale wzoru.

Wyroby z drewna w zgodzie z ekologią

Drewno jest materiałem ekologicznym, który można poddawać recyklingowi. Dlatego idealnie wpisuje się w nowoczesny trend bycia eko. Dbanie o środowisko i stosowanie odnawialnych materiałów jest obecnie bardzo na czasie. Coraz więcej firm zaczyna powoli korzystać z takich rozwiązań nie tylko dlatego, aby dostosować się do przepisów wprowadzanych przez państwa dotyczące odpowiedzialnej produkcji, ale też aby przypodobać się świadomym konsumentom, którzy stawiają na ekologię. Wyroby z drewna z grawerem na pewno sprawdzą się jako upominki dla takich właśnie osób. Ale nie tylko. Tak naprawdę każdemu spodobają się eleganckie wyroby z drewna, które będą ozdobą domu.

Wyroby z drewna z grawerem także dla dzieci

Wyroby z drewna nadają się nie tylko dla dorosłych. Bardzo modny w ostatnim czasie jest powrót do natury i do tradycyjnych, sprawdzonych rozwiązań z przeszłości. Dlatego bardzo popularne są drewniane zabawki dla dzieci, na których można wygrawerować specjalną dedykację. W naszej ofercie są na przykład drewniane jojo z grawerem, różne zestawy drewnianych gier z grawerem oraz drewniane łamigłówki z grawerem. Wszystkie te gadżety znajdziesz w kategorii Gry i układanki.


Copyright © 2019 mediadesign - Agencja reklamowa