Telefon +48 574 987 112 E-mail biuro@mediadesign.pl Godziny otwarcia Pon - Pt: 8:00 - 16:00
Zegary reklamowe
Cena
Metody znakowania produktów
Kolor
Rozwiń
Filtruj

Zegarki na rękę z logo firmy | Tanie zegarki reklamowe

  • Pokazuje 1–9 z 9 wyników

Zegarki na rękę to uniwersalny gadżet reklamowy

Niezależnie od tego, w jakiej branży się obracasz, możesz postawić na reklamę na zegarkach na rękę i podarowywanie ich nowym oraz potencjalnym klientom, kontrahentom oraz partnerom biznesowym. To bardzo oryginalny i nieoczekiwany upominek, który zawsze będzie o Tobie przypominał noszącej go osobie. Zegarki z logo są do tego bardzo praktyczne, a właśnie takie akcesoria reklamowe są najbardziej doceniane przez ludzi. Dzięki temu masz pewność, że wybierając odpowiedni zegarek z nadrukiem trafisz w gusta obdarowanych osób i będą one często nosić taki gadżet. Z pewnością nie wyrzucą go albo schowają do szuflady, gdzie nie ujrzy światła dziennego. Reklama na zegarkach na rękę po prostu działa i dobrze spełnia swoje zadanie!

Zegarki na rękę mogą być prezentem na wyjątkowe okazje

Firmowe zegarki na rękę możesz rozdawać także swoim prawnikom na różne okazje. Osiągnięcie rekordu sprzedaży, urodziny czy przejście na emeryturę – te wydarzenia wymagają odpowiedniej celebracji oraz przemyślanego upominku. Prezent w postaci zegarka na rękę z logo firmy na pewno zostanie doceniony. Obdarowana nim osoba na pewno pochwali się podarunkiem wśród rodziny i znajomych, a zatem znajdujące się na nim logo dotrze do wielu ludzi. Spełnisz w ten sposób dwa zadania za jednym zamachem: nie tylko pokażesz pracownikowi, że jest on ważną osobą w firmie, doceniasz go i zauważasz jego wysiłki, ale stworzysz też okazję do promocji swojej firmy, produktów albo usług.

Wraz z zegarkiem na rękę z nadrukiem możesz rozdawać pracownikom także inne gadżety, jak na przykład eleganckie zestawy piśmiennicze z grawerem. Wzbudzisz tym zaufanie pośród zespołu oraz pokażesz, że jesteś dobrym i odpowiedzialnym pracodawcą, który dba o wysoki poziom zadowolenia swojej kadry.

Eleganckie zegarki na rękę z logo zastąpią biżuterię

Zegarki na rękę z własnym nadrukiem nie tylko pokazują czas oraz pełnią funkcję reklamową. Odpowiednio dobrany zegarek będzie stanowić także ozdobę i uzupełnienie każdej stylizacji. Osoba obdarowana gustownym zegarkiem na rękę z pewnością będzie chciała go wyeksponować, dlatego taki gadżet reklamowy przyciągnie wzrok innych osób. Jest tak w przypadku zarówno damskich zegarków na rękę jak i zegarków męskich, ponieważ i panie i panowie często korzystają z zegarków i wykorzystują je jako praktyczną ozdobę, dzięki której nigdy nie spóźnią się na spotkanie i zawsze będą w pracy na czas.

W naszej ofercie znajdziesz wielofunkcyjne zegarki na rękę

Posiadamy doskonały model reklamowego zegarka na rękę, który spodoba się nawet najbardziej wymagającym osobom. Ten bezprzewodowy zegarek ładowany za pomocą USB doskonale wpisuje się w najnowsze trendy, a do tego jest stylowy i praktyczny. Warto dodać do niego w zestawie powerbank z grawerem, tak aby zegarek był stale naładowany i gotowy do działania o każdej porze.

Ten elektroniczny zegarek na rękę z nadrukiem nie tylko pokazuje godzinę. Wyposażony jest także w możliwość słuchania muzyki i odbierania połączeń, ma wbudowany dyktafon i kalkulator, monitoruje czas i jakość snu oraz ilość spalonych kalorii, powiadamia o otrzymanych wiadomościach oraz można przeglądać na nim zdjęcia. Po połączeniu go z telefonem ten wielofunkcyjny reklamowy zegarek na rękę staje się prawdziwą stacją dowodzenia, która ułatwia wiele czynności i pozwala na naprawdę wiele.

Możesz wybrać nie tylko tradycyjne zegarki na rękę

Coraz więcej osób używa specjalnych bransoletek fitness, które nie tylko pokazują aktualną godzinę, ale także mierzą tętno, przebyty dystans oraz ilość spalonych kalorii. Zegarek na rękę w formie takiej bransoletki można połączyć z dedykowaną aplikacją i mieć stały wgląd w wyniki swojej aktywności fizycznej oraz monitorować swoją wagę. Jest to popularne rozwiązanie wśród osób dbających o swoją sylwetkę oraz lubiących aktywność fizyczną, a ponieważ zdrowie jest bardzo ważne i chcemy cieszyć się nim jak najdłużej, takich osób jest coraz więcej. Warto zastanowić się nad podarowaniem im zegarka w takiej formie nanieść na niego logo firmy lub inny nadruk, który będzie się utrwalał w świadomości za każdym razem, kiedy nosząca go osoba sprawdzi godzinę albo ilość przebytych kroków.


Copyright © 2019 mediadesign - Agencja reklamowa