Telefon +48 574 987 112 E-mail biuro@mediadesign.pl Godziny otwarcia Pon - Pt: 8:00 - 16:00
Narzędzia reklamowe i latarki
Cena
Metody znakowania produktów
Kolor
Rozwiń
Filtruj

Zestawy narzędzi z grawerem - Zestawy narzędzi z logo

  • Pokazuje 1–53 z 53 wyników

Praktyczne zestawy narzędzi

W każdym domu albo warsztacie z pewnością przydadzą się zestawy narzędzi z nadrukiem. To doskonały prezent dla każdego majsterkowicza, ale nie tylko. W każdym domu znajdą się sytuacje, w których trzeba użyć narzędzi. Zawieszenie obrazu albo dekoracji, zamontowanie nowego sprzętu elektronicznego, skręcenie dopiero co kupionych mebli, drobne naprawy różnych domowych przedmiotów – we wszystkich tych przypadkach doskonale sprawdzi się wieloelementowy, praktyczny zestaw narzędzi. Dzięki niemu wcale nie trzeba być złotą rączką i mieć wyjątkowych umiejętności, aby móc z powodzeniem wykonać wszystkie drobne naprawy, a satysfakcja płynąca z takiego osiągnięcia jest naprawdę ogromna.
Na takim komplecie narzędzi możesz umieścić logo swojej firmy albo inny nadruk czy slogan i zrobić z niego gadżet reklamowy, który posłuży do promocji Twojej firmy. Możesz rozdawać je klientom z branży budowlanej lub remontowej, albo pracownikom z okazji różnych uroczystości, jak na przykład urodziny albo imieniny.

Komu podarować zestawy narzędzi?

Z takiego użytecznego gadżetu reklamowego na pewno ucieszy się zdecydowana większość mężczyzn. Praktycznie każdy z panów lubi od czasu do czasu podłubać śrubokrętem w domowym sprzęcie albo stworzyć coś wyjątkowego w swoim warsztacie. Bez odpowiednich narzędzi nie będą w stanie wykonywać swojej pracy albo relaksować się podczas wykonywania swojego ulubionego hobby. Do zestawów można dołączyć na przykład kubek termiczny, tak aby domowy majsterkowicz mógł zrobić sobie przerwę od pracy z ciepłą herbatą albo kawą w ręce.
Z zestawów narzędzi z grawerem na pewno zadowoleni będą budowlańcy oraz pracownicy ekip remontowych, dla których narzędzi tak naprawdę nigdy za wiele i zawsze z chęcią przyjmą kolejne komplety.

Zestawy narzędzi z grawerem na reklamowegadzety.pl

W ofercie posiadamy wiele opcji zestawów narzędzi z nadrukiem. Wszystkie narzędzia zostały wykonane z materiałów wysokiej jakości, dzięki czemu będą cieszyć obdarowaną nimi osobę przez bardzo długi czas. Zestawy narzędzi z logo wyposażone są w wygodne do trzymania, ergonomiczne uchwyty, dzięki czemu z narzędziami bardzo dobrze się pracuje i nie wypadają z ręki. Komplety narzędzi z grawerem zapakowane są w poręczne i praktyczne pokrowce z odpowiednimi przegródkami, dzięki czemu narzędzia zawsze pozostaną na swoim miejscu, nie wypadną i na pewno się nie zgubią. Do rączek pokrowców można przyczepić różne elementy odblaskowe, co zapewni noszącej je osobie bezpieczeństwo po zmroku.
Oferowane przez nas zestawy składają się między innymi z kombinerek, kluczy nasadowych, szczypiec uniwersalnych, wkrętaków krzyżowych i płaskich, pęset, przedłużek magnetycznych, miarek oraz śrubokrętów. Każdy zestaw jest idealnie dopasowany i będzie odpowiedni dla wszystkich domowych i profesjonalnych potrzeb.

Jaki zestaw narzędzi kupić?

To pytanie zadaje sobie wiele osób, zwłaszcza tych, które nie znają się na tego typu sprawach. Wybór zależy od tego, na czym tak naprawdę Ci zależy. Możesz postawić na wygląd, albo na funkcjonalność. Małe, eleganckie zestawy narzędzi z grawerem sprawdzą się na prezent z okazji urodzin albo jubileuszy. Wygrawerowana, spersonalizowana dedykacja na pewno uczyni taki prezent wyjątkowym i zadowoli obdarowaną nim osobę na bardzo długi czas. Natomiast duże, rozbudowane komplety narzędzi do domu to doskonała, wielofunkcyjna opcja dla dosłownie każdego. Zestawy narzędzi sprawdzą się w wielu sytuacjach, zwłaszcza wtedy, gdy trzeba coś naprawić, przybić albo przykręcić. Praktyczny zestaw jest wyposażony we wszystkie narzędzia potrzebne do wykonywania większości czynności remontowych i budowlanych.


Copyright © 2019 mediadesign - Agencja reklamowa