Telefon +48 574 987 112 E-mail biuro@mediadesign.pl Godziny otwarcia Pon - Pt: 8:00 - 16:00
Długopisy reklamowe z nadrukiem
Cena
Metody znakowania produktów
Kolor
Rozwiń
Filtruj

Wkłady do długopisów reklamowych

  • Pokazuje 1–5 z 5 wyników

Wkłady do długopisów przedłużą życie Twojego ulubionego gadżetu

Używane codziennie długopisy nie są wieczne. Robienie notatek, pisanie dokumentów, zapisywanie przepisów kulinarnych, zapisywanie listy zakupów – wszystkie te czynności sprawią, że po pewnym czasie długopis po prostu się wypisze. Czasem zdarza się to w najmniej odpowiednim momencie. Z pomocą przychodzą wtedy wkłady do długopisów, które mamy w naszej bogatej ofercie gadżetów reklamowych.

Wkłady do długopisów zawsze warto mieć pod ręką

Dzięki funkcjonalnym wkładom do długopisów można dłużej cieszyć się z użytkowania ulubionego długopisu reklamowego bez konieczności jego wymiany albo zaopatrzenia się w zupełnie inny długopis. Pozwala to na zaoszczędzenie pieniędzy oraz wpływa na ochronę środowiska, ponieważ nie musimy za każdym razem wyrzucać starego długopisu do kosza i kupować nowego. W ciągu całego życia takich długopisów musielibyśmy kupić setki. Dodatkowo wiele ludzi ma swoje ulubione przybory do pisania, które są dla nich bardzo wygodne w użyciu, przywołują jakieś wspomnienia, zostały im podarowane w prezencie albo po prostu przynoszą szczęście. Z takim długopisem ciężko się rozstać, a jego użytkowanie przynosi wiele radości. Dlatego zawsze warto mieć zestaw wygodnych i praktycznych wkładów do długopisów w szufladzie biurka, szkolnym piórniku albo praktycznym przyborniku na biurko, tak aby być przygotowanym na to, że długopis może się wypisać w każdym momencie. Dzięki temu łatwo i szybko wymienimy wkład i będziemy mogli spokojnie pisać dalej.

Rodzaje wkładów do długopisów

W swojej ofercie posiadamy wkłady do tradycyjnych długopisów oraz wkłady do długopisów żelowych. Dostępne są w standardowych, najbardziej popularnych kolorach, czyli czarnym, niebieskim oraz czerwonym. Znajdziesz u nas także produkty premium, które odznaczają się bardzo wysoką jakością wykonania oraz jeszcze dłuższym czasem użytkowania.


Copyright © 2019 mediadesign - Agencja reklamowa