Telefon +48 574 987 112 E-mail biuro@mediadesign.pl Godziny otwarcia Pon - Pt: 8:00 - 16:00
Długopisy reklamowe z nadrukiem
Cena
Metody znakowania produktów
Kolor
Rozwiń
Filtruj

Długopisy reklamowe plastikowe z logo | Nadrukujemy twojego logo na długopisach

  • Pokazuje 1–72 z 166 wyników

Długopis DIAG

Długopisy reklamowe - Tanie długopisy
0,89 zł 0,79 zł
rabat 12%
Kod producenta:
19633-03
Kolory:
       
                       
promocja

Długopis CIDO

Długopisy reklamowe plastikowe
0,96 zł
Kod producenta:
19611-08
Kolory:
       
                   

Długopis KEDU

Długopisy reklamowe plastikowe
0,79 zł
Kod producenta:
19612-12
Kolory:
       
                     

Długopis LIKKA

Długopisy reklamowe plastikowe
1,15 zł
Kod producenta:
19624-10
Kolory:
       
                     

Długopis INTER

Długopisy reklamowe plastikowe
1,18 zł
Kod producenta:
19634-21
Kolory:
       
                       

Tanie długopisy plastikowe reklamowe

Długopisy plastikowe z logo to jedne z najpopularniejszych gadżetów promocyjnych. Zaraz po długopisach metalowych stanowią największą grupę produktów w naszej ofercie. Te plastikowe przybory do pisania posiadają liczne zalety, dlatego są tak chętnie wybierane przez naszych klientów. Można u nas znaleźć artykuły piśmiennicze odpowiadające nie tylko różnym potrzebom estetycznym, ale także ograniczeniom budżetowym. Warto sprawdzić nasze aktualne oferty promocyjne i znaleźć długopisy w najlepszej ofercie cenowej.

Długopisy plastikowe z nadrukiem

Decydując się na długopisy plastikowe z opcją nadruku, zyskasz wspaniały gadżet do promocji swojej działalności. Na długopisie może znaleźć się Twoje logo, nazwa firmy bądź chwytliwy slogan reklamowy, dzięki czemu osoba, której wręczysz taki prezent nie zapomni o Tobie. Długopis to w końcu przedmiot codziennego użytku. Będzie używany do sporządzania notatek, podpisywania dokumentów czy do zapisywania ważnego spotkania biznesowego w terminarzu. Dodatkowo istnieje duża szansa, że osoba, która będzie w jego posiadaniu wykorzysta go w obecności innych, dzięki czemu Twoje logo będzie stale eksponowane.

Długopisy plastikowe z logo sprawdzą się doskonale w każdej sytuacji

Plastik jest materiałem, na którym bardzo dobrze sprawdzają się różne techniki drukarskie. To daje wiele możliwości personalizacji długopisów. Proponowane przez nas plastikowe długopisy reklamowe cechuje: trwałość, różnorodność kolorów, estetyczne wzornictwo oraz wysoka jakość wykonania, a także możliwość wykorzystania ich jako nośnik reklamy poprzez zastosowanie nadruku metodą tampodruku lub graweru laserowego. Zachęcamy do zamówienia takich długopisów z logo firmy, aby móc używać ich na co dzień. Długopisy z nadrukiem warto sprezentować także pracownikom. Dzięki temu, że będą oni w posiadaniu firmowych gadżetów, będą mogli utożsamiać się z firmą i poczują się mile wyróżnieni. Warto zainwestować w długopisy plastikowe z nadrukiem jeżeli wybieramy się na targi, konferencję lub inne ważne wydarzenie. Taki drobny prezent wręczony rozmówcy będzie stanowił swoistą wizytówkę firmy, w dodatku bardzo funkcjonalną z punktu widzenia obdarowanej osoby, ponieważ będzie można stosować go w codziennych sytuacjach.

Długopisy firmowe plastikowe – ciekawy sposób na promocję firmy

Dużą zaletą długopisów plastikowych jest szeroka dostępność kolorów. Dzięki temu można z łatwością wybrać taki, który najlepiej będzie pasował do identyfikacji wizualnej firmy. Długopisy te, mogą być dostępne także w różnorodnej stylistyce - zarówno tradycyjnej, jak i bardziej nowoczesnej. Nasz sklep internetowy oferuje bogaty wybór długopisów, które będą znakomitym sposobem na promocję przedsiębiorstwa. Wzbogacone o profesjonalny nadruk będą doskonałym gadżetem pozwalającym na pozyskanie nowych kontrahentów, zbudowania świadomości marki, wykreowania pozytywnego wizerunku firmy czy nawiązania współpracy z nowymi partnerami biznesowymi. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszych plastikowych długopisów z nadrukiem!
 


Copyright © 2019 mediadesign - Agencja reklamowa