Telefon +48 574 987 112 E-mail biuro@mediadesign.pl Godziny otwarcia Pon - Pt: 8:00 - 16:00
Gadżety elektroniczne z logo
Cena
Metody znakowania produktów
Kolor
Rozwiń
Filtruj

Kalkulatory z nadrukiem | Tanie kalkulatory z logo firmy

  • Pokazuje 1–8 z 8 wyników

Kalkulatory reklamowe przydadzą się każdemu

To niewielkie urządzenia ale jakże przydatne! Są idealnym gadżetem zarówno dla klientów jak i dla pracowników. W tym dziele przedstawiamy szeroką ofertę na różnego rodzaju kalkulatory reklamowe. Wśród nich znajdziesz kalkulatory cyfrowe, kalkulatory solarne, kalkulatory w kształcie linijki i inne. Na wszystkich tych produktach możemy umieścić nadruk. Kalulatroy to nieodłączny element zestawu gadżetów biurowych, które możesz podarowywać swoim klientom na wiele okazji. Wraz z długopisem reklamowym oraz notesem z nadrukiem przydadzą się każdemu pracownikowi biura albo uczniowi i nie tylko.
 

Kalkulatory z logo firmy – drobne upominki reklamowe

Kalkulatory z nadrukiem to jedne z najbardziej popularnych upominków reklamowych, używanych przez niemal wszystkich. Przydadzą się w szkole, pracy, urzędzie, każdym biurze czy sklepie. Nadrukowane na kalkulatorze logo czy nazwa firmy od razu przykują uwagę. W ofercie naszego sklepu znajdziesz praktyczne kalkulatory z czytelnym wyświetlaczem. Wystarczy dobrać najbardziej odpowiedni model do swoich potrzeb pod względem wyglądu, kształtu, funkcjonalności czy też kolorów.
 

Kalkulator – wszechstronny gadżet

Przyda się nie tylko do obliczeń na matematyce w szkole. Potrzebny jest też w biurach rachunkowych, w banku, w sklepie a nawet w domu. W naszej ofercie znalazły się kalkulatory od klasycznych po wielofunkcyjne. Można dobrać modele pasujące estetyką do profilu prowadzonej działalności. W zależności od potrzeb każdy znajdzie odpowiedni dla siebie. Taki kalkulator reklamowy to świetny pomysł na prezent dla pracowników czy klientów, który wraz z oznakowaniem logo firmy będzie stanowił elegancki dodatek w miejscu pracy.

Skorzystaj z naszej oferty kalkulatorów z logo

Dzięki gadżetom w formie kalkulatorów z nadrukiem Twoja firma może pozyskać nowych klientów oraz rozpowszechniać swój logotyp na rynku. Pomoże to w zwiększeniu rozpoznawalności firmy. Napisz do nas, a pomożemy znaleźć Ci odpowiedni kalkulator ze znakowaniem.


Copyright © 2019 mediadesign - Agencja reklamowa