Telefon +48 574 987 112 E-mail biuro@mediadesign.pl Godziny otwarcia Pon - Pt: 8:00 - 16:00
Zapalniczki reklamowe
Cena
Metody znakowania produktów
Kolor
Rozwiń
Filtruj

Zapalniczki metalowe z logo | Tanie zapalniczki z grawerem

  • Pokazuje 1–0 z 0 wyników

Eleganckie metalowe zapalniczki z grawerem

Zapalniczka to jeden z najbardziej użytecznych gadżetów reklamowych dostępnych na rynku. Wcale nie sprawia takiego wrażenia, ale zastosowań zapalniczki jest bardzo dużo. Pozwala na stworzenie romantycznego nastroju poprzez zapalenie świec, zapewnia ciepło dzięki rozpalaniu kominka, umożliwia ugotowanie ulubionej potrawy albo zrobienie sobie kubka ciepłej herbaty, daje światło podczas awarii prądu, a w kryzysowych sytuacjach może służyć nawet do przecięcia sznurka albo nitki. To bardzo dużo sytuacji, w których zapalniczka jest niezbędna i trudno sobie wyobrazić zrobienie którejś z tych czynności bez odpowiedniej zapalniczki z nadrukiem.
Zapalniczi metalowe z grawerem mogą być z powodzeniem wykorzystane jako użyteczny i elegancki prezent. Ogromna możliwość personalizacji pozwala na umieszczenie na zapalniczce dowolnej wiadomości, dedykacji, cytatu albo grafiki. Taki prezent na pewno będzie wyjątkowy, a osoba, która go dostanie, na pewno będzie zadowolona, a zapalniczka będzie towarzyszyć jej na co dzień w kieszeni, torebce albo plecaku.

Czy zapalniczki metalowe z grawerem do dobre miejsce na reklamę? Tak!

Zapalniczki to bardzo niepozorny gadżet reklamowy, w którym drzemie ogromny potencjał nie tylko, jeżeli chodzi o zastosowanie, ale też możliwości marketingowe. Logo umieszczone na metalowej zapalniczce prezentuje się bardzo elegancko i przyciąga wzrok każdej osoby, która trzyma ją w ręce. Dodatkowo metalowe zapalniczki na gaz same w sobie przykuwają uwagę znacznie bardziej, niż standardowe zapalniczki plastikowe. Zapalniczki używane są przez bardzo wiele osób, dlatego Twoja reklama na pewno trafi do szerokiego grona odbiorców.

Znakowanie na metalowych zapalniczkach z grawerem

Metal jest idealnym materiałem, na którym można wykonać znakowanie grawerem laserowym. Ta metoda znakowania polega na usunięciu za pomocą wiązki lasera cienkiej warstwy z samego wierzchu znakowanego przedmiotu. Dzięki temu uwidacznia się warstwa spod spodu, która ujawnia prawdziwe oblicze metalu. Znakowanie wykonane grawerem laserowym jest niezwykle trwałe i potrafi przetrwać praktycznie wszystko. Nie blaknie, nie ściera się, jest odporne na działanie temperatury i warunków atmosferycznych. Nawet najdrobniejsze detale ze wzoru są dokładnie wykonane i widoczne na oznakowanym gadżecie reklamowym.

Metalowe zapalniczki z grawerem idą z duchem czasu

Nowoczesne zapalniczki metalowe z grawerem są podświetlane oraz pokazują poziom gazu dostępny w zapalniczce. Dzięki temu zawsze można sprawdzić, na ile czasu wystarczy jeszcze dany zapas i czy trzeba go uzupełnić, czy nie. Zapalniczki metalowe na gaz można nabijać według potrzeby, przez co gadżet jest wielorazowego użytku. Pozwala to zaoszczędzić pieniądze w portfelu, ale też jest przyjazne dla środowiska i nie obciąża go plastikiem. Nawet, jeżeli zapalniczka nam się znudzi, metal można przetopić i wykorzystać go do produkcji innego przedmiotu.


Copyright © 2019 mediadesign - Agencja reklamowa