Telefon +48 574 987 112 E-mail biuro@mediadesign.pl Godziny otwarcia Pon - Pt: 8:00 - 16:00
Gadżety z nadrukiem sublimacyjnym
Cena
Metody znakowania produktów
Kolor
Rozwiń
Filtruj

Koszulki reklamowe z logo | Tanie koszulki z nadrukiem full color

  • Pokazuje 1–1 z 1 wyników

Koszulki firmowe z logo to idealny spsób na prpmocję twojej firmy 

Najlepsze gadżety reklamowe to takie, które są praktyczne, a do tego pozwalają na nanoszenie na nich nadruków w dużych rozmiarach, które zostaną dostrzeżone przez dużą liczbę osób. Tak będzie na pewno w przypadku koszulek reklamowych z nadrukiem, które możemy zaoferować naszym klientom.

Artykuły promocyjne w postaci koszulek z logo są bardzo popularne oraz chętnie przyjmowane przez obdarowane nimi osoby. Koszulki i t-shirty to jeden z podstawowych elementów garderoby dla wielu osób, których szafa jest nimi wypełniona. Dlatego też lubią dostawać koszulki w wielu kolorach i z różnymi wzorami, nawet jeżeli jest to logo firmy, ponieważ pozwalają im na tworzenie ciekawych i oryginalnych stylizacji.

Powierzchnia dostępna na znakowanie na koszulkach z nadrukiem jest naprawdę duża, dzięki czemu logo, hasło reklamowe, slogan lub dowolna grafika na koszulce są bardzo wyraźne i bardzo dobrze widoczne. Pozwala to na dotarcie do bardzo szerokiego grona odbiorców i utrwalenie się w ich świadomości, a więc jest to na pewno skuteczny sposób na promocję.

Koszulki reklamowe z nadrukiem mogą stanowić element stroju pracowników

W restauracjach, hotelach, punktach usługowych czy podobnych miejscach pracownicy często muszą nosić specjalne stroje dopasowane do kolorystyki firmy, na których znajduje się na przykład logo firmy. Część firm decyduje się na profesjonalne koszulki robocze, które nie tylko służą do identyfikacji pracowników, ale także pozwalają na pracę w komfortowych warunkach.

W przypadku mniejszego budżetu albo mniejszych potrzeb bardzo dobrze sprawdzą się standardowe koszulki z logo. Dzięki nim wizerunek pracowników i całej firmy będzie bardzo spójny, a do tego strój będzie jak najbardziej wygodny.

Personalizowane koszulki z nadrukiem będą prezentem na różne okazje

Szukasz prezentu dla bliskich osób albo znajomych, który na pewno im się spodoba oraz będą z niego korzystać przez długi czas? Postaw na koszulki z własnym nadrukiem! U nas zamówisz najróżniejsze wzory i grafiki, ponieważ na t-shirty naniesiemy wybrany przez Ciebie projekt. Dzięki temu możesz podarować komuś śmieszną koszulkę lub gadżet o tak naprawdę dowolnym charakterze, który dopasujesz do okazji oraz do osoby, która dostanie upominek. Śmieszne koszulki z nadrukiem mogą być prezentem na wieczór kawalerski albo panieński, urodziny czy imieniny. To doskonały prezent dla znajomych, dziewczyny albo chłopaka.

Koszulki z nadrukiem znakujemy miedzy innymi za pomocą metody sublimacji

W tej kategorii znajdziesz koszulki sublimacyjne. Zachęcamy także do zapoznania się z naszą ofertą pozostałych t-shirtów reklamowych. Sublimacja to metoda znakowania, w której barwnik zmienia stan skupienia ze stałego na gazowy i wnika w głąb włókiem pod wpływem nacisku i temperatury. Nadruki na koszulkach są dzięki temu trwałe oraz wyraziste, a do tego sprawiają wrażenie wtopionych w tkaninę oraz nie odznaczają się w dotyku na powierzchni materiału.

Koszulki z własnym nadrukiem

Oferujemy możliwość stworzenia koszulek z własnym nadrukiem, dzięki czemu mogą stać się atrakcyjnym gadżetem reklamowym, nośnikiem reklamy lub prezentem na różne okazje. Personalizowane koszulki z nadrukiem lub logo firmy będą ciekawymi upominkami dla pracowników na jubileusze oraz różne imprezy, dla rodziny oraz bliskich z okazji ważnych uroczystości jak na przykład urodziny i imieniny, a także dla nowych pracowników jako zestawy upominków startowych razem ze smyczami reklamowymi oraz na przykład pamięciami USB.

Dzięki nam stworzysz doskonałą reklamową koszulkę dopasowaną do swoich potrzeb oraz do budżetu.


Copyright © 2019 mediadesign - Agencja reklamowa