Telefon +48 574 987 112 E-mail biuro@mediadesign.pl Godziny otwarcia Pon - Pt: 8:00 - 16:00
Torby reklamowe
Cena
Metody znakowania produktów
Kolor
Rozwiń
Filtruj

Torby jutowe z logo | Tanie torby jutowe z nadrukiem

  • Pokazuje 1–9 z 9 wyników

Juta – co to za materiał?

Juta to jedno z najbardziej dostępnych i przystępnych cenowo włókien naturalnych. W ilości zastosowań i ilości, w jakiej jest produkowana, na rynku ustępuje jedynie bawełnie.
Juta to długie, miękkie i błyszczące włókno roślinne, które może być wykorzystywane w produkcji wytrzymałych, lekko chropowatych materiałów. Nazwę juta stosuje się zarówno do tego włókna, jak i do samego materiału. Włókna osiągają długość od 1 do 3 metrów, a ich naturalny kolor może być pomiędzy beżowym a brązowym. Rośliny z rodzaju juta lubią gorący i wilgotny klimat i uprawiane są głównie w Chinach i Pakistanie.
Juta jest bardzo popularna ze względu na koszt, miękkość, długość i wydajność. Idealnie nadaje się do barwienia. Płócienny splot sprawia, że juta jest bardzo wytrzymała. Ze względu na jej uniwersalną naturę, juta nazywana jest często złotym włóknem. Jest całkowicie biodegradowalna i można ją poddawać recyklingowi.
Popularność juty falowała na przestrzeni czasu. Dawniej była jednym z podstawowych materiałów używanych do produkcji worków czy nawet ubrań. Odeszła do lamusa wraz z rozwojem technologii i powstaniem nowych włókien i materiałów. Jednak w ostatnich latach juta wraca do łask. Wszystko dzięki modnemu trendowi bycia eko i korzystaniu z naturalnych materiałów na co dzień. Bardzo popularna stała się w dekoracji wnętrz, produkcji ozdób świątecznych, jako poszewki na poduszki czy do dekoracji weselnych sal i stołów. Juta nadaje przedmiotom lub wnętrzom lekko surowy wygląd, który jest obecnie niezwykle modny.

Torby jutowe dobre do wszystkiego

Torby z juty to najbardziej wytrzymały rodzaj toreb ekologicznych. Są odpowiednie na praktyczne każdą sytuację. Możesz wykorzystać je na zakupy, jako torby prezentowe, torby na plażę, tradycyjne torebki, torby na książki, itp. Zapakujesz do nich nawet bardzo ciężkie zakupy i wszystko, co będzie Ci potrzebne. Torby z juty przydadzą się też do organizacji wnętrz czy szaf, a także podczas urlopu. Wybierając torbę z juty na plażę, będziesz cieszyć się wygodą oraz oryginalnym wyglądem wyróżniającym Cię spośród innych plażowiczów. Torby jutowe wyposażone są w wygodne, krótkie uchwyty, dzięki którym łatwo i szybko przeniesiesz zakupy lub inne potrzebne Ci rzeczy. Możesz wybrać standardowy, naturalny kolor juty lub zdecydować się na torbę jutową zafarbowaną na inny kolor. Torby jutowe są trochę trudniejsze w utrzymaniu niż torby bawełniane, ale z drugiej strony są od nich trwalsze i bardziej wytrzymałe. Odpowiednio dbając o torbę jutową, piorąc ją w letniej wodzie i delikatnym mydle oraz nie wystawiając jej na bardzo ostre słońce, na pewno będziemy cieszyć się nią przez bardzo dług czas.

Torby jutowe z logo naturalnym wyborem na nośnik reklamy

Marki, które chcą być przyjazne dla środowiska, na pewno wiele zyskają drukując swoje logo na torbach z juty. Firmy świadome problemów klimatu oraz wspierające ekologiczny i zrównoważony rozwój bez szkodzenia środowisku wzbudzą sympatię wśród klientów właśnie dzięki reklamowym torbom z juty z logo. Torby jutowe z logo to złoty środek pomiędzy praktycznym, tanim sposobem promocji a odpowiedzialną produkcją. Obecnie bardziej niż kiedykolwiek trzeba stawiać czoła wyzwaniom związanym z klimatem i przeciwdziałać skutkom zanieczyszczania środowiska i nadużywania plastiku. Torba jutowa z logo lub nadrukiem sprawdzi się w tym przypadku idealnie. Torby z juty nie tylko rozreklamują Twoje logo i całą Twoja firmę, ale też doskonale wpiszą się w eko trend. Juta będzie idealnym czystym płótnem, na którym umieścisz swoją reklamę, a dzięki sporym rozmiarom toreb logo lub nadruki będą doskonale widoczne. Wysoka jakość nadruku i jego trwałość sprawi, że Twoja reklama pozostanie z klientem na długo i do tego w doskonałym stylu. Decydując się na kolorową torbę jutową z logo, dodatkowo przyciągniesz uwagę nie narażając się na duże dodatkowe koszty. Kolorowe torby z juty z logo będą też świetnym rozwiązaniem dla firm, które w swojej promocji chcą postawić na coś więcej. Interesują Cię też inne ekologiczne torby? Sprawdź naszą ofertę toreb bawełnianych oraz toreb papierowych.


Copyright © 2019 mediadesign - Agencja reklamowa