Telefon +48 574 987 112 E-mail biuro@mediadesign.pl Godziny otwarcia Pon - Pt: 8:00 - 16:00
Gadżety elektroniczne z logo
Cena
Metody znakowania produktów
Kolor
Rozwiń
Filtruj

Pamięci USB GOODRAM z logo | Tanie reklamowe pamięci USB z nadrukiem

  • Pokazuje 1–0 z 0 wyników

Pamięci USB z nadrukiem to zawsze bardzo dobry i sprawdzony wybór, jeżeli chodzi o gadżety reklamowe. Są one bardzo praktyczne i przydatne w wielu sytuacjach, dlatego są chętnie przyjmowane i mile widziane przez klientów, kontrahentów i partnerów biznesowych. Podobnie sprawdzają się powerbanki z logo, które pozwalają na doładowywanie baterii w smartfonach i elektronicznych gadżetach, dzięki czemu każdy może cieszyć się optymalnym działaniem urządzenia.

W naszej ofercie znajdziesz bardzo bogaty wybór pendrive’ów renomowanej firmy GOODRAM, której produkty są bardzo wysokiej jakości i cieszą się dużą popularnością wśród klientów.

Coraz więcej naszej pracy można wykonać i zapisać w formie cyfrowej, dlatego warto mieć przy sobie przynajmniej kilka praktycznych pamięci USB z logo firmy. Dzięki nim nie będziemy mieć problemu z przegraniem danych na poręczny pendrive i zabraniem ze sobą z pracy tylko koniecznych dokumentów, zamiast zabierania ze sobą całego laptopa.

Pamięci USB z logo firmy to także doskonały element pakietu powitalnego nowych pracowników wielu firm, zwłaszcza z branży elektronicznej i informatycznej. Do takiego reklamowego pendrive’a możesz dołączyć na przykład praktyczną smycz z nadrukiem, do której można go przypiąć i powiesić na szyi albo przywiązać do szlufki spodni. Dzięki temu pamięć USB GOODRAM będzie zawsze pod ręką i nie trzeba jej będzie szukać po kieszeniach, szufladach biurka czy przegródkach w torbie.

Reklamowe pamięci USB GOODRAM do pracy, szkoły i na konferencje

Ponieważ coraz więcej pracy można wykonać na komputerach, pamięci USB są niezbędne do wykonywania niektórych obowiązków i zapisywania efektów pracy. Podobnie rzecz ma się w szkołach oraz na uczelniach. Zamiast standardowego zadania domowego uczniowie coraz częściej przygotowywują na lekcje prezentacje na różne tematy i przynoszą je do szkoły na poręcznych pendrive’ach. Taka forma nauki jest chętnie wybierana przez uczniów, a do tego pozwala im na kreatywność.

Pamięci USB są także niezbędne podczas udziału w konferencjach i spotkaniach biznesowych. Będąc uczestnikiem takich eventów spotkamy się pewnie z koniecznością przedstawienia prezentacji albo raportu, który zabierzemy ze sobą bezpiecznie zapisany na pendrive z logo firmy. Dzięki temu będziemy ją godnie reprezentować na wydarzeniu i pokażemy jej wizerunek z jak najlepszej strony.

Reklamowe pamięci USB są także przydatne w pracy biurowej oraz wszędzie tam, gdzie używamy laptopa. Te gadżety są niezastąpione jeżeli chcemy zapisać jakiś dokument i przenieść go z jednego urządzenia na drugie albo utrwalić efekty naszej pracy.

Pamięci USB GOODRAM pomogą zorganizować domowe e-dokumenty oraz cyfrowe wspomnienia

Coraz więcej faktur i rachunków dociera do nas w cyfrowej formie na adresy mailowe. Pozwala to wielu firmom na oszczędność wydatków związanych z ich wysyłaniem oraz wspiera ekologiczne działania i pozytywny wizerunek.

Pamięci USB z nadrukiem przydadzą się do zorganizowania cyfrowego archiwum takich rachunków oraz faktur, które przydadzą się w przypadku reklamacji, dlatego zawsze warto upewnić się, że są przechowywane w bezpieczny sposób i łatwo można do nich dotrzeć. Przeznaczenie do tego celu pendrive’a z nadrukiem na pewno będzie dobrym i praktycznym rozwiązaniem.

Podobnie będzie w przypadku przechowywanie zdjęć i filmików z wakacji czy ważnych wydarzeń. Zapisując je na pamięci USB z nadrukiem mamy pewność, że te cyfrowe wspomnienia przetrwają długi czas i będziemy mogli do nich wygodnie wracać w każdej chwili. Dodatkowo pendrive’y zajmują znacznie mniej cennej przestrzeni w domu niż duże albumy ze zdjęciami, dlatego są doskonałym sposobem na ich przechowywanie.

W naszym sklepie znajdziesz wiele modeli pamięci USB GOODRAM

Posiadamy bardzo szeroką ofertę reklamowych pamięci GOODRAM zarówno jeżeli chodzi o kształty jak i pojemności. Oferowane przez nas pendrive’y z grawerem zmieszczą 8, 16, 32 albo 64GB danych, będą zatem idealne dla osób pracujących z dużą ilością dokumentów i plików. Różne kolory pamięci USB pozwolą na wybranie idealnego modelu dostosowanego do potrzeb albo kolorów przewodnich firmy, co podkreśli profesjonalny wizerunek.


Copyright © 2019 mediadesign - Agencja reklamowa