Telefon +48 574 987 112 E-mail biuro@mediadesign.pl Godziny otwarcia Pon - Pt: 8:00 - 16:00
Szklane gadżety reklamowe
Cena
Metody znakowania produktów
Kolor
Rozwiń
Filtruj

Szklanki z nadrukiem logo firmy | Tanie szklanki reklamowe

  • Pokazuje 1–1 z 1 wyników

Szklanki reklamowe z logo lub nadrukiem to ciekawy i praktyczny gadżet reklamowy

Przedmioty codziennego użytku to jedne z najlepszych i najbardziej popularnych gadżetów reklamowych, na które decyduje się wiele firm. Takie artykuły reklamowe jak na przykład długopisy z logo, notesy reklamowe czy powerbanki z grawerem to już klasyki wśród gadżetów promocyjnych. Równie dobrze sprawdzają się artykuły domowe i kuchenne, a wśród nich między innymi szklanki z nadrukiem. Przydają się one w każdym domu oraz biurze i są często zauważane w wielu urzędach, bankach, poczekalniach czy recepcjach. Reklama umieszczona na szklankach z logo dotrze do bardzo szerokiego grona odbiorców, a do tego nie będzie bardzo nachalna. Szklanki z grawerem z pewnością sprawdzą się doskonale podczas promocji firmy, produktów lub usług.

Reklama na szklankach z nadrukiem daje wiele możliwości

Wybór firmowych szklanek do napojów jest bardzo szeroki, dlatego z pewnością można wybrać odpowiedni gadżet reklamowy dla klientów, pracowników, kontrahentów czy partnerów biznesowych. Szklanki na wodę powinny znaleźć się w każdym miejscu, gdzie przyjmowani są klienci, tak aby można było zaproponować im orzeźwiającą wodę podczas załatwiania spraw albo czekania w kolejce. W szklankach do whisky można serwować ten gustowny trunek podczas ważnych uroczystości albo na koniec udanego spotkania biznesowego. Szklanki termiczne nie tylko wyglądają bardzo elegancko, ale także pozwalają na dłuższe utrzymanie temperatury znajdującego się w nich napoju dzięki zastosowanej w nich warstwie izolacyjnej. Natomiast szklanki z uchem przydadzą się do serwowania gorących napojów, jak na przykład kawa albo herbata, ponieważ zapobiegają poparzeniom i pozwalają na wygodę użytkowania.

Szklanki z grawerem reklamowe przydadzą się podczas przyjęć i ważnych uroczystości

Napoje oraz desery serwowane w szklankach z nadrukiem firmowym robią ogromne wrażenie. Przezroczyste szklanki do napojów z nadrukiem są idealnym rozwiązaniem stosowanym do podawania ciekawych wizualnie napojów oraz warstwowych deserów. Sprawdzą się zwłaszcza podczas przyjęć oraz przyjmowania gości w domu. W wysokich szklankach do latte można zaserwować ten pyszny napój, który z pewnością ucieszy także oko. Będzie wtedy wyglądał znacznie lepiej niż w tradycyjnym kubku ceramicznym. Warstwy kawy, mleka oraz mlecznej pianki widoczne w eleganckiej szklance sprawią, że goście poczują się jakby znaleźli się w profesjonalnej kawiarni i na pewno docenią wysiłek, jaki został włożony w przygotowanie napoju.

Podobnie będzie w przypadku warstwowych deserów, które można zaserwować nawet w zwykłej szklance do herbaty, a i tak efekt będzie wspaniały. Nałożone na siebie warstwy pokruszonych herbatników, owoców, musów czekoladowych i bitej śmietany będą się pięknie odznaczać także w szklance do kawy oraz wyglądać szalenie apetycznie. Na pewno każdy sięgnie po tak podany deser i będzie go podziwiać z każdej strony. Jeżeli zostanie on zaserwowany w szklance z nadrukiem firmowym, taka forma reklamy utrwali się w świadomości gości przyjęcia i doskonale spełni swoje zadanie.

Logo na szklankach reklamowych prezentuje się niezwykle elegancko

Do znakowania szklanek z logo stosujemy najczęściej znakowanie wykonywane za pomocą grawerowania laserowego. Ta technika pięknie prezentuje się na szkle i sprawia, że nawet przedmioty codziennego użytku, czyli na przykład szklanki do napojów, wyglądają wyjątkowo. Technika ta polega na usunięciu ze znakowanego przedmiotu jego cienkiej warstwy z wierzchu. W efekcie uwidoczniony zostaje nieobrobiony materiał spod spodu. W przypadku wyrobów szklanych daje to efekt gustownego, matowego szkła. Znakowanie wykonane na szklankach z grawerem tą metodą jest bardzo trwałe, wyraźne oraz odporne na uszkodzenia i działanie czynników atmosferycznych. Tak naprawdę dopiero celowe działania mogą wpłynąć na jego jakość. Znakowanie na szklankach z nadrukiem możemy wykonać także za pomocą tamodruku, w którym nadruk przenoszony jest na przedmiot za pomocą elastycznego stempla, który doskonale dopasowuje się do znakowanej powierzchni, dlatego idealnie sprawdza się w przypadku zakrzywionych szklanek. Pozwala także na nanoszenie na gadżety reklamowe kolorowych nadruków.


Copyright © 2019 mediadesign - Agencja reklamowa