Telefon +48 574 987 112 E-mail biuro@mediadesign.pl Godziny otwarcia Pon - Pt: 8:00 - 16:00
Breloki reklamowe
Cena
Metody znakowania produktów
Kolor
Rozwiń
Filtruj

Reklamowe otwieracze do piwa | Breloki z nadrukiem z logo firmy

  • Pokazuje 1–28 z 28 wyników

Brelok w formie otwieracza do piwa

Jak gadżety reklamowe pomagają pozyskiwać nowych klientów i zarabiać większe pieniądze? Jeśli chcesz poznać odpowiedź na to pytanie ta kategoria produktów jest właśnie dla Ciebie. Polecamy nasze breloki reklamowe z otwieraczami do butelek!

Nowoczesna postać reklamy, czyli breloki otwieracze

Taka reklama przyciągnie Twoich klientów. Któż nie chciałby dostać w prezencie funkcjonalnego breloka formie otwieracza?  Wybór ten będzie świetnym pomysłem dla firm działających w różnych branżach. Z naszej oferty mogą skorzystać przede wszystkim właściciele branż piwiarskich, ale nie tylko… również wszyscy, którzy produkują gadżety związane z podróżami (dla nich polecamy zwłaszcza reklamowe gadżety turystyczne) czy też dowolni przedsiębiorcy, którzy pragną w oryginalny sposób wyróżnić swoją działalność. Wszystkie akcesoria „dwa w jednym” cieszą się dużą popularnością wśród wielu grup klientów. Kto bowiem nie chciałby mieć jednocześnie ciekawego breloka i otwieracza do piwa? Składając u nas zamówienie możesz mieć pewność, że każdy otwieracz do butelek brelok został wykonany z dbałością o wszystkie detale.

Personalizowane prezenty czyli otwieracze do piwa z grawerem

Jeśli gadżet ma pełnić funkcję reklamy powinno się na nim znaleźć logo Twojej firmy. Na breloku otwieraczu możesz także umieścić krótki tekst, kontakt do Twojej firmy czy krótkie motto. To gadżet idealny dla młodych ludzi, których urzeknie swoją funkcjonalnością. Mimo swoich całkiem niewielkich rozmiarów taki gadżet z grawerem może być świetnym nośnikiem reklamy. Mamy duże doświadczenie w grawerowaniu artykułów metalowych i drewnianych, dysponujemy najwyższej jakości sprzętem i doskonale wykwalifikowaną kadrą pracowników, którzy nie pozwolą być niezadowolonym z naszych usług. Jeśli więc szukasz unikalnego prezentu dla swojego klienta, współpracownika czy kolegi, koniecznie zaopatrz się w nasze otwieracze do butelek w formie breloków. 

Brelok w funkcjonalnym wydaniu

Dlaczego tylko nieliczne firmy skutecznie zdobywają klientów? Bo na to trzeba mieć specjalny pomysł! Czasem najprostsze sposoby są najskuteczniejsze. Szukasz sprawdzonego patentu na przyciągnięcie nowych klientów i chcesz w jakiś sposób wynagrodzić klientów? Mamy dla Ciebie świetny pomysł. Wystarczy, że wybierzesz dowolny otwieracz do piwa brelok i wygrawerujesz na nim swoje logo firmowe. W tej kategorii znajdziesz  mnóstwo ciekawych wzorów i kształtów breloków z otwieraczem.


Copyright © 2019 mediadesign - Agencja reklamowa