Telefon +48 574 987 112 E-mail biuro@mediadesign.pl Godziny otwarcia Pon - Pt: 8:00 - 16:00
Ekologiczne gadżety reklamowe
Cena
Metody znakowania produktów
Kolor
Rozwiń
Filtruj

Teczki eko z logo i foldery ekologiczne z nadrukiem | Tanie eko teczki reklamowe dla firm

  • Pokazuje 1–0 z 0 wyników

Teczki i foldery z materiałów ekologicznych

Jednymi z gadżetów reklamowych, które sprawdzają się w biznesie, są ekologiczne teczki reklamowe oraz foldery z nadrukiem. Te artykuły promocyjne wykonane są z materiałów najwyższej jakości oraz prezentują się bardzo profesjonalnie. Powierzchnia dostępna na znakowanie jest w ich przypadku bardzo duża, dlatego Twoje logo lub nadruk na pewno będą wyraźne i dobrze widoczne nawet z dużych odległości.

Ekologiczne teczki na dokumenty powinny znaleźć się na wyposażeniu każdego pracownika, który często wyjeżdża na ważne wyjazdy biznesowe. Przydadzą się także na przykład profesorom na uczelniach, wykładowcom, urzędnikom czy handlowcom. Ekologiczne teczki z logo trzymane w ręce pracownika podczas spotkań czy wystąpień zdecydowanie wpływają na wizerunek firmy, a znajdująca się na nich reklama w postaci estetycznego nadruku przyciąga wzrok i utrwala się w świadomości ludzi.

Ekologiczne teczki A4 zmieszczą wiele ważnych dokumentów, jak na przykład umowy, wnioski, faktury, raporty i analizy. Warto wybrać je jako gadżet reklamowy dla swojej firmy, ponieważ są zawsze przydatne w wielu sytuacjach, zarówno prywatnych, jak i służbowych.

Chętnie wybierane są także reklamowe organizery ekologiczne, które przydają się w pracy oraz w domu. Można w nich zapisywać terminy ważnych spotkań czy wizyt u lekarza oraz adresy i dane kontaktowe różnych osób.

Teczki i foldery ekologiczne przydadzą się na konferencje

Ekologiczne teczki z nadrukiem będą świetnym rozwiązaniem na konferencje i spotkania biznesowe. Są wygodne i poręczne, a do tego zmieszczą wszystkie dokumenty potrzebne do zawarcia umowy, nawiązania współpracy, przechowają także ważne raporty czy notatki potrzebne do przedstawienia prezentacji. Do tego mają praktyczne przegródki pozwalające na zabranie ze sobą i dobrą organizację wszystkich przedmiotów potrzebnych do tego, aby konferencja albo spotkanie biznesowe były udane. Można zapakować do nich na przykład długopis z grawerem czy kalkulator potrzebny do wykonywania obliczeń podczas rozmów o zyskach czy sprzedaży. Do pojemnych konferencyjnych teczek ekologicznych zmieści się także notes z nadrukiem, który pozwoli na sporządzenie wszystkich najważniejszych notatek i zapisanie niezbędnych informacji.

Teczki i foldery ekologiczne są wykonane z materiałów przyjaznych dla środowiska

Ekologia i życie w zgodzie z naturą są obecnie bardzo ważne. Duże zużycie plastiku na pewno nie przyczynia się do zrównoważonego rozwoju planety. Dlatego coraz więcej firm i przedsiębiorców stawia na ekologiczne gadżety reklamowe, które nie tylko wyglądają estetyczniej i bardziej profesjonalnie niż gadżety plastikowe, ale do tego jeszcze pozytywnie wpływają na wizerunek firmy i wzbudza większe zaufanie.
Szczególne popularne są ekologiczne gadżety biurowe, czyli między innymi teczki i foldery reklamowe. Najbardziej eleganckie są teczki ze skóry ekologicznej, które będą pasować do każdego biznesmena i będą doskonałym uzupełnieniem wizerunku.

Dużą popularnością cieszą się także lekkie i poręczne papierowe foldery ekologiczne. Są one wykonane z wysokiej jakości kartonu i pozwalają łatwo i wygodnie przenieść potrzebne dokumenty oraz papiery. Dzięki nim przechowamy ważne dokumenty w bezpieczny sposób oraz będziemy mieć pewność, że na pewno się nie zgubią i szybko odnajdziemy w nich potrzebny nam w danej chwili arkusz papieru.

Często wybierane są także ekologiczne teczki konferencyjne lniane, które są przyjemne w dotyku i ładnie prezentują się na biurkach. Wyglądają bardzo oryginalnie a do tego niezwykle profesjonalnie, czym przyciągają wzrok i wzbudzają zainteresowanie.

Znakowanie na ekologicznych teczkach i folderach

Teczki reklamowe i foldery ekologiczne to świetne gadżety reklamowe, na których logo lub nadruk będą pięknie się prezentować. Wykonamy dla Ciebie znakowanie odpowiednio dobraną metodą, tak aby logo albo nadruk były jak najbardziej wyraźne i jak najlepiej spełniały swoje zadanie. Dzięki temu stworzysz profesjonalny wizerunek, dotrzesz do nowych klientów oraz zapadniesz im w pamięć.


Copyright © 2019 mediadesign - Agencja reklamowa