Telefon +48 574 987 112 E-mail biuro@mediadesign.pl Godziny otwarcia Pon - Pt: 8:00 - 16:00
Gadżety biurowe z logo
Cena
Metody znakowania produktów
Kolor
Rozwiń
Filtruj

Przyborniki na biurko z logo | Tanie organizery na przybory do pisania

  • Pokazuje 1–8 z 8 wyników

Oferujemy bogatą ofertę reklamowych przyborników

Firmowy organizer na biurko pozwala na utrzymania idealnego porządku w przedmiotach biurowych. Nie trzeba już przetrząsać całego domu w poszukiwaniu długopisu albo ołówka. Również karteczki na notatki zawsze będą pod ręką. Reklamowe przyborniki biurkowe zmieszczą też między innymi nożyczki, linijkę, kredki, zakreślacze oraz gumkę do mazania. To niezwykle praktyczne rozwiązanie, które pozwoli zachować dobrą organizację oraz utrzymać porządek na każdej przestrzeni. Przydadzą się nie tylko uczniom i studentom do odrabiania zadania albo robienia notatek. Będą też używanie w każdej przestrzeni biurowej, w której na co dzień wypełnia się dużo dokumentów i ogólnie korzysta z długopisów.

Pojemniki organizery i przyborniki wykonane są z materiałów wysokiej jakości, które są estetyczne i wytrzymałe, dlatego będą ozdobą każdego biurka i przydatnym gadżetem reklamowym przez bardzo długi czas. 

Przybornik na biurko z logo jako prezent dla szefa

W naszej ofercie posiadamy niezwykle elegancki, drewniany przybornik na biurko NUTTO. Będzie on doskonałym gadżetem reklamowym i ozdobą biurka każdego biznesmena. Oprócz pojemnika na długopisy czy pióra, ten oryginalny organizer na biurko wyposażony jest też w obrotowy, metalowy zegar. Klasyczne połączenie drewna i metalu czyni z organizera NUTTO produkt elegancki i wyjątkowi, który trafi w gusta nawet wybrednych osób. Ten gadżet na biurko łączy w sobie ogromną funkcjonalność z ponadprzeciętną estetyką, którą dodatkowo podkreśli umieszczony na organizerze grawer z logo firmy lub specjalną dedykacją.

Ekologiczne przyborniki na biurko tylko u nas!

Oferujemy również ekologiczne reklamowe organizery na biurko wykonane z papieru. Takie organizery są funkcjonalne, a do tego można z powodzeniem poddawać je recyklingowi. Spodobają się osobom, które są świadomymi konsumentami i aktywnie starają się ograniczać wykorzystanie plastiku w swoim codziennym życiu. Takie przyborniki na biurko można bardzo łatwo złożyć, dzięki czemu łatwo je przetransportować albo przechowywać, kiedy akurat nie są używane.

Przyborniki na biurko tylko do biura? Niekoniecznie!

Organizery na biurko albo przyborniki na biurko kojarzą się praktycznie tylko i wyłącznie z pracą, albo szkołą. Innymi słowy, z rzeczami, do wykonywania których potrzebne jest biurko. Jednak nie trzeba się ograniczać tylko i wyłącznie do służbowych biur i osobistych pokoi. Przyborniki i organizery przydadzą się również w kuchni albo łazience.
Organizery na karteczki można wykorzystać na przykład do indeksowania przepisów albo przechowywania luźnych karteczek, na których można zapisywać listę zakupów oraz inne wiadomości, które można przypinać do lodówki. Przyborniki na biurko i organizery na biurko w przestrzeni kuchennej można też wykorzystać do przechowywania drewnianych łyżek i innych przedmiotów potrzebnych do kupowania.
Organizery i przyborniki biurkowe sprawdzą się też w łazience. Do pojemników na biurko z zegarem możesz włożyć szczoteczki do zębów wszystkich domowników, a wbudowany zegar elektroniczny pozwoli na śledzenie aktualnej godziny i organizowanie czasu potrzebnego do wyjścia z domu albo pilnowanie dzieci, aby myły zęby przez zalecany przez dentystów czas.


Copyright © 2019 mediadesign - Agencja reklamowa