Telefon +48 574 987 112 E-mail biuro@mediadesign.pl Godziny otwarcia Pon - Pt: 8:00 - 16:00
Ekologiczne gadżety reklamowe
Cena
Metody znakowania produktów
Kolor
Rozwiń
Filtruj

Gadżety ekologiczne z logo | Tanie gadżety ekologiczne z nadrukiem

  • Pokazuje 1–33 z 33 wyników

Gadżety ekologiczne to hit wśród gadżetów reklamowych

Wszelkiego rodzaju gadżety ekologiczne z nadrukiem już kilka lat temu przebojem wdarły się na rynek gadżetów reklamowych i nic nie wskazuje na to, że znikną z niego w najbliższym czasie. Wprost przeciwnie. Ciągła walka rządów państw i różnych organizacji z zanieczyszczeniem środowiska spowoduje, że coraz więcej firm zdecyduje się na wprowadzenie eko produkcji albo ekologicznych gadżetów reklamowych w promocji swoich usług i produktów. Jest to trend, który warto śledzić i warto się do niego przyłączyć, aby być na czasie i pokazać, że Twoja firma poważnie traktuje problemy zanieczyszczenia środowiska i również chce być jak najbardziej eko.

Reklamowe gadżety ekologiczne – czyli jakie?

Ekologiczne gadżety reklamowe to takie przedmioty, które nie zawierają plastiku i innych długo rozkładających się materiałów, albo do ich produkcji wykorzystano ich minimalną ilość. Dlatego gadżety eko są zazwyczaj wykonane z papieru, tektury, drewna, bambusa albo lnu. Wszystkie te materiały są biodegradowalne, dzięki czemu nie wpływają szkodliwie na nasze środowisko.
Nie da się ukryć, że w ciągu każdego dnia zużywamy bardzo dużo plastiku. Jest on po prostu szybki i tani w produkcji, a do tego wygodny w zastosowaniu. Jednak ostatnio bardzo widoczne jest, że ludzkość produkuje go zdecydowanie za dużo. Wszystkie zalety plastiku przewyższa jedna, poważna wada – rozkłada się on setki lat. Plastik zalega w ziemi, zanieczyszcza oceany, trafia do żołądków wielu zwierząt. Przez jego ogromne zużycie powoli zabijamy nasz jedyny dom, czyli naszą planetę.
Dlatego tak niezwykle ważne jest rezygnowanie z plastiku na rzecz odnawialnych i biodegradowalnych rozwiązań. Jednym z takich rozwiązań mogą być właśnie ekologiczne gadżety z nadrukiem wykorzystywane w celach promocyjnych firmy i w kampaniach reklamowych.

Notesy i karteczki ekologiczne to dobra propozycja gadżetów ekologicznych

Ekologiczne notesy i karteczki z nadrukiem albo logo są bardzo popularnymi gadżetami reklamowymi, na które decyduje się dużo firm. Są one bardzo przydatne i praktyczne i mogą służyć do wielu rzeczy: zapisania listy zakupów, przypomnienia sobie o ważnym spotkaniu albo wizycie u lekarza, do rozpisania projektu w pracy, do popularnej w ostatnim czasie metodologii pracy Kanban oraz do mnóstwa innych rzeczy. Notesy ekologiczne z nadrukiem mają tekturowe, lniane lub korkowe okładki i prezentują się bardzo elegancko na każdym biurku. Prostota tektury przyciąga wzrok i zwraca uwagę oraz daje duże możliwości personalizacji przez samodzielne naniesienie na nią napisów albo rysunków za pomocą ekologicznych kredek reklamowych. Dzięki temu każdy notes będzie wyjątkowy i niepowtarzalny, przez co zdecydowanie zyska na wartości.
Kolejnym praktycznym i użytecznym eko gadżetem reklamowym są zestawy kolorowych, samoprzylepnych karteczek, które są już standardowym elementem wyposażenia każdego biura i przypominają o ważnych spotkaniach albo zadaniach do wykonania.

Teczki i foldery ekologiczne w nasze ofercie

Dla częstych bywalców spotkań biznesowych oraz konferencji posiadamy również w ofercie bogaty wybór profesjonalnych gadżetów reklamowych, jakimi są teczki ekologiczne i eko foldery. Ekologiczne teczki konferencyjne oprawione są w len lub skórę, dzięki czemu wyglądają bardzo elegancko i dodają ich właścicielowi prestiżu. Wykonane są z wysokiej jakości materiałów, dlatego są odporne na uszkodzenia i zarysowania, dzięki czemu mogą służyć właścicielom przez bardzo długi czas. Długowieczność to kolejna cecha, która przemawia za stosowaniem gadżetów ekologicznych i wprowadzenie ich do codziennego życia oraz do wykorzystywania ich w pracy.
W naszej ofercie znajdziesz także wiele innych eko gadżetów z nadrukiem. Proponujemy na przykład reklamowe ekologiczne długopisy z kartonu, drewna lub bambusa, które nie tylko efektownie się prezentują, ale także są bardzo wygodne w użyciu. Kolejnym ekologicznym rozwiązaniem wśród gadżetów reklamowych jest z pewnością drewniany pendrive z nadrukiem, który pozwoli na zapisanie na nim wielu danych, a do tego będzie nam służył przez bardzo długi czas.


Copyright © 2019 mediadesign - Agencja reklamowa