Telefon +48 574 987 112 E-mail biuro@mediadesign.pl Godziny otwarcia Pon - Pt: 8:00 - 16:00
Gadżety reklamowe do sublimacji
Cena
Metody znakowania produktów
Kolor
Rozwiń
Filtruj

Kominy do sublimacji | Tanie bandany sublimacyjne

  • Pokazuje 1–1 z 1 wyników

Kominy reklamowe do sublimacji to bardzo praktyczny gadżet promocyjny

Wybór kominy do sublimacji i umieszczenie na niej nadruków reklamowych jest świetnym sposobem na promocję firmy oraz oferowanych przez nią produktów i usług.

Nie ma chyba lepszych i bardziej skutecznych gadżetów reklamowych niż przedmioty praktyczne, które mogą być używane i nigdy nie wychodzą z mody. Być może gadżety elektroniczne są bardziej na czasie, jednak w ich przypadku trendy zmieniają się niezwykle szybko i przedmiot, który był popularny jednego dnia, drugiego dnia wypada z obiegu. Natomiast praktyczne gadżety są zawsze przydatne o każdej porze roku, a ich popularność trwa latami.


Zalety bandan pod sublimację jako gadżetu reklamowego

Niewątpliwą zaletą bandan i kominów sublimacyjnych jest ich użyteczność oraz wiele sposobów zastosowania. Można nosić je jako chusty na szyję albo na głowę, szale, kaptury, kominiarki, szaliki, opaski na głowę, czapki czy gumki do włosów. Zastąpią także maseczki, osłonią twarz przed pyłem oraz mroźnym powietrzem. Wszystko zależy od fantazji noszącego oraz od jego lub jej potrzeb. Wszystkie te funkcje bandany sublimacyjnej sprawiają, że zawsze warto mieć ją pod ręką w drodze do pracy, szkoły, podczas zakupów, uprawiania sportu czy w czasie podróży. Jedna bandana potrafi zastąpić kilkanaście akcesoriów, a więc pozwala na znaczne zaoszczędzenie miejsca w plecaku, torebce czy walizce. Do tego bandany do nadruków sublimacyjnych są poręczne i zajmują bardzo mało miejsca w bagażu. Łatwo utrzymać je w czystości oraz pochłaniają wilgoć i szybko schną.

Bandany z nadrukiem są nie tylko przydatnym elementem garderoby, ale także ciekawym uzupełnieniem codziennej stylizacji oraz modnym dodatkiem.

Bandany do sublimacji w naszym sklepie z gadżetami reklamowymi

Oferujemy wielofunkcyjną bandanę reklamową idealnie nadająca się do wykonywania nadruków w technologii sublimacji. Duża powierzchnia dostępna na nadruk (26cm x 47cm) pozwala na naniesienie na nią wyrazistych treści reklamowych, które są doskonale widoczne. Bandany pod sublimację wykonane są w 100% z poliestru o gramaturze 120g/m2 i występują w kolorze białym.

Dlaczego bandany sublimacyjne wykonujemy z białego poliestru?

Sublimacja to metoda znakowania gadżetów reklamowych, w których specjalny barwnik zmienia swój stan ze stałego w gazowy i wnika w głąb włókien pod działaniem wysokich temperatur. Poliester jest najlepszym materiałem wykorzystywanym do sublimacji, ponieważ doskonale „wchłania” kolory, które są żywe i wyraziste. Podobnego efektu nie dałoby się uzyskać w przypadku bawełny lub innych naturalnych materiałów. Nadruk sublimacyjny oddycha wraz z tkaniną, nie jest wyczuwalny w dotyku oraz nie niszczy się w praniu.

Biały kolor idealnie oddaje kolory znajdujące się na wzorze, dzięki czemu efekt końcowy jest najbardziej atrakcyjny wizualnie. W przypadku innych kolorów bandan pod sublimację trzeba byłoby użyć znacznie ciemniejszych barw, a otrzymanie oczekiwanego rezultatu mogłoby być w tym przypadku bardzo trudne. Należy także pamiętać, że biały kolor ze wzoru przybierze kolor materiału, na którym zostanie wykonany nadruk.

Sublimacja jest opłacalna nawet w przypadku jednej sztuki odzieży, daje duże możliwości personalizacji, pozwala na wykonywanie nadruków full color oraz przejść tonalnych.


Sprawdź także naszą ofertę bandan z nadrukiem sublimacyjnym, które wykonujemy na zamówienie. Możemy umieścić na nich logo firmy lub dowolną inną grafikę i wykonać je w naszych nowoczesnych maszynach. Dzięki temu jesteśmy w stanie stworzyć atrakcyjne i skuteczne gadżety reklamowe dla każdego.


Copyright © 2019 mediadesign - Agencja reklamowa