Telefon +48 574 987 112 E-mail biuro@mediadesign.pl Godziny otwarcia Pon - Pt: 8:00 - 16:00
Breloki reklamowe
Cena
Metody znakowania produktów
Kolor
Rozwiń
Filtruj

Breloki skipass z logo | Tanie breloczki reklamowe dla firm

  • Pokazuje 1–15 z 15 wyników

Miej karnet narciarski zawsze pod ręką dzięki brelokom skipass

Jednym z oryginalnych i bardzo praktycznych gadżetów reklamowych z kategorii breloczków do kluczy jest z pewnością brelok skipass. Każdy fan jazdy na nartach po stokach doskonale zna breloczki na karnet i ich widok nie jest mu obcy. Te wygodne i praktyczne breloczki z klipsem i zwijanym sznurkiem pozwalają na przypięcie do nich karnetu, a całego breloczka do narciarskiej kurtki czy spodni. Przechodząc przez różne bramki na stoku wystarczy wyciągnąć przypięty do breloczka karnet, skasować go, a następnie puścić i sznurek szybko zwinie się sam. Dzięki zaczepom do karnetów narciarskich szusowanie na stoku jest samą przyjemnością, ponieważ nie trzeba już szukać karnetu po kieszeniach kurtek albo w innych miejscach. Jest on zawsze pod ręką i pozwala na szybsze wjazdy na szczyt stoku i mniejsze kolejki.

Breloki skipass nie tylko na stoku

Chociaż stworzony głównie w celu używania go na stacjach narciarskich, brelok na karnet może być używany nie tylko w przypadku odpoczynku na stokach narciarskich. Z wygodnych rollerów z karabińczykiem korzystają także pracownicy niektórych restauracji, którzy muszą dotknąć ekranu kasy specjalnym przyrządem, aby móc wprowadzić zamówienie. Dzięki rozciąganym brelokom ze specjalnym sznurkiem mogą przyczepić breloczek do części służbowego stroju albo szlufki spodni i mieć taki przyrząd zawsze pod ręką. Ogranicza to do minimum ewentualne zgubienia albo upuszczenia, a dzięki temu, że przyrząd jest zaczepiony do wygodnego breloczka skipass, zamówienie można wprowadzić bardzo szybko, a klienci nie będą musieli dodatkowo czekać na cieszenie się jedzeniem.

Z breloków skipass korzystają też często lekarze, pielęgniarki oraz pracownicy zawodów, w których potrzebny jest identyfikator albo różne karty dostępu. Breloczki można przypiąć do kieszeni spodni albo kieszeni na piersi i wygodnie korzystać z kart albo przepustek za każdym razem, kiedy są potrzebne, jak na przykład w przypadku otwarcia jakichś drzwi albo aby dostać się do wydzielonych miejsc w biurowcach i wieżowcach. Z takich rozwiązań często korzystają pracownicy dużych korporacji, gdzie ilość pracowników nie zawsze pozwalana poznanie każdej twarzy. Korzystanie z breloków skipass znaczne ułatwia wykonywanie służbowych obowiązków oraz ogólnie funkcjonowanie w pracy.

Reklama na brelokach skipass

Breloki na karnety wielu osobom kojarzą się z urlopem oraz odpoczynkiem. Dlatego też umieszczanie logo lub nadruku na brelokach skipass to doskonałe rozwiązanie dla fanów narciarstwa oraz dla firm zajmujących się sprzedażą albo wypożyczeniem sprzętu narciarskiego. Promocja na takim gadżecie reklamowym i dołączanie breloków na karnet do zakupów albo zamówień na pewno pozytywnie wpłynie na wizerunek firmy. Klient obdarowany takim gadżetem reklamowym będzie często po niego sięgał, dlatego reklama Twojej firmy na długo zapadnie mu albo jej w pamięć i będzie się pozytywnie kojarzyć.

Rollery z karabińczykiem przydadzą się także pracownikom dużych korporacji, w których praktycznie każdy pracownik wyposażony jest w przepustkę albo identyfikator, bez których nie może wykonywać swoich obowiązków albo nawet dostać się do swojego biura. Takie identyfikatory można nosić na smyczach z logo albo właśnie na specjalnie przeznaczonych do tego brelokach.
Logo lub nadruk wykonamy dla Ciebie na powierzchni breloczka, na tej jego część, która jest doczepiana do spodni albo koszulki.


Copyright © 2019 mediadesign - Agencja reklamowa