Telefon +48 574 987 112 E-mail biuro@mediadesign.pl Godziny otwarcia Pon - Pt: 8:00 - 16:00
Breloki i smycze
Cena
Metody znakowania produktów
Kolor
Rozwiń
Filtruj

Breloki reklamowe z logo | Smycze z nadrukiem | Tanie breloczki do kluczy dla firm

  • Pokazuje 1–72 z 414 wyników

Breloki i smycze to jedna z najpopularniejszych form reklamy

Reklamowe breloczki oraz smycze z nadrukiem od lat cieszą się dużą popularnością wśród firm szukających idealnych gadżetów reklamowych, które mogą wykorzystać w promocji swoich produktów albo usług. Zarówno breloki, jak i smycze występują w wielu kształtach i oferują wiele możliwości. Do tego taka forma reklamy jest tania i praktyczna, a to zazwyczaj dwie najbardziej pożądane cechy podczas planowania kampanii reklamowej. W końcu każda z firm chce osiągnąć jak największy zasięg reklamy jak najmniejszym kosztem, a na to właśnie pozwala wybór breloczków z nadrukiem, breloczków z grawerem lub smyczy z logo jako gadżetów reklamowych. Dodatkowo oba te przedmioty są bardzo użyteczne i funkcjonalne, dzięki czemu Twoja reklama będzie towarzyszyć obdarowanym osobom przez długi czas i w wielu sytuacjach.

Dlaczego breloki i smycze sprawdzają się tak dobrze?

Breloki reklamowe to bardzo praktyczna forma reklamy. Rzadko kiedy wychodzimy z domu bez kluczy i w większości przypadków mamy ich ze sobą kilka, a nawet i kilkanaście sztuk. Zamiast trzymać każdą sztukę osobno, spinamy je wszystkie razem na breloczku. Ciekawe i oryginalne breloczki z logo mogą być przypinane do torebek i plecaków, dzięki czemu służą za dodatkową ozdobę.
Smycze przydają się do powieszenia potrzebnych przedmiotów na szyi albo na nadgarstku, dzięki czemu są zawsze pod ręką i łatwo dostępne. Do smyczy z logo możesz przypiąć na przykład telefon, klucze albo pendrive. Służą też do noszenia identyfikatorów oraz przepustek wymaganych przez niektóre firmy oraz korporacje. Bardzo dobrze sprawdzają się w pracy, a także na wycieczkach na przykład w górach, kiedy chcemy mieć pewne przedmioty zawsze na oku oraz mieć pewność, że się nie zgubią.

Breloki i smycze w naszej ofercie

W naszym sklepie reklamowegadzety.pl znajdziesz mnóstwo breloczków oraz smyczy, które dla Twojej wygody pogrupowaliśmy w odpowiednie kategorie. Znajdziesz u nas między innymi:


  • Breloki antystresowe – w dzisiejszym, coraz bardziej pędzącym do przodu świecie stres jest nieodłącznym towarzyszem życia. Inwestujemy wiele czasu i energii w korzystanie z technik relaksacyjnych. Odprężeniu służą też różne przedmioty, które można ściskać, zgniatać, przekładać albo głaskać. Wszystkie te czynności pomagają w zredukowaniu poziomu szkodliwego stresu. Antystresowe breloczki również służą uspokojeniu nerwów. Breloki wykonane są z miękkich materiałów i pianek, które można ściskać w momentach kryzysowych.
  • Breloki metalowe – to bardzo eleganckie breloczki, na których można z powodzeniem wygrawerować logo lub grafikę. Breloczki metalowe są bardzo trwałe i odporne na uszkodzenia, a to tego występują w bardzo wielu kształtach. Wybierając odpowiedni kształt breloka metalowego z grawerem, na przykład samolot, ciężarówkę czy globus, można dodatkowo spersonalizować podarunek, dawać go fanom lotnictwa, motoryzacji czy podróży.
  • Breloki miarki i poziomice – takie breloczki będą śmiesznym, a jednocześnie ciekawym i przydatnym gadżetem reklamowym dla budowlańców, a także pracowników firm remontowych czy wykończeniowych. Mini-miarki i mini-poziomice są bardzo poręczne i zmieszczą się w każdej walizce z narzędziami.
  • Breloki odblaskowe – takie breloczki z logo będą przydatne zwłaszcza dla dzieci. Rodzice mogą przypiąć odblaskowe breloczki do tornistrów swoich pociech. Takie działania na pewno zwiększą widoczność, a przez to ogólne bezpieczeństwo dzieci. Breloczki z odblaskami występują w różnych, atrakcyjnych dla dzieci kształtach.
  • Breloki skórzane – to bardzo eleganckie breloczki reklamowe, które trafią w gusta profesjonalistów i biznesmenów. Skórzane breloczki wyglądają bardzo profesjonalnie i mogą wpłynąć na prestiż firmy. Są ozdobą kluczy, ale też aktówek albo torebek.
  • Breloki z żetonem – przydatne podczas każdych zakupów. Nie zawsze mamy przy sobie pieniądze, a szczególnie wymagane do używania wózków złotówki czy dwuzłotówki. Dzięki breloczkowi z żetonem ten problem będziemy mieć z głowy.
  • Breloki z latarkami – dzięki posiadaniu w torebce albo plecaku praktycznego breloczka z latarką odnalezienie po ciemku dziurki od klucza nie będzie już wcale trudne.

To tylko niektóre z oferowanych przez nas gadżetów reklamowych, jakimi są breloki i smycze. Zapraszamy do zapoznania się z całą naszą ofertą!


Copyright © 2019 mediadesign - Agencja reklamowa