Telefon +48 574 987 112 E-mail biuro@mediadesign.pl Godziny otwarcia Pon - Pt: 8:00 - 16:00
Zegary reklamowe
Cena
Metody znakowania produktów
Kolor
Rozwiń
Filtruj

Zegary reklamowe z logo | Tanie zegary reklamowe z nadrukiem

  • Pokazuje 1–44 z 44 wyników

Lampka USB

Zegarki reklamowe na biurko
3,21 zł
Kod producenta:
V3469/A-08
Kolory:
       
                               

Zegary reklamowe to popularny gadżet reklamowy na twoją ścianę

Podczas wybierania gadżetów reklamowych, które wykorzystasz do promocji Twojej firmy, pewnie ani razu na myśl nie przyszły Ci zegary reklamowe z nadrukiem. A to poważny błąd! Stosunkowo mało firm decyduje się na wybór zegarów z logo jako nośniki treści reklamowych i zdecydowanie należy ten fakt wykorzystać.
Owszem, długopisy z grawerem są bardzo praktyczne i ponadczasowe. Podobnie jest w przypadku reklamowych powerbanków z logo, które z pewnością będą używane przez każdą obdarowaną nimi osobę. Ale w ciągu dnia to właśnie do firmowych zegarów nasz wzrok wędruje najczęściej. Ciągle sprawdzamy, która jest godzina, czy to na osobistych zegarkach na rękę, czy smartfonach, bo lubimy wiedzieć ile jeszcze mamy czasu do spotkania albo jaka jest akurat pora dnia. Jednak wszędzie tam, gdzie wiszą zegary ścienne z logo albo gdzie znajdują się zegary z nadrukiem na biurko, to właśnie tam będziemy sprawdzać aktualną godzinę. A opcji takich miejsc jest wiele: urzędy, biura, przychodnie, gabinety kosmetyczne, zakłady fryzjerskie, wszelkiego rodzaju poczekalnie – wszędzie tam może znaleźć się odpowiedni zegar z Twoim logo. Wyobraź sobie, jak wielki jest potencjał reklamowy płynący z wyboru zegarów z nadrukiem jako Twojego gadżetu reklamowego!

Zegary ścienne i biurkowe z logo firmy

Oferujemy wysokiej jakości zegary z logo oraz zegary z nadrukiem, które z pewnością zadowolą każdego. Oferowane przez nas gadżety reklamowe nie tylko będą doskonałym i subtelnym nośnikiem Twojej reklamy, ale też dzięki wyborowi odpowiedniego modelu mogą stać się ozdobą każdej przestrzeni, dzięki czemu jeszcze bardziej będą przyciągać wzrok znajdujących się w niej osób.
Codziennie, każdą przychodnię czy urząd odwiedzają dziesiątki jak nie setki osób. Wszystkie one będą co jakiś czas zerkać na zegar reklamowy z Twoim logo, dzięki czemu na pewno zapamiętają Twoje logo, nazwę Twojej firmy, a nawet Twoje dane kontaktowe na bardzo długi czas. Do tego nie będą nawet świadomi, że patrzą właśnie na reklamę Twojej firmy. Takie formy promocji sprawdzają się najlepiej, ponieważ ludzie zazwyczaj nie lubią, kiedy nachalnie zmusza ich się do kupna produktu, albo skorzystania z usług. Dzięki zegarom ściennym z logo lub zegarom na biurko z nadrukiem Twoja reklama doskonale do nich trafi.

Rodzaje zegarów reklamowych w naszym sklepie

W ofercie posiadamy szeroki wybór różnego rodzaju zegarów reklamowych z logo firmy. Znajdziesz u nas na przykład:
  • Wielofunkcyjne zegarki z logo na rękę oraz reklamowe smartwatche, które na pewno wywrą duże wrażenie na obdarowanych nimi osobach, będą towarzyszyć im na co dzień oraz na pewno przyciągną uwagę innych osób, których wzrok spocznie na Twoim logo.
  • Praktyczne zegarki reklamowe na biurko, które oprócz ciekawego i oryginalnego wyglądu, który zwraca uwagę, mogą spełniać także funkcję praktycznych przyborników i zmieszczą w sobie na przykład długopisy, ołówki, kredki, flamastry, nożyczki i linijkę. Dzięki nim wiele osób będzie sięgać po te przedmioty, a tym samym szybko zauważą Twoje logo na takich zegarkach reklamowych.
  • Tradycyjne ścienne zegary reklamowe, które spotkamy w wielu miejscach, w których zawsze przebywa dużo ludzi. Takie zegary z logo to najlepsza forma reklamy, która da najlepsze efekty. Oferujemy zarówno klasyczne, stonowane zegary ścienne z nadrukiem, jak i zegary reklamowe o nowoczesnym designie, obok których nikt tak naprawdę nie przejdzie obojętnie.

Znakowanie na zegarach reklamowych

W zależności od rodzaju zegara firmowego oraz materiału, z którego jest zrobony, wykonujemy znakowanie na tych gadżetach reklamowych różnymi technikami. Jednak zapewniamy, że każdy wykonany przez nas nadruk lub inna forma znakowania są niezwykle trwałe i wyraziste i będą cieszyć oko Twoje i Twoich klientów przez bardzo długi czas. Najbardziej popularnymi metodami stosowanymi w przypadku nanoszenia na zegary reklamowe logo lub dowolnego nadruku są grawerowane laserowe oraz tampodruk, które dają bardzo dobre rezultaty i zapewniają doskonały, długotrwały efekt. Dzięki nim Twoja reklama na firmowym zegarze będzie ponadczasowa!


Copyright © 2019 mediadesign - Agencja reklamowa