Telefon +48 574 987 112 E-mail biuro@mediadesign.pl Godziny otwarcia Pon - Pt: 8:00 - 16:00
Bidony, butelki i termosy
Cena
Metody znakowania produktów
Kolor
Rozwiń
Filtruj

Bidony, butelki i termosy z logo | Bidony z nadrukiem

  • Pokazuje 1–72 z 141 wyników

Reklamowe bidony, butelki i termosy to praktyczne gadżety reklamowe

Jeżeli chodzi o artykuły reklamowe wykorzystywane do promocji firmy, to od lat w tej kategorii królują długopisy z logo, kubki ceramiczne oraz smycze z nadrukiem. Jednak popularnością wcale nie ustępują im bidony, butelki oraz termosy z nadrukiem! To bardzo praktyczne i użyteczne gadżety promocyjne, które na pewno przydadzą się obdarowanym nimi osobom w wielu sytuacjach. Logo Twojej firmy będzie towarzyszyć klientom, kontrahentom i partnerom biznesowym w pracy, szkole, podczas zakupów, na spacerze, w parku czy na urlopie albo wyprawie na górskie szlaki. W każdym z tych miejsc nadruk znajdujący się na termosie, bidonie albo butelce zostanie zauważony przez innych, a więc potencjał reklamowy tych przedmiotów jest naprawdę bardzo duży i nie można go zignorować!
Podczas gdy Twoja konkurencja korzysta z tradycyjnych rozwiązań, Ty wyróżnij się dzięki reklamie umieszczonej na odpowiednich artykułach promocyjnych.

W jakich branżach sprawdzą się bidony, butelki oraz termosy z logo?

Odpowiedź jest krótka i prosta: we wszystkich! Bez względu na to, czy jest to firma budowlana, informatyczna, usługowa, marketingowa, produkcyjna czy inna, rozdawanie klientom użytecznych butelek z logo na wodę czy inne napoje będzie bardzo dobrym pomysłem. W końcu pić musi każdy z nas, a mając ze sobą praktyczne naczynie orzeźwiająca woda może być zawsze pod ręką. Bidony i butelki to świetne gadżety reklamowe, które można wykorzystać w sezonie wiosenno-letnim i rozdawać je z różnymi atrakcyjnymi gadżetami plażowymi, natomiast termosy z nadrukiem doskonale spełnią swoje zadanie w zimie oraz w chłodne i deszczowe dni.

Bidony reklamowe sprawdzą się zwłaszcza w branżach związanych ze sportem oraz w siłowniach i klubach fitness. Termosy reklamowe z kolei będą dobrą opcją w przypadku branży turystycznej oraz sklepów sprzedających wyposażenie potrzebne podczas górskich wycieczek czy biwakowania.

Taki gadżet reklamowy z pewnością spodoba się osobom dbającym o środowisko. Wielorazowe butelki z logo albo bidony z nadrukiem są wyprodukowane z odpowiednich materiałów. W przeciwieństwie do standardowych butelek plastikowych ze sklepu można napełniać je wiele razy bez obaw o zdrowie. Zamiast za każdym razem kupować wodę butelkową można nosić w torebce lub plecaku własny bidon z logo albo butelkę z nadrukiem.

Możesz wybrać różne modele butelek z logo firmy

W naszej ofercie znajdziesz kilka opcji butelek reklamowych wykonanych z różnych materiałów oraz występujące w różnych atrakcyjnych kolorach. Oferujemy między innymi klasyczne butelki szklane z tradycyjnym korkiem, które przydadzą się podczas przyjęć przy konferencji, butelki sportowe z karabińczykiem o różnych pojemnościach (sięgających aż prawie 2l), które można przypiąć na przykład do plecaka oraz małe szklane butelki ze słomkami, które kojarzą się z gorącym latem i spędzaniem czasu na świeżym powietrzu.

Postaw na praktyczne bidony z logo

Te gadżety reklamowe przydadzą się podczas uprawiania sportu. Dzięki funkcjonalnemu zamknięciu i praktycznemu dziubkowi przeznaczonemu do picia można z nich korzystać w różnych warunkach, a także przechowywać w różnych pozycjach bez obaw o to, że ich zawartość się wyleje. Różnokolorowe bidony z nadrukiem przydadzą się zwłaszcza podczas jazdy na rowerze, spacerów i biegów długodystansowych oraz tak naprawdę podczas uprawiania każdej innej dyscypliny sportowej.

Reklamowe termosy na podróże małe i duże

Termos z logo na ciepłą kawę lub herbatę na pewno przyda się osobom, które dużo podróżują i nie wyobrażają sobie dnia bez tego napoju. Dzięki dołączonym do nich kubeczkom ukrytym w zakrętce można cieszyć się rozgrzewającą herbatą albo aromatyczną kawą podczas przerwy w podróży samochodem, na górskim szlaku, na zdobytym właśnie szczycie czy podczas wycieczki przez las.

Znakowanie na reklamowych butelkach, bidonach oraz termosach

W zależności od tego, z jakiego materiału wykonane są gadżety reklamowe dostępne w tej kategorii logo lub nadruk naniesiemy na nie za pomocą tampodruku lub grawerowania laserowego – obie te techniki dają bardzo dobre rezultaty oraz pozwalają na otrzymanie wyrazistych nadruków.


Copyright © 2019 mediadesign - Agencja reklamowa