Telefon +48 574 987 112 E-mail biuro@mediadesign.pl Godziny otwarcia Pon - Pt: 8:00 - 16:00
Narzędzia i odblaski
Cena
Metody znakowania produktów
Kolor
Rozwiń
Filtruj

Reklamowe narzędzia z logo | Tanie odblaski z nadrukiem

  • Pokazuje 1–72 z 432 wyników

Zadbaj o bezpieczeństwo Twoich klientów dzięki odblaskom z logo

Komfort i bezpieczeństwo to bardzo ważne aspekty w życiu każdego człowieka. Dokładamy wszelkich starań, aby żyć ja najdłużej: uprawiamy sport, chodzimy na badania, zdrowo się odżywiamy. Na poziom bezpieczeństwa możemy też wpłynąć, stosując elementy odblaskowe wychodząc z domu po zmroku. Już od pewnego czasu w prawie polskim istnieje przepis wręcz nakazujący noszenie odblasków w słabo oświetlonych miejscach. Dzięki odblaskowi zamocowanemu na nadgarstku albo przypiętemu do plecaka lub torebki jesteśmy doskonale widoczni dla każdego kierowcy, który może bezpiecznie nas ominąć.
Odblaski z logo to praktyczny gadżet reklamowy, który zadba o bezpieczeństwo, a nawet potrafi uratować życie. Dlatego obdarowane nim osoby na pewno będą wdzięczne i często z niego skorzystają. Świadome i odpowiedzialne osoby na pewno ucieszą się z takiego upominku.

Odblaski z nadrukiem to praktyczny gadżet reklamowy dla dzieci

Idealną grupą docelową, jeżeli chodzi o wszelkiego rodzaju odblaski z logo, są najmłodsi. Rodzice dokładają wszelkich starań, aby ich pociechy były zawsze i wszędzie bezpieczne. Dlatego praktycznie każde dziecko spotykane na ulicy ma przyczepiony do tornistra odblask w formie praktycznego breloczka. Dlatego do wszelkich akcji promocyjnych przeprowadzanych w szkołach reklamowe odblaski stosuje się bardzo często, a ich popularność od lat nie słabnie. Bardzo popularnym rozwiązaniem jest też używanie opasek odblaskowych, które dopasują się do zarówno małych, jak i dużych nadgarstków. Warto mieć w domu nawet kilka dodatkowych sztuk odblasków z logo, tak aby mieć pewność, że zawsze będziemy bezpieczni.
Takie odblaski mogą być gładkie w jednym kolorze, albo posiadać nadrukowane ciekawe wzory, które cieszą oczy najmłodszych. Reklama na odblaskach z nadrukiem będzie towarzyszyć dziecku w drodze do i ze szkoły.


Odblaski z nadrukiem dla robotników oraz aktywnych osób

Pracownicy fabryk, robotnicy drogowi oraz osoby często przebywające miejscach, gdzie jest wzmożony ruch wózków widłowych, na pewno docenią użyteczność kamizelek odblaskowych z logo. Takie kamizelki na pewno zwiększają ich bezpieczeństwo podczas wykonywania obowiązków służbowych, są też wymagane przez przepisy bezpieczeństwa i higieny pracy. Kamizelki odblaskowe występują w różnych fasonach i wielu rozmiarach oraz kolorach, ale każda z nich doskonale spełnia swoją podstawową funkcję: zapewnia widoczność noszącej je osoby.
Kamizelki odblaskowe z nadrukiem przydadzą się też osobom lubiącym uprawiać sport. Wiele osób lubi na przykład biegać po zmroku albo po prostu nie ma czasu robić tego wcześniej. W takich sytuacjach musimy być widoczni, aby zapewnić sobie odpowiedni pozom bezpieczeństwa. Kamizelki są lekkie, więc na pewno nie będą krępować ruchów i pozwolą swobodnie uprawiać ulubiony sport.

Zbuduj swoją reklamę dzięki odpowiednim narzędziom z logo

Czasami w codziennych sytuacjach przydają się różne narzędzia. Przydatne będą na przykład różnego rodzaju latarki, miarki albo scyzoryki. Na każdym z tych narzędzi warto umieszczać logo Twojej firmy, aby oprócz przydatności spełniały też funkcję reklamową.
Latarki z logo przydadzą się po zmroku albo w ciemnych pomieszczeniach. Oświetlą nam drogę albo pomogą znaleźć w piwnicy albo garażu rzeczy, których akurat szukamy. Niezwykle przydatne będą mini latarki z logo, które można przypiąć do breloczka do kluczy, dzięki czemu otwarcie domu po ciemku nie sprawi już problemu.
Miarki z logo spodobają się na pewno budowlańcom albo krawcowym. Tak naprawdę każda osoba skorzysta z takiej miarki, którą łatwo można nosić w kieszeni albo przypiąć do kluczy i szybko zmierzyć meble w sklepie, albo wymierzyć, czy przedmiot, który chcemy kupić, na pewno zemści się na półce. Taki gadżet reklamowy może być śmiesznym upominkiem dla osób, które na co dzień korzystają z profesjonalnych wersji miarek albo poziomic. Posiadanie wersji mini tych narzędzi sprawi, że uśmiechną się za każdym razem na ich widok.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą bardzo szeroką ofertą gadżetów reklamowych, jakimi są odblaski z logo, kamizelki odblaskowe z nadrukiem oraz reklamowe narzędzia.


Copyright © 2019 mediadesign - Agencja reklamowa