Telefon +48 574 987 112 E-mail biuro@mediadesign.pl Godziny otwarcia Pon - Pt: 8:00 - 16:00
Gadżety promocyjne z nadrukiem
Cena
Metody znakowania produktów
Kolor
Rozwiń
Filtruj

Tanie bidony reklamowe z logo i nadrukiem

  • Pokazuje 1–6 z 6 wyników

Dlaczego właśnie bidony reklamowe z nadrukiem?

Co zrobić, aby wyróżnić się na rynku, kiedy zalewa nas fala przeróżnych gadżetów reklamowych? Jaki gadżet reklamowy może być w tym pomocny? Z pewnością niezawodnie sprawdzą się w tej roli bidony z nadrukiem.

Jak wyglądają nasze bidony reklamowe z logo?

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór przeróżnych bidonów reklamowych. Wiele kolorów i wzorów sprawi, że każdy znajdzie coś dla siebie. Wystarczy dobrać kolor i wzór, który ma zostać nadrukowany na bidonach. Duża, gładka powierzchnia bidonów sprawia, że nadruki umieszczane na nich są dobrze widoczne i wyraźnie wyeksponowane. Warto wspomnieć, że nasze bidony z nadrukiem są nie tylko praktyczne i solidnie wykonane, ale cechują się również estetycznym, designerskim wyglądem. W naszym sklepie znajdziesz bidony metalowe i wykonane z tworzywa, z wkładką na lód i owoce i wkładem chłodzącym. Wybór jest naprawdę ogromny! Pamiętaj, że to jedne z tych uniwersalnych gadżetów, które zawsze  świetnie wyglądają i praktycznie zawsze robią wrażenie na osobach, które je otrzymują. Nie musisz być miłośnikiem sportu aby skorzystać z naszej oferty bidonów promocyjnych. To rewelacyjny nośnik reklamowy, bo może być stosowany na co dzień przez każdego.

Bidony z logo firmy tworzą pozytywny wizerunek Twojej marki

Nasze bidony reklamowe wspaniale wpisują się we współczesne trendy ekologiczne. Coraz częściej rezygnujemy z jednorazowych butelek na rzecz takich bidonów wielokrotnego użytku. Nie tylko wpływa to pozytywnie na nasze środowisko, ale także pozwala zaoszczędzić pieniądze, bo raz kupiony bidon może być użytkowany wiele razy. Na dodatek bidony z logo są pojemne i wykonane z lekkich materiałów, dlatego takie  bidony reklamowe są znakomitą formą promocji. Podarowując swoim klientom taki bidon z logiem ukazujemy, że zależy nam na ich zdrowiu, a także podkreślamy że nie jesteśmy obojętni na problemy naszego środowiska naturalnego. Klienci z pewnością docenią praktyczność bidonów. To bardzo nowoczesny pomysł wśród gadżetów reklamowych, to także  gwarancja budowania pozytywnej relacji z klientem, który nie tylko ucieszy się z otrzymanego przedmiotu, ale będzie także go użytkował, równocześnie reklamując Twoją markę. Bidony z nadrukiem są doskonałym gadżetem reklamowym do przechowywania zimnej wody albo soku, natomiast w przypadku ciepłej kawy i herbaty polecamy praktyczne termosy reklamowe z grawerem z naszej oferty.

Komu dedykujemy bidony reklamowe z nadrukiem?

Praktycznie wszystkim… Ten bardzo funkcjonalny i praktyczny gadżet znakomicie sprawdzi się podczas promocji się na wszelkiego rodzaju imprezach i targach. Doskonale wpasuje się w klimat imprez sportowych, szkoleń i wyjazdów integracyjnych. Bidony reklamowe dzięki swojej uniwersalności i trwałości świetnie sprawdzą się także w codziennym życiu. Możesz go przecież zabrać do pracy i szkoły, dzięki czemu masz wodę zawsze pod ręką. Z łatwością zmieszczą się w torebce i w plecaku. Są też niesamowicie komfortowe w użyciu, bo znakomicie leżą w dłoni.

Takie bidony z logo Twojej firmy mają potencjał aby dotrzeć do bardzo szerokiego grona odbiorców. Ponadto dzięki swojej użyteczności będą budziły pozytywne skojarzenia z reklamowaną marką, która na stałe utrwali się w świadomości konsumentów. Dzięki tym czynnikom bidony z nadrukiem mają szansę zostać podstawowym produktem reklamującym Twoją markę.


Copyright © 2019 mediadesign - Agencja reklamowa