Telefon +48 574 987 112 E-mail biuro@mediadesign.pl Godziny otwarcia Pon - Pt: 8:00 - 16:00
Gadżety promocyjne z nadrukiem
Cena
Metody znakowania produktów
Kolor
Rozwiń
Filtruj

Tanie kalendarze reklamowe 2023

  • Pokazuje 1–9 z 9 wyników

Kalendarze firmowe to reklama na cały rok

Jednym z gadżetów reklamowych, które są przydatne przez cały rok i są ciągle używane przez obdarowane nimi osoby są kalendarze z nadrukiem. Znajomość aktualnej daty jest istotna dla każdego człowieka, a dzięki odpowiedniemu kalendarzowi możemy bardzo łatwo i szybko sprawdzić, jaki jest aktualnie dzień tygodnia. Kalendarze z logo pozwalają na zaplanowanie domowych i służbowych obowiązków, wybranie najlepszego okresu na wyjazd czy zorganizowanie urlopu. Przydają się w pracy oraz szkole. Dzięki nim doskonale wiemy, ile czasu zostało nam na wykonanie danych zadań, wiemy w jakie dni tygodnia wypadają dane święta, możemy sprawdzić, kto akurat ma imieniny i czy czasami nie powinniśmy złożyć życzeń komuś z naszej rodziny albo grona znajomych. W kalendarzach zapisujemy między innymi daty spotkań i wizyt u lekarza, terminy wywozu śmieci, urodziny najbliższych, daty egzaminów oraz terminy zakończenia umów, tak aby wiedzieć, kiedy trzeba je przedłużyć. Bez nich nasze życie byłoby bardzo trudne i szybko pogubiliśmy się w natłoku dat, które trzeba zapamiętać.

Kalendarze firmowe są także niezbędne w pracy każdego przedsiębiorstwa. Pozwalają na dobre planowanie czasu pracy oraz wyznaczają daty, do których trzeba skończyć wyznaczone przez szefa obowiązki. Wystarczy szybkie rzucenie okiem na kalendarz, aby poinformować klienta, kiedy może spodziewać się na przykład wysyłki zakupionego towaru albo realizacji usługi.

Kalendarze reklamowe są widoczne w wielu miejscach

Praktycznie w każdym miejscu znajdzie się przynajmniej jeden kalendarz z nadrukiem. Można je dostrzec na ścianach oraz biurkach w pracy, szkole, w urzędach, w bankach, na poczcie, u lekarza, w hotelach czy w sklepach. Podobnie jak w przypadku zegarów reklamowych, nasz wzrok mimowolnie do nich wędruje aby sprawdzić, jaki mamy dzisiaj dzień. Dzięki temu kalendarze firmowe są doskonałymi gadżetami reklamowymi, które zapewniają firmie doskonałą widoczność oraz dotarcie do świadomości mnóstwa odbiorców! Dlatego też rozdawanie kalendarzy z logo razem z na przykład długopisem z grawerem Twoim klientom, kontrahentom lub partnerom biznesowym będzie świetnym sposobem na promocję.

Kalendarze z logo w naszej ofercie

Znajdziesz u nas bogatą ofertę dostępnych kalendarzy do druku. Zależy nam na zadowoleniu naszych klientów, dlatego staramy się, aby nasz asortyment był jak najbardziej atrakcyjny. Dlatego też znajdziesz u nas oryginalne kalendarze ścienne, kalendarze biurkowe, kalendarze jednodzielne, kalendarze trójdzielne, kalendarze książkowe, kalendarze listkowe oraz kalendarze plakatowe. W ofercie posiadamy także praktyczne planery i terminarze, które pomogą w dobrej organizacji zadań. Kalendarze książkowe znakujemy za pomocą grawerowania laserowego, co pozwala nam na wykonywanie na nich pięknej reklamy, która jest dodatkową ozdobą kalendarza. Dzięki temu można tworzyć gustowne podarunki w potstaci personalizowanego kalendarza z inicjałami.

Kalendarze ze zdjęciem to piękny i oryginalny prezent

Nasz oferta to nie tylko kalendarze dla firm. Możemy nanieść na nie dowolne nadruki, dlatego sprawdzą się jako praktyczny i piękny prezent dla rodziny albo znajomych. Bardzo popularne są personalizowane kalendarze ze zdjęciem, które sprawią, że upominek będzie wyjątkowy i z pewnością spodoba się obdarowanej nimi osobie. Będzie mogła na niego codziennie spoglądać i na pewno dzięki temu się uśmiechnie.

Cena kalendarzy reklamowych na zamówienie

Ten gadżet reklamowy nie kosztuje dużo. Dzięki temu na promocję za pomocą rozdawania tanich kalendarzy reklamowych może pozwolić sobie większość firm. Kalendarz są także dobrym sposobem na zbudowanie wizerunku wśród klientów. Firma, która w swoim biurze ma firmowy kalendarz z logo wzbudza większe zaufanie, a taki przekaz reklamowy jeszcze bardziej utrwala się w świadomości odbiorców.


Copyright © 2019 mediadesign - Agencja reklamowa