Telefon +48 574 987 112 E-mail biuro@mediadesign.pl Godziny otwarcia Pon - Pt: 8:00 - 16:00
Systemy wystawiennicze
Cena
Metody znakowania produktów
Kolor
Rozwiń
Filtruj

Systemy wystawiennicze z nadrukiem | Drukarnia online

  • Pokazuje 1–0 z 0 wyników

Systemy wystawiennicze – co to takiego?

Systemy wystawiennicze to materiały pomagające w promocji każdej firmy albo przedsiębiorstwa. Dzięki nim można zareklamować swoje produkty lub usługi szerokiej publiczności na targach branżowych czy konferencjach. Sprawdzą się także między innymi podczas spotkań, w galeriach handlowych, na uczelniach, w hotelach oraz podczas eventów organizowanych w celach promocyjnych. Pozwalają na zaprezentowanie oferty, łatwą identyfikację firmy oraz wyróżnienie się spośród konkurencji. Razem z reklamą na druku wielkoformatowym stanowią doskonałe uzupełnienie marketingu firmy. Doskonale przyciągają wzrok osób, które znają się w ich pobliżu.

Systemy wystawiennicze sprawdzą się wszędzie tam, gdzie istnieje szansa na przeprowadzenie promocji firmy lub przedsiębiorstwa. Ich ogromną zaletą jest lekkość oraz łatwość w przenoszeniu na różne miejsca, dzięki czemu nie są tylko jednorazową formą reklamy. Można z nich korzystać wiele razy w różnych sytuacjach.

Rodzaje systemów wystawienniczych

Jakie systemy wystawiennicze możesz wybrać? Swoim klientom oferujemy najpopularniejsze i najczęściej wybierane praktyczne rollupy oraz potykacze i stojaki. Pozwalają na umieszczenie na nich wszelkich treści reklamowych na różne okazje.

Wśród systemów wystawienniczych można znaleźć także tak zwane ścianki, które mogą służyć za oddzielania od siebie stoisk oraz jako tło do robienia zdjęć. Zazwyczaj umieszcza się na nich jedynie logo firmy. Stojaki na ulotki także należą do kategorii systemów wystawienniczych. Znaleźć je można przy stoiskach na targach branżowych oraz na przykład w muzeach czy w recepcjach hoteli. To dobry sposób na promocję przedsiębiorstwa.

Znajdziesz u nas mobilne systemy wystawiennicze

Najbardziej przydatnym i poręcznym elementem wystawienniczym są z pewnością rollupy. To rozwijane banery drukowane na materiałach wysokiej jakości. Do każdego rollupu dołączony jest aluminiowy stelaż, który pozwala na łatwy montaż tej powierzchni reklamowej. Są bardzo proste w obsłudze oraz łatwe w transporcie, dlatego można ich wykorzystać na wielu imprezach, jak na przykład na targach branżowych, konferencjach, szkoleniach czy pokazach. Wiele firm, szkół czy uczelni korzysta z nich podczas tak zwanych dni otwartych. Powierzchnia dostępna na nadruk na rollupach jest naprawdę duża, dlatego można umieścić na nich wszystkie niezbędne treści reklamowe oraz grafiki. Całość zamykana jest w poręcznej kasetce, która zabezpiecza rollup przed uszkodzeniami w transporcie oraz ułatwia jego przechowywanie.

Zewnętrzne systemy wystawiennicze w naszej ofercie

Rollupy są wielofunkcyjne i sprawdzą się zarówno wewnątrz budynków jak i na zewnątrz, jednak mogą nie poradzić sobie z mocnymi podmuchami wiatru. W przypadku reklamy zewnętrznej lepiej jest zastosować stojaki reklamowe i potykacze, które są stabilne i mocno trzymają się ziemi. Pozwalają na umieszczenie na nich treści zachęcających klienta do skorzystania z oferty sklepu i często spotykane są w galeriach handlowych. Potykacze są najbardziej kojarzone z barami i restauracjami, których właściciele prezentują na nich promocje lub aktualne dania dnia.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty systemów wystawienniczych

Przygotujemy dla Ciebie doskonałe rollupy, które świetnie sprawdzą się w promocji firmy oraz reklamowania oferty. Pracujemy zarówno z gotowymi projektami od klientów jak i projektujemy nadruki od podstaw. W asortymencie posiadamy także stojaki i potykacze, które idealnie uzupełnią działania marketingowe.

Skontaktuj się z nami, a odpowiemy na wszelkie pytania.


Copyright © 2019 mediadesign - Agencja reklamowa