Telefon +48 574 987 112 E-mail biuro@mediadesign.pl Godziny otwarcia Pon - Pt: 8:00 - 16:00
Zapalniczki reklamowe
Cena
Metody znakowania produktów
Kolor
Rozwiń
Filtruj

Zapalniczki reklamowe z nadrukiem, z logo firmy | Tanie zapalniczki reklamowe

  • Pokazuje 1–5 z 5 wyników

Zapalniczka

Zapalniczki plastikowe
4,97 zł
Kod producenta:
V7512-08
Kolory:
       
                       

Zapalniczka

Zapalniczki plastikowe
2,03 zł
Kod producenta:
V7585-04
Kolory:
       
                                   

Zapalniczki reklamowe z nadrukiem - Postaw na iskrę w reklamie Twojej firmy

Zapalniczki to bardzo niepozorny, ale niezwykle praktyczny gadżet reklamowy. Zastanawiając się nad wyborem upominków dla swoich klientów oraz kontrahentów, sięga po nie stosunowo mało firm. Warto tę sytuację wykorzystać i umieścić swoje logo lub nadruk właśnie na zapalniczkach reklamowych. Zapalniczkę tak naprawdę zawsze warto mieć przy sobie. Zastosowań zapalniczek jest nieskończenie dużo, dlatego zawsze warto jest mieć zapalniczkę z logo pod ręką. Popularność i wielofunkcyjność zapalniczek czyni z nich idealny przedmiot na umieszczenie na nich logo, hasła reklamowego, sloganu lub innego nadruku. Reklama na takim nośniku na pewno zapadnie w pamięć na długi czas i skutecznie zaistnieje w świadomości odbiorców.

„Masz ogień?” to zdanie, które zaczyna wiele rozmów pomiędzy obcymi osobami na dworcach albo przystankach autobusowych. To idealny moment, w którym Twoja reklama na firmowej zapalniczce wędruje z rąk do rąk i dociera do coraz większej liczby osób. Co prawda dasz komuś jedną sztukę zapalniczki, ale Twoja reklama nie będzie przypisana tylko do tej jednej osoby. Będzie wędrować z rąk do rąk, co czyni z zapalniczek z logo doskonały nośnik treści reklamowych.
 

Wszechstronne zapalniczki reklamowe z nadrukiem

Wbrew pierwszemu skojarzeniu nie służą tylko i wyłącznie do zapalania papierosów. Przydadzą się do zapalania kuchenki gazowej, aby ugotować sobie smaczny obiad. Dzięki nim zapalimy piec albo kominek w zimie i zapewnimy sobie ciepło i przytulnie spędzimy czas. Zapalniczka z nadrukiem pozwoli też na zapalenie świec i stworzenie romantycznego nastroju dla dwojga. Zapalniczka z nadrukiem przyda się w podróży do zapalenia ogniska albo kuchenki turystycznej. W sytuacjach kryzysowych przy braku noża albo nożyczek może posłużyć nawet do przecięcia sznurka. Firmowe zapalniczki sprawdzą się także podczas eventów organizowanych na świeżym powietrzu, które kojarzą się zazwyczaj z luźną atmosferą, grillowaniem i spędzaniem czasu w doborowym towarzystwie.

Gorące ceny reklamowych zapalniczek z logo na reklamowegadzety.pl

Zapalniczki reklamowe z logo to tani gadżet, na który może pozwolić sobie większość firm i przedsiębiorców. Kolorowe zapalniczki przyciągają wzrok, a do tego są lekkie i poręczne. Można schować je do małych kieszeni w plecaku albo torebce albo bezpośrednio do kieszeni spodni, gdzie zawsze będą łatwo dostępne. Firmowe zapalniczki są popularnym i chętnie przyjmowanym gadżetem reklamowym, po pierwsze przez swoją ogromną użyteczność, a po drugie dlatego, że ich poręczny rozmiar jest w pewnym sensie także ich wadą – po prostu lubią się gubić. Dlatego wiele ludzi lubi mieć cały zapas zapalniczek reklamowych, tak aby móc skorzystać z nich zawsze wtedy, kiedy tego potrzebują. Niezwykła użyteczność zapalniczek reklamowych oraz ich niska cena powoduje, że można je zamawiać i znakować w bardzo dużych ilościach i na pewno zawsze się przydadzą w każdej kampanii marketingowej. Nie jest to jedynie gadżet jednorazowy ani jednosezonowy, z powodzeniem może być stałym elementem akcji promocyjnych przeprowadzanych przez Twoją firmę.

Zapalniczki reklamowe to nie jedyny mały, praktyczny gadżet na rynku

Jeżeli szukasz innych,  podobnych rozmiarowo i równie praktycznych gadżetów reklamowych, możesz zdecydować się na powerbank z grawerem. Wpisze się on w aktualny trend rozdawania gadżetów elektronicznych. Powerbank z logo przyda się do ładowania wszelkich elektronicznych gadżetów, tak aby ich bateria była zawsze na optymalnym poziomie.

Jeżeli tworzysz zestaw upominkowych złożony z ponadczasowych drobiazgów, które są bardzo praktyczne i do tego funkcjonalne do zapalniczek możesz dołączać na przykład breloczki do kluczy z otwieraczem albo niezwykle użyteczny długopis 2w1, który jest jednocześnie tradycyjnym długopisem oraz przyrządem służącym do obsługiwania smartfonów albo tabletów.


Copyright © 2019 mediadesign - Agencja reklamowa