Telefon +48 574 987 112 E-mail biuro@mediadesign.pl Godziny otwarcia Pon - Pt: 8:00 - 16:00
Ekologia i szkoła
Cena
Metody znakowania produktów
Kolor
Rozwiń
Filtruj

Gadżety ekologiczne reklamowe z logo | Tanie gadżety eko dla firm

  • Pokazuje 1–72 z 261 wyników

Gadżety ekologiczne to obecnie bardzo modny sposób na reklamę

Ekologia weszła również na rynek gadżetów reklamowych i zrobiła to z ogromnym sukcesem. Coraz więcej firm decyduje się na umieszczenie logo, sloganu albo hasła reklamowego na ekologicznym gadżecie. Dzięki temu wizerunek, jaki firma buduje w świadomości odbiorców, jest jak najbardziej pozytywny i wyróżnia ją na tle innych. Warto wykorzystać ten modny trend do promocji swojej firmy. Biznes, który z ekologią jest za pan brat, wzbudza zaufanie ludzi, którzy chętnie korzystają z usług i produktów takiej firmy. Niezwykle popularnym wyborem są długopisy ekologiczne wykonane z papieru, drewna lub korka. Wiele firm stawia też na praktyczne pamięci USB z drewna i metalu.

Kwestia ekologicznych gadżetów to temat bardzo na czasie

Od pewnego czasu temat ekologii i ochrony środowiska jest bardzo często poruszany. Jest obecny w mediach, internecie, ale też nawet podczas codziennych rozmów. Dzieje się tak dlatego, że z roku na rok produkujemy coraz więcej śmieci i korzystamy z niezwykle szkodliwego dla środowiska plastiku.
Plastik jest wciąż tak popularny i często używany, ponieważ jest tani i szybki w produkcji, a do tego uniwersalny. Problem w tym, że polimery, które wykorzystywane są do produkcji plastiku, rozkładają się przez bardzo długi czas. Foliowa reklamówka, którą produkuje się w sekundę, będzie ulegać degradacji przez nawet 400 lat. Większość produktów wykonanych z plastiku kończy w morzach i oceanach i w tym tempie już za kilka lat widok ryby czy żółwia morskiego będzie rzadkością.
Światowe organizacje, głowy państw i aktywiści powiedzieli wreszcie dość i zaczęli wprowadzać różne ograniczenia i rozwiązania, które pomogą w walce z zaśmiecaniem planety.


Przybory szkolne to zawsze dobre miejsce na reklamę

Każdego dnia z przyborów szkolnych z logo korzystają miliony dzieci na świecie. W każdym dziecięcym piórniku znajdzie się cały zestaw reklamowych artykułów z logo. Dzieci noszą do szkoły potrzebne długopisy, kredki, ołówki, gumki do mazania czy linijki. Daje to ogromne pole manewru, jeżeli chodzi o reklamę i znakowanie gadżetów.
W szkołach często organizowane są spotkania z przedstawicielami różnych zawodów. Podczas tych spotkań można rozdawać dzieciom wszelkiego rodzaju przybory szkolne z logo. Taki gadżet będzie z chęcią używany przez dziecko nie tylko w szkole, ale też w domu, dzięki czemu reklama szybko dotrze do rodziców dziecka, kiedy na przykład będą mu pomagać w odrabianiu lekcji czy nauce.
Możesz też na przykład zaopatrzyć szkoły w zestawy przyborów szkolnych z logo, które zostaną przekazane dzieciom z biedniejszych rodzin, które nie mogą pozwolić sobie na odpowiednią wyprawkę dla swojego dziecka. Taki charytatywny gest na pewno dobrze wpłynie na opinię o Twojej firmie, co z pewnością będzie dodatkową formą reklamy.

Gadżety ekologiczne z logo i przybory szkolne z nadrukiem w naszej ofercie

Możemy zaoferować Ci bogaty asortyment ekologicznych gadżetów z logo i artykułów szkolnych z nadrukiem, których możesz z powodzeniem używać w ramach promowania firmy.

Są to między innymi:

  • Gadżety do rysowaniaekologiczne przybory z nadrukiem oraz kredki z logo w tekturowych opakowaniach to świetne gadżety dla dzieci, które mogą rysować również na tych opakowaniach. Takie kredki są bardzo estetycznym gadżetem, który przyda się nie tylko dzieciom. Podobnie jest w przypadku bogato wyposażonych zestawów do malowania. Przydadzą się one każdemu artyście, nawet temu, który lata dziecięce ma już dawno za sobą.
  • Plecaki i piórniki reklamowe – każde dziecko musi posiadać plecak z nadrukiem i piórnik z logo, aby móc wygodnie przenosić książki i zeszyty oraz kredki i długopisy. W naszej ofercie posiadamy zarówno poręczne piórniki w formie saszetek, jak również rozkładane piórniki, które pozwalają na dobrą organizację potrzebnych przyborów szkolnych. Dzieciom spodobają się na pewno plecaki z logo do kolorowania, które mogą ozdobić według własnych upodobań.
  • Notesy i karteczki ekologiczne – przydatne w każdym domu, biurze oraz szkole, ekologiczne notesy z logo oraz karteczki samoprzylepne z logo sprawdzą się zawsze tam, gdy trzeba coś zapisać. Okładki ekologicznych notesów reklamowych wykonane są z kartonu lub korka i wyglądają bardzo schludnie i estetycznie. Karteczki z logo występują w różnych wzorach i kolorach, co daje wiele opcji w doborze odpowiedniego gadżetu reklamowego.


Copyright © 2019 mediadesign - Agencja reklamowa