Telefon +48 574 987 112 E-mail biuro@mediadesign.pl Godziny otwarcia Pon - Pt: 8:00 - 16:00
Gadżety biurowe z logo
Cena
Metody znakowania produktów
Kolor
Rozwiń
Filtruj

Wizytowniki z logo | Reklamowe wizytowniki z grawerem

  • Pokazuje 1–31 z 31 wyników

Eleganckie wizytowniki reklamowe z logo 

Nieważne, czy jest się właścicielem dużej firmy, przedstawicielem handlowym czy prowadzi jednoosobową działalność gospodarczą, zawsze warto mieć przy sobie wizytówkę z logo, zakresem wykonywanych usług oraz naszymi danymi kontaktowymi. Wizytówka jest wręcz niezbędna we wszelkich kontaktach biznesowych, czy to podczas spotkań, czy targów branżowych.
Jeżeli jesteś początkującym przedsiębiorcą i nie masz jeszcze wizytówek, możesz zamówić je u nas. Oferujemy różne rodzaje wizytówek w zależności od potrzeb i ich przeznaczenia. Natomiast rozdawanie tanich gadżetów reklamowych z logo będzie dobrym pomysłem na kampanię reklamową na start. Możesz zdecydować się na przykład na praktyczne i bardzo funkcjonalne długopisy z logo.
Z każdą rozdaną wizytówką zwiększamy zasięg reklamy oraz zyskujemy potencjalnych klientów. Osoby, które posiadają swoje wizytówki, wzbudzają zaufanie oraz sprawiają wrażenie osób, które w swojej karierze dużo osiągnęły. Innymi słowy, wizytówka kojarzy się z profesjonalizmem. Jak jeszcze bardziej wzmocnić ten przekaż profesjonalizmu w biznesie? To proste – przechorowywać je w praktycznym i funkcjonalnym wizytowniku.

Wzmocnij profesjonalizm dzięki wizytownikom

Wizytowniki firmowe, czyli inaczej etui na wizytówki, powinny być elementem podstawowego wyposażenia każdego szanującego się przedsiębiorcy albo przedstawiciela handlowego. Nic nie wzbudza zaufania i podziwu jak wyciągnięcie wizytówki z efektownego wizytownika zamiast podarowanie jej z luźnego pliku wyciągniętego z kieszeni. To doskonałe dopełnienie profesjonalnego wizerunku każdej osoby.
Wizytowniki idealnie nadają się do znakowania. Powierzchnia dostępna na nadruk albo logo może i nie jest duża, ale etui na wizytówki są same w sobie na tyle efektowne, że na pewno przyciągną wzrok do siebie, a tym samym do logo Twojej firmy. Dzięki temu wizytownik jest świetnym nośnikiem reklamy w każdej profesjonalnej i biznesowej sytuacji.
Etui na wizytówki z logo przydadzą się podczas tak zwanego networkingu, czyli spotkań organizowanych w celu budowania sieci biznesowej. Podczas takich spotkań można spotkań nawet kilkudziesięciu przedsiębiorców oferujących różne usługi. Posiadanie takich biznesmenów w swoich kontaktach może bardzo pomóc nam w prowadzeniu własnego biznesu, a także zaowocować w przyszłości. Każdy z uczestników spotkań networkingowych ma swoje wizytówki, które rozdaje z eleganckiego wizytownika ze swoim logo. A któż z nas choć raz w życiu nie chciałby na takim spotkaniu wypowiedzieć słów „Oto moja wizytówka” i wyciągnąć kartonik z eleganckiego i funkcjonalnego wizytownika? Dzięki naszym usługom i ofercie gadżetów reklamowych na pewno taka okazja się pojawi.

Wizytowniki z nadrukiem podczas targów i konferencji

Każda firma, która bierze udział w targach branżowych albo targach pracy na uczelniach powinna wyposażyć swoje stanowisko oraz obsługujące je osoby w wizytówki z danymi kontaktowymi. Warto, aby każda osoba miała też praktyczny wizytownik z logo firmy, który będzie dodatkowym nośnikiem reklamy, która pomimo tego, że nie będzie mieć wielkiego rozmiaru, ale na pewno przyciągnie wzrok efektywnością i elegancją.

Oferujemy wiele wzorów i modeli reklamowych wizytowników

Wizytowniki są lekkie, poręczne oraz mają małe rozmiary. Dzięki temu zmieszczą się do większości damskich torebek oraz biznesowych aktówek. Większość oferowanych przez nas etui na wizytówki mieści między kilkanaście a kilkadziesiąt wizytówek. Wykonane są z eleganckiej i klasycznej ekoskóry. Kilkanaście modeli, które znajdziesz w naszym sklepie, pozwoli na wybór najlepszego etui na wizytówki dla siebie. Każdy z wizytowników możemy oznakować wybranym przez Ciebie logo lub innym nadrukiem, dzięki czemu nie tylko Twoje wizytówki będą nośnikiem Twojej reklamy, ale też opakowanie, w którym je nosisz.


Copyright © 2019 mediadesign - Agencja reklamowa