Telefon +48 574 987 112 E-mail biuro@mediadesign.pl Godziny otwarcia Pon - Pt: 8:00 - 16:00
Teczki firmowe na dokumenty
Cena
Metody znakowania produktów
Kolor
Rozwiń
Filtruj

Etui na dokumenty z logo | Tanie reklamowe etui na dokumenty

  • Pokazuje 1–59 z 59 wyników

Portfel

Przydatne drobiazgi
6,06 zł
Kod producenta:
V9887-03
Kolory:
       
       

Reklamowe etui na dokumenty

Mamy kilka podstawowych dokumentów, które zawsze warto mieć przy sobie, to między innymi karta bankowa, kredytowa, dowód osobisty, legitymacja szkolna czy studencka a także prawo jazdy - te i wiele innych dokumentów można o wiele wygodniej trzymać w zgrabnym etui na dokumenty. Jeśli używamy takiego etui, mamy pewność, że wszystkie dokumenty będziemy mieć w jednym miejscu i łatwiej znaleźć taki dokument, który akurat w danej chwili jest nam potrzebny. Oprócz podstawowych dokumnetów eui zmieści także karty lojalnościowe oraz wizytówki.

Etui na dokumenty to gadżet, który zawsze warto mieć pod ręką

Etui reklamowe na dokumenty to niezbędny gadżet podczas wyjazdu za miasto lub na wakacje. Są takie dokumenty, które każdego dnia nosimy ze sobą. To na przykład dowód osobisty, prawo jazdy, karty bankowe itd. Nie zawsze wszystkie potrzebne dokumenty zmieszczą się do portfela, dlatego wiele osób decyduje się na używanie specjalnych etui na dokumenty. Jeśli szukasz atrakcyjnego prezentu reklamowego dla swoich klientów takie etui na dokumenty z logo będzie idealnym rozwiązaniem. To prezent uniwersalny, elegancki a także bardzo funkcjonalny i przydatny dla osób w każdym wieku.

Etui jako nośnik treści reklamowych

Nie można zaprzeczyć, że takie eleganckie i funkcjonalne reklamowe etui na dokumenty może być naprawdę doskonałym nośnikiem treści promocyjnych. Na każdym takim etui możemy na życzenie klienta nadrukować logo, a także dane adresowe i kontaktowe konkretnej firmy. To naprawdę świetny sposób na delikatną, ale widoczną reklamę. Przecież takie etui na dokumenty wyjmujemy bardzo często w sklepie, w banku, czy podczas spotkań biznesowych. Taki prezent reklamowy na pewno  ucieszy każdego klienta. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego i wybór odpowiedniego do swoich potrzeb etui reklamowego.


Etui na dokumenty z własnym logo

Nasi klienci najczęściej poszukują klasycznych modeli etui na dokumenty, które dostępne są w wielu różnych kolorach i wzorach. Z racji budowy etui, które najczęściej zamykane jest na suwak lub zapinkę nie ma szans na zgubienie dokumentów. Taki gadżet w formie etui z grawerowanym lub nadrukowanym logo to idealne rozwiązanie na czas podróży, czy podczas spotkań biznesowych, kiedy zależy nam na tym, aby mieć dokumenty stale blisko siebie.


Copyright © 2019 mediadesign - Agencja reklamowa